Ankara da tüp bebek merkezi / doktor önerisi Çok Acilll!!!

Merhaba,ben ilk tüp bebek tedavimi Ankara tüp bebek merkezinde oldum 20 yumurta dan sadece 1 tanesi 3 güne gidebildi oda tutunmadi,şimdi Tolga ecemise gidiyorum sonuç bekliyrm transfer oldum yorumları okuyun isterim ben çok memnunum 🙏
Tolga hocanın tedavi ücreti ne kadar oluyor acaba bilgi verirmisin zahmet olmazsa
Ankarada 3 merkezde.tedavi oldum canim.

1 Ankara Gurgan klinik: Asla tavsiye etmiyorum reklami iyi ancak ilgi alaka sıfır Gurgan beyi görmek mümkün değil labratuvarinin da o kadar iyi olduğunu düşünmüyorum çünkü 6 yumurtam toplanmisti 1 tane blast olmadi...sonraki sene İstanbul memoriale gittim 6 da 4 blastim oldu ozaman anladim ki gurgan kotu bir yer bu benim düşüncem tabiki..ha bu arada İstanbul memorialde kizimi kucakladim🙏🙏

2.Ankada bahceci: kizim 7 yaşında ona kardes yapmak istedik istanbulda kalan 2 embriyomuzu aldik ancak düşüşle sonuclandi ve bir daha imkansızlıktan istanbula gidemeyeceğim icin ankarada yeni yer aradık ve bahcecuye geldik 6 toplandi gene ama zar zor 1 tane 5.gune geldi o da tutmadı...

3.Ankara memorial Aygül demirol: Bahçeciden 3 ay sonra gittim Aygül hocaya vitamin ve takviye verdi 3 ay kullandım ve basladik bu ay tedaviye 4 yumurtam görüldü 2 si ilerledi ve toplandi 2 yumurtanın 2side blast oldu 5.gune geldi bugun aldim haberi🤩 ve donduruldu yani inanabiliyormusun 2 yumurta ve ikiside blast🧿🧿 yaşım 39ve rezervi cok az...Aygul hoca.ozellikle benim gibi hastalarda cok iyi..istersen şiddetle tavsiyemdir
Aygül hocamın tedavi süreci kaç TL oluyor acaba bilgi verirmişim zahmet olmazsa

Prof Dr Murat Sözmezeri de bir araştırma derim. Devlet hastanesi doktoru özel muayenesi var. Tüp bebek deneyimim olmadı ama düşüklerim olduğu için gitmiştim kendisine çok iyi bir doktor

Arkadaslar Merhaba, ben de TEMMUZ
Kesinlikle katılıyorum. Sadece Hulusi hoca da değil ekibi orda çalışanlar okdr ilgililer iyiler ki. Ben de çok memnun kaldım. Nevşehirden gidis gelis yaptık yol bizi cok zorladı ama hic pisman olmadık. Simdi transferimin 13.günü dün beta degerim 197 cıktı yarın tekrar ölcümüm var heyecanla artmasini bekliyorum😊 Rabbim isteyen herkese nasip etsin. Olumlu ya da olumsuz sonuc ne olursa olsun tekrar Hulusi hocamla devam ederim
Banada ilk konuştuğumızda çok açık konuştu.Şoka uğradım. Aylarca bunları kabullenemedim. En son yine kapısında buldum kendimi. İnanın hocanın nasıl çalıştığını görünce onu anlıyorsunuz. Alışıyorsunuz. Cidden çok yoğun çalışıyor. Kafasında binbir olay hasta var. Hayırlısı olsun cnm ☺ en azından güvendesin. İşini iyi bilen bir hoca yeri gelince babacanlığını gözterir
Arkadaşlar merhaba, ben de hulusi hoca ile temmuz ayında görüşmüştüm, tavrını çok sevdim, bilgili olduğu da şüphesiz ancak başkentin laboratuvarı ile ilgili olumsuz şeyler duydum. Yumurtaları 5. Güne kadar yaşatamıyorlarmış, eski teknikler varmış vs vs o yüzden aklım karıştı. Bununla ilgili bilgisi olan varsa yazabilir mi?

Ayrıca ben de bahçecide selen hanımla görüştüm, aslında negatif bir elektrik almadım ama bahçeciyle ilgili olumsuz şeyler de duydum. Bir de kubilay vicdan ismi önerildi bana. Bilgisi olanlar yazarsa sevinirim acil doktor arayışındayım bu arada Hakan yaralı da dondurulmuş embriyolarımla 3 transferim oldu ve hiçbiri tutmadı, artık gerçekten olsun istiyorum hayırlısıyla🙏🏻

Ayrıca ben de bahçecide selen hanımla görüştüm, aslında negatif bir elektrik almadım ama bahçeciyle ilgili olumsuz şeyler de duydum. Bir de kubilay vicdan ismi önerildi bana. Bilgisi olanlar yazarsa sevinirim acil doktor arayışındayım bu arada Hakan yaralı da dondurulmuş embriyolarımla 3 transferim oldu ve hiçbiri tutmadı, artık gerçekten olsun istiyorum hayırlısıyla🙏🏻
Merhabalar bence artık merkez değiştirin aynı merkezde 3 olumsuz transfer motivasyonu bozar. Laboratuarlar konusunda bir bilgim yok. Fakat ilk tüp bebeğimi hacettepede yaptırdım ve negatif embriyom 3.güne kadar gitti iyi gelişmedi ama transfer ettiler. İkinci denemeyi hulusi hocada yaptırdım. Dört embriyodan bir tanesi 5.güne gitti kaliteliydi ve şükür tuttu.yakın arkadaşımda bahçecide berfu hanıma gitti onunda tek embriyosu 5.güne gitti ve şükür hamile. Hatta onun embriyoya genetik test yaptılar o kadar işleme rağmen bozulmadı.bu iki merkezde laboratuvarlarımız iyi diyor. ayrıntı bilmiyorum. Fakat bahçeci laboratuvarlarını Türkiye çapında çok övüyorlar. Hakkınızda hayırlısı olsun. Seçim yapmak en zoru. İşallah en yakın zamanda bebeğinizi kucağınıza alırsınız

Merhabalar bence artık merkez değiştirin aynı merkezde 3 olumsuz transfer motivasyonu bozar. Laboratuarlar konusunda bir bilgim yok. Fakat ilk tüp bebeğimi hacettepede yaptırdım ve negatif embriyom 3.güne kadar gitti iyi gelişmedi ama transfer ettiler. İkinci denemeyi hulusi hocada yaptırdım. Dört embriyodan bir tanesi 5.güne gitti kaliteliydi ve şükür tuttu.yakın arkadaşımda bahçecide berfu hanıma gitti onunda tek embriyosu 5.güne gitti ve şükür hamile. Hatta onun embriyoya genetik test yaptılar o kadar işleme rağmen bozulmadı.bu iki merkezde laboratuvarlarımız iyi diyor. ayrıntı bilmiyorum. Fakat bahçeci laboratuvarlarını Türkiye çapında çok övüyorlar. Hakkınızda hayırlısı olsun. Seçim yapmak en zoru. İşallah en yakın zamanda bebeğinizi kucağınıza alırsınız
Çok teşekkür ederim yanıtınız için, inşallah hayırlısıysa olur. Bahçeci ile görüşmemde bana da genetik test şart dediler, bakalım artık çok kafa karıştırmadan doktora karar versem iyi olacak sanırım. Sizin de bebeğiniz hayırlı olsun, sağlıkla büyüsün inşallah.

Arkadaslar Merhaba, ben de TEMMUZ

Arkadaşlar merhaba, ben de hulusi hoca ile temmuz ayında görüşmüştüm, tavrını çok sevdim, bilgili olduğu da şüphesiz ancak başkentin laboratuvarı ile ilgili olumsuz şeyler duydum. Yumurtaları 5. Güne kadar yaşatamıyorlarmış, eski teknikler varmış vs vs o yüzden aklım karıştı. Bununla ilgili bilgisi olan varsa yazabilir mi?
Ben olumsuz herhangi birsey duymadım çok şükür yaşamadım da. 2 embriyom oldu zaten biri 3.gün biri 5.gün embriyosu. Şu an beta değerimi 1300 te bıraktık geçen ctesi. Doktorum test yaptırma dedi. Ptesi kontrolüm var keseyi görcez insallah. Ozmn belli olacak ikiz mi tek mi🥰 ama ben genel olarak her biriminden çok memnun kaldım. Embriyolog tülay hanımın tavrı da cok anaç çok güzeldi. Cok güzel bilgilendirdi ve ilgilendi. Ben başka hicbi yere gitmedim o yüzden yorum yapamıyorum. Öneri üzerine gittim. Bana öneren kisi de daha önce 3 kez kayseride deneyip başarısız olmuştu hulusi hocaya gelince sorunun eşinde değil kendinde olduğunu öğrenmiş ve kocaman kızları var su an😊 her türlü testi yapıyorlar eşlere kadın erkek farketmiyor ve bence bu çok iyi bi teknik.

Ben olumsuz herhangi birsey duymadım çok şükür yaşamadım da. 2 embriyom oldu zaten biri 3.gün biri 5.gün embriyosu. Şu an beta değerimi 1300 te bıraktık geçen ctesi. Doktorum test yaptırma dedi. Ptesi kontrolüm var keseyi görcez insallah. Ozmn belli olacak ikiz mi tek mi🥰 ama ben genel olarak her biriminden çok memnun kaldım. Embriyolog tülay hanımın tavrı da cok anaç çok güzeldi. Cok güzel bilgilendirdi ve ilgilendi. Ben başka hicbi yere gitmedim o yüzden yorum yapamıyorum. Öneri üzerine gittim. Bana öneren kisi de daha önce 3 kez kayseride deneyip başarısız olmuştu hulusi hocaya gelince sorunun eşinde değil kendinde olduğunu öğrenmiş ve kocaman kızları var su an😊 her türlü testi yapıyorlar eşlere kadın erkek farketmiyor ve bence bu çok iyi bi teknik.
Hayırlı uğurlu olsun, sağlıkla kucağınıza alırsınız inşallah bebeğinizi🙏🏻🥰

Çok teşekkür ederim yanıtınız için, inşallah hayırlısıysa olur. Bahçeci ile görüşmemde bana da genetik test şart dediler, bakalım artık çok kafa karıştırmadan doktora karar versem iyi olacak sanırım. Sizin de bebeğiniz hayırlı olsun, sağlıkla büyüsün inşallah.
Teşekkür ederim.Dualarımdasınız Rabbim kimseye evlat hasreti çektirmesin işallah.
Biz de dna hasarı var, bana henüz histereskopi yapılmadı, dna hasarı olduğu için genetik test gerekecek, o yüzden laboratuvarı önemsiyorum.
Benim eşimin sperminde dna hasarı vardı. 6 ay ilaç kullandı dna hasarı azaldı öyle başladık tedaviye. Dna hasarı nerde sizin

Teşekkür ederim.Dualarımdasınız Rabbim kimseye evlat hasreti çektirmesin işallah.

Benim eşimin sperminde dna hasarı vardı. 6 ay ilaç kullandı dna hasarı azaldı öyle başladık tedaviye. Dna hasarı nerde sizin
Amin çok teşekkür ederim. Dna hasarı nerede derken? Yeri mi oluyor onu bilmiyordum, spermde dna hasarı var tek bildiğim o.

Kromozomunda mı dna hasarı var diye sormuştum. Spermde dna hasarı olabiliyor. İllakı dr unuz eşinize multivitamin vermiştir takviye
Hayır sperminde var kromozomda değil, takviyelerle pek düzelmemişti o nedenle tüp bebek dışında seçenek yok demişti ürolog, sonra denedik Anatolia’da, 3 kere ama dondurulmuş embriyolarla, yani sadece 1 kere yumurtam toplandı, histereskopiye veya genetik taramaya gerek görmemişlerdi ama demek ki genetikte sıkıntı var bilemiyorum, her doktor başka şey söylüyor nasıl karar vereceğim inanın bilmiyorum.

Allah
Hayır sperminde var kromozomda değil, takviyelerle pek düzelmemişti o nedenle tüp bebek dışında seçenek yok demişti ürolog, sonra denedik Anatolia’da, 3 kere ama dondurulmuş embriyolarla, yani sadece 1 kere yumurtam toplandı, histereskopiye veya genetik taramaya gerek görmemişlerdi ama demek ki genetikte sıkıntı var bilemiyorum, her doktor başka şey söylüyor nasıl karar vereceğim inanın bilmiyorum.
Allah kolaylık versin. Denemekten başka çare yok

m. İl dışında yaşıyorum haftaya Ankara da olacağım. Ve artık tüp bebek için karar verip haftaya başlayacağım. Lütfen bana Ankara da nereye kime gittiğinizi memnuniyet durumunuzu yazın. Benim araştırmalarım 1. Gürgan klinik-timur gürgan 2. centrum-recai pabuçcu 3. Acıbadem-sarp özcan üzerine odaklandı. bunlara giden var mı ya da başka öneri var mı? Burada paylaşırsanız minnettar kalırım.
Karar verdiniz mi bilmiyorum ben geçen ay aldım bebeğimi kucağıma tüp bebek tedavisiyle dünyaya geldi. Doktorum Esra Çabuk Cömert ti. Araştırmanı tavsiye ederim.

X