Tüp Bebek Merkezleri ankara da tüp bebek ve kısırlık tedavisi dr ya da merkez önerisi

Zor bir süreç değil mi kızlar :KK43: zaten bezginim hayat beni sevmiyor diye düşünüyorum

Kızlar cok saolun peki süreç nasil

kızlar cok saolun peki süreç Nasıl isliyor ne Zaman gitmeliyim adet donemi mi masraf ne kadar tutuyor :KK43: kusura bakmayın yakın kimsem yok soracak umarım kotu bişey yoktur
Canım adetin ikinci gunu gidersen yumurtalarina bakilir daha net sonuc alirsin. Benim zamanimda raporlu 2750ydi yanlis animsamiyorsam raporsuz da 3150 falan. Ilaclar da kisiden kisiye degisiyor. O yüzden bir sey diyemeyeceğim o konuda. Muayene ücreti de 122 tl. Onunla 10 gün muayane olabiliyorsun.

Canım adetin ikinci gunu gidersen yumurtalarina bakilir daha net sonuc alirsin. Benim zamanimda raporlu 2750ydi yanlis animsamiyorsam raporsuz da 3150 falan. Ilaclar da kisiden kisiye degisiyor. O yüzden bir sey diyemeyeceğim o konuda. Muayene ücreti de 122 tl. Onunla 10 gün muayane olabiliyorsun.
Süreçte söyle. Gun asiri yumurta takibine godersin. E2 degerine bakilir ve yumurta boyitlarına. Sonra 10-12 günd3 yumurtalar olgunlasır ve anestezi ile opu yapılır. Embriyo durumuna göre de ya gün ya gün tramsfer yapılır opufan sonra. Ttamsfer anestezisiz olur. Sıkışık gidersin. Çok kolay bir işlem. Opu da.çok kolay. Toplamadan sonra belki biraz kanaman ve hafif aģrın olir o kadar.

Transferden 10-12 gün sonra da kan değeriyle sonucunu öğrenirsin. Süreć gözde büyütülecek bir zorlukta değil. Ben bir adet arasıyla iki tüp bebek tedavisi gördüm ve ikinci de hamile kaldim. 2 aylık kızım var. Süreçte doktorun akademik bilgisi kadar hastaya.yaklaşımı da çok önemli çünkü çok duygusal ve hassas bir dönem. Ben hem akademik bilgisine güvenimden hem de bir pskilog gibi olduğundan göğşen beyi seçtim. Kızımi aldım kucağıma sükür. Umarım sen de uygun dr ve tedaviyle meleğine kavuşursun canım.

Peki hamile kalınca süreç Nasıl oluyo :) hAh hAh sürekli süreç süreç :)

X