Ankara da yasayan hamile arkadaslar

Balismira

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
8 Eylül 2014
218
112
Merhabalar kızlar 20-6 temmuz annesi olmaya adayım Ankara da yasayan anne adayları ve anneler burada buluşsak birbirimize destek olsak ne dersiniz :)

merhaba arkadaşım..Ankaradayım bende henüz yepyeni anne adayayım ben.Allah sağ sağlim kucağımıza almayı naip etsin:
Canım hoşgeldin tazecik anne adayısın ne tatlı:) :anneadayı::nazar::KK19:hayirli uğurlu olsun bebisiniz ... Ben de Ankara'da yasıyorum bu yıl geldim buraya doktor hastane alışveriş derken yoruluyorum belki burada tanışır ortak oluruz birbirimize dedim bilmiyorum iyi mi yaptım

Canım hoşgeldin tazecik anne adayısın ne tatlı:) :anneadayı::nazar::KK19:hayirli uğurlu olsun bebisiniz ... Ben de Ankara'da yasıyorum bu yıl geldim buraya doktor hastane alışveriş derken yoruluyorum belki burada tanışır ortak oluruz birbirimize dedim bilmiyorum iyi mi yaptım
Bence çok iyi yaptın:)bende 3 senedir yaşıyorum Ankarada..senin maaşallah 19 hafta olmuş tabi alışveriş felan başlamıştır.çok heycanlı:anneadayı::nazar::emir_bebek:çalışan anne adayı mısın?

Bence çok iyi yaptın:)bende 3 senedir yaşıyorum Ankarada..senin maaşallah 19 hafta olmuş tabi alışveriş felan başlamıştır.çok heycanlı:anneadayı::nazar::emir_bebek:çalışan anne adayı mısın?
Calisiyorum Can'ım aynen dediğin gibi yavaştan bakınmaya başladık henüz pek bisey almadım doktor ayrıntılıda cinsiyeti netleşir Dedi bende onu bekliyorum sende çalışıyormuşun Can'ım ? Sen Ankara'yı çözmüşsündur ben daha yeniyim doktorun kim

Cinsiyeti belli degilmi daha:nazar::KK19::)bende calisiyorum canim evet..ben ilk muayeneme ozel bir hastaneye gittim 3 seferdir oyle yapiyorum.persembeden itibaren hacettepe gidecegim artik kismet olursa orada takip ve dogum canim..sen nereye gidiyorsun ?

Bizim kızımız olacak inşallah teyzesi bende acropola gidiyorum alp beye eğer aksilik çıkmazsa orada devam etmeyi düşünüyorum .. Ay daha mini mini senin bebeğin nokta gibi yerim yaaaa Zaman öyle guzel geçiyor ki iyi değerlendir bu günleri

Merhaba arkadaşlar bende Ankara dayim Lokman hekim hast. Pakize Eylem doktorum Allah hepimize hayirlisiyla bebişlerimizi kucagimiza almayi nasip etsin inşallah.

Merhaba arkadaşlar bende Ankara dayim Lokman hekim has. Dogumum inşallah sağlıkla sıhhatle kucağımıza alırız bebişlerimizi.

Merhaba arkadaşlar ben de Ankaraya bu yıl geldim. Ben de anne adayım ağustosta doğum nasipse. Çalışıyorum ben de. Gataya gidiyorum kontrollerde. Dr kızın ım olacak dedi merakla bekliyoruz. Ayrıntılıyı bekliyorum. Sonra alışverişe:)

Ftszynp merhaba aramızda bir hafta varmiş bana da kız dedi cinsiyetini ama ayrıntılı daha net olacak inşallah Allah sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin hepimize

Merhaba Kızlar :) Bende 1 senedir Ankarada evliyim. 23 haftalık hamileyim. Zaman nasıl geçiyor anlamıyor insan. Allah herkese sağsalim çocuğunu kucağına almayı nasip etsin :KK37:

Selam bayanlar, ben de 20 haftalik hamileyim. Ankarada yeniyim. En basta tesadüf eseri Özel Ortadoğu 19 Mayıs hastanesini gördüm netten. Fiyatı da cazip geldi ilk kontrollere oraya gittim. Öyle böyle derken hiç anlamadan 20 haftalik oldum. Doktor ve hastane konusunda endiseliyim. Doktorum Baran hanim. Hastane ve doktor hakkinda cok fazla yorum bulamadım. Sgk anlasmali muayene 40 Tl civarı. Doğum da 1500 u gecmez sanırım. Bilgisi olan yardimci olursa sevinirim.

Merhaba herkese ben de Ankara'dan anne aday adayiyim :KK68: dua edin benim icin lutfen. Adetime 10 gun kala pembe bir akintim oldu.. ertesi gun kan tahlili yaptirdim 2.59 çıktı.. akinti son iki gundur sabahlari yine oluyor pembe ve bir veya iki sefer oluyor. Suan adetime 6 gun var. Umarim hcg degeri yukselir.. beklemedeyim :)

Kızlar merhaba ben de 13. Haftamdayım. Ankaradayım. Batıkent bilgi hastanedi selçuk beye gidiyor um. Gayet de memnunum.. Tek sıkıntım hastanede yeni doğan yoğun bakım yok. Allah korusun bir sıkıntı olursa direk sami ulusa sevkediyolarmış. Oraya da bebeği yalnız gönderiyolar, anneyi almıyolar. Anne başka yerde bebek başka yerde. Siz de gittiğiniz yerleri iyice araştırın derim. İnşallah bu düşünceler yerini bulmaz tabi de.. İnsan tedirgin oluyo neticede.Allah hepimize sağlık sıhhat versin...

Merhaba herkese ben de Ankara'dan anne aday adayiyim :KK68: dua edin benim icin lutfen. Adetime 10 gun kala pembe bir akintim oldu.. ertesi gun kan tahlili yaptirdim 2.59 çıktı.. akinti son iki gundur sabahlari yine oluyor pembe ve bir veya iki sefer oluyor. Suan adetime 6 gun var. Umarim hcg degeri yukselir.. beklemedeyim :)
Veeee kese göründü bugün itibari ile tam 5 haftalık hamileyim allaha cok şükür :) meğerse o belirtilerin hepsi güzel bi şeyin habercisiymis :KK66: gerçi adet günü hcg 430 çıkmıştı ama bugün ancak yazabildim :))))

Merhaba kızlar bende Özel Keçiören hastanesinAynur hanıma başladım. Doktor hakkında yorum bulamadım. Gidip gözlemliyeceğim. İnşallah iyidir.

merhaba hamişler bende ankaradan elit mede gidiyorum özel selahattin kükner doktorum
gayet memenunum ama devlet hastanesşle anşlaması yok akay hrs ve akrapol daha doğuma fiyatı konuşmadık
bende 14 kilo aldım kortizon alıyoum

X