Ankara da yasayan hamile arkadaslar

arkadaşlar meraba;
ben altıbuçuk aylık hamileyim akropol hastanesinde bülent beye gidiyorum çok memnunum kendisinden. ama son olan olaylardan dolayı akropol hastanesinin akpol tarafı (muayene tarafı) kapandı hastaların yattığı ve doğumun yapıldığı kısım açık. geçen gün muayeneye gittim bülent bey yine ilgilendi muayenelerde bi problem olmayacağını söyledi. bende doğum yapacağım zaman ya burasıda kapanırsa dedim oda o zaman başka bi hastanede yaparız dedi. tabiki bu durumda bende telaşlandım şimdi.akropole devammı etmeliyim yoksa kontrollerime yine bülent beye gidip doğumu devlet hastanesinde mi yapmalıyım lütfen sizde görüşlerinizi paylaşın.
eğer devlet hastanesinde doğum yapacaksam gazi hastanesini düşünüyorum. orda doğum yapan varmı doktorları, sancı odaları, doğum odaları nasıldır bilen varsa yazarsa çok sevinirim.
bende gaziye gidiyorum ama hiç bilgim yok şahsen proflarında pek ilgilendiğini söyleyemem her seferinde 122 tl veriyoruz ama yeterli ilgi yok bence ben 2 yerde doktora gittiğim için değiştirmedim

arkadaşlar meraba;
ben altıbuçuk aylık hamileyim akropol hastanesinde bülent beye gidiyorum çok memnunum kendisinden. ama son olan olaylardan dolayı akropol hastanesinin akpol tarafı (muayene tarafı) kapandı hastaların yattığı ve doğumun yapıldığı kısım açık. geçen gün muayeneye gittim bülent bey yine ilgilendi muayenelerde bi problem olmayacağını söyledi. bende doğum yapacağım zaman ya burasıda kapanırsa dedim oda o zaman başka bi hastanede yaparız dedi. tabiki bu durumda bende telaşlandım şimdi.akropole devammı etmeliyim yoksa kontrollerime yine bülent beye gidip doğumu devlet hastanesinde mi yapmalıyım lütfen sizde görüşlerinizi paylaşın.
eğer devlet hastanesinde doğum yapacaksam gazi hastanesini düşünüyorum. orda doğum yapan varmı doktorları, sancı odaları, doğum odaları nasıldır bilen varsa yazarsa çok sevinirim.
MErhaba ne zamandır gidiyorsun bülent bey e? bir de muayene ücreti ne kadar acaba?

Kizlar bende elit mede gidiyorum selahattin kukner dr onunda akropolla anlasmasi var ama ben orada dogum ypmicam yeni dogan unites i ve kuvezi varmi bilmiyorum onyuzden akay hstanesinolacak daha fiyat konusmadik

Merhaba arkadaşlar, bende çok doktor aradım çok yere gittim. Doğumumu Lokman Hekim Sincan da yaptım. Orada Bahar Şentürk adında dünya tatlısı bir doktor var. Şans eseri doğum için acil sancıyla gittiğim de tanıştım kendisiyle o kadar ilgilendi ve yardımcı oldu ki sağlıkla normal bir doğum gerçeklestirdim. Psikolojik olarak ta çok rahat bir doğum geçirdim. Kesinlikle tavsiye ediyorum kendisini. Bir daha kısmet olurda doğum yaparsam ondan başkasına gitmem :)) boşuna dolasmisim gitmişim başka doktorlara..

Merhaba, Ben 2 kere gittim sonrasinda bıraktım. Lokman hekim hastanesine başladım. 3 ayda 1 fiyat artmasi disinda memnunum lokman hekim hastanesinden :)
Peki sincan mı etlik şube mi ? Ben de oğluma hamileyken sincan lokman Hekimde kontrollere gittim ve orda doğum yaptım. Şimdi etliğe yakınım oranın da çok küçük ve kalabalık olduğu söyleniyor da, tşk ler bu arada :)

Peki sincan mı etlik şube mi ? Ben de oğluma hamileyken sincan lokman Hekimde kontrollere gittim ve orda doğum yaptım. Şimdi etliğe yakınım oranın da çok küçük ve kalabalık olduğu söyleniyor da, tşk ler bu arada :)
Etlik sube. Rica ederim. Evet biraz küçük malesef doguna gittiginde doktor bekliyorsun 1 saati buluyo bazen :KK43:

Selam kızlar,bende Hrs Ömer altunun hastasiyim.2yasina girecek oğlum var.cok memnun kaldım.psikolojk olarak da çok rahatlattı.sadece Hrs doğum fiyatları olarak pahalı.ikincide de Ömer hocama gidicem mükemmel biri tavsiye ederim

Benimde doğum yaklaştı sayılır kızlar. Şimdi Zekai Tahir vardı aklımda doğum için. Orası çok mu kötü ya :s
Ben kızımı orda dünyaya getirdim. Evet sana Can'ım cicim ay şöyle yap böyle yap falan demiyorlar. Ama bağırma hakaret duymadım . Bebeğimle çok iyi ilgilendiler. Risklingebelikti Harika perinatoloji hekimleri ve bölümü var. Normal Doğum yaptım. Doktor çok iyiydi. Aferin sana çok iyisin sen müthiş bir annesin çok güçlüsün falan dedi sancı zamanında. Sen onlara nasıl muamele edersen öyle sana yaklaşıyorlar. Hakaret duyanlar gebelerde doktoru azarlamaya çalışanlar olduğunu farkettim. Bakın artık bana işini yap vs vs gibi konuşan cahiller var malesef. Ne olursa olsun karşıdaki bir hekim onlar bu işe senelerini vermiş. Canı acıyıp doktora bağıranlar vardı. Evet bende sancı çektim ama doktorlara asla bağırıp çağırmadım onlarda bana çok nazik davrandılar.

Etlik sube. Dun dogum yaptim. Meltem hanimdi dr um. Cok memnun kaldim. Ekip gerçekten harika. Sicak suya sokuyolar acilma hizlansin diye. Sonuna kadar tam destek veriyorlar. Yurutuyolar. Cogu hastane yattigin yerde cektiriyor sanciyi. Sogum sonrasindaki ilgi alakada super. Siddetle tavsiye ediyorum.

Etlik sube. Dun dogum yaptim. Meltem hanimdi dr um. Cok memnun kaldim. Ekip gerçekten harika. Sicak suya sokuyolar acilma hizlansin diye. Sonuna kadar tam destek veriyorlar. Yurutuyolar. Cogu hastane yattigin yerde cektiriyor sanciyi. Sogum sonrasindaki ilgi alakada super. Siddetle tavsiye ediyorum.

Allah bagislasin,saglikla buyutun. peki ssvd doğum var mı? Tel No su alabilir miyim.muayene ve doğum ücreti ne kadar?

Maaşallah sağlıkla büyütün yavrunuzu darısı bana inşallah:) benim Sezeryan olacak zaten, şuan ortadoğu hastanesi günnur hanıma gidiyorum hem hastane hem Dr.um çok iyi inşallah sonu da güzel olur :)

Selam kızlar,bende Hrs Ömer altunun hastasiyim.2yasina girecek oğlum var.cok memnun kaldım.psikolojk olarak da çok rahatlattı.sadece Hrs doğum fiyatları olarak pahalı.ikincide de Ömer hocama gidicem mükemmel biri tavsiye ederim

merhaba,
acaba doğumunuz normal mi oldu sezaryen mi? ömer hoca normal doğuma nasıl bakıyor merak ediyorum?

X