ANKARA DEVLET HAST. MEME BÜYÜTME OLANLAR

Zeyneptryk

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
3 Şubat 2020
30
12
23
Arkadaşlar selamlar 19 yaşındayım. Memelerim çok küçük rhatasız oluyorum. Ameliyat olmaya kara verdim devlette fiyat bilgisi olanlar söylebilir mi. Ve hangi hastane doktoru önerirsiniz ???? Seviyorum siziiii

Arkadaşlar selamlar 19 yaşındayım. Memelerim çok küçük rhatasız oluyorum. Ameliyat olmaya kara verdim devlette fiyat bilgisi olanlar söylebilir mi. Ve hangi hastane doktoru önerirsiniz ???? Seviyorum siziiii
merhaba ben devlette olmadım ancak sormuştum 2019 haziran ayı idi galiba sorduğumda silikon 5500 dü galiba ( markası motiva bu marka biraz pahalı olanlardan ) hastane ücreti de 1800 gibi toplamda 7300 ama silikon dolara endeksliymiş fiyat biraz değişmiştir bir de diğer silikon markaları biraz daha uygun galiba , mentor en tavsiye edilen o bile motiva dan uygun diye biliyorum

merhaba ben devlette olmadım ancak sormuştum 2019 haziran ayı idi galiba sorduğumda silikon 5500 dü galiba ( markası motiva bu marka biraz pahalı olanlardan ) hastane ücreti de 1800 gibi toplamda 7300 ama silikon dolara endeksliymiş fiyat biraz değişmiştir bir de diğer silikon markaları biraz daha uygun galiba , mentor en tavsiye edilen o bile motiva dan uygun diye biliyorum
Hangi hastaneydi acaba ve hangi doktordu

En kısa sürede cevabınızo bekkiyorum

Hangi hastaneydi acaba ve hangi doktordu
kayseri devlet hastanesi idi , doktorun adını açıkcası hatırlamıyorum bile , zaten o doktordan da negatif bir yaklaşım hissetmiştim ağzından laf alamıyordum bir soru sorsam ilgisizce cevap veriyordu bu yüzden adını hatırlasaydım bile paylaşmak istemezdim günahına da girmeyeyim belki de ben öyle hissetmişimdir , bence internetten filan bulunabiliyorsa direk silikon firmalarının telini bulun ücret sorun , devlette genelde hastane çok para almıyor asıl mesele silikonun ne kadar olduğu şu anda ,

bir de aman dikkat daha uygun fiyat olsun diye adını sanını duymadığınız birşey taktırmayınız ,burda paylaşılanları siz de okumuşsunuzdur , allergan kesinlikle tavsiye edilmiyor , benim diğer markalarla ilgili pek bir bilgim yok

Ameliyatınız nasıl geçti hangi hastane hangi doktor fiyat olarak nekadar ödediniz sizden geri bildirim bekliyorummmm umarım iyisinizdir :KK70:
Merhaba. Son anda fikir değiştirdim ve başka bir dr a muayne oldum ve hemen ertesi gün ameliyat oldum özel bir hastanede. Ameliyatım iyi geçti. Salı günü oldum. İlk 3 gün yataktan kalkmak zordu. Şu an daha iyiyim. Kas zarı altı, dual plan 1 yöntemi ile 400 cc yuvarlak protezler, 1. derece yumuşaklıkta takıldı. İlk 4 gün bandajlıydım. Şimdi göğüs altı bantlı. Görüntüden memnunum. Ne çok küçük ne de aşırı büyük. Ancak dolgun ve dik bir görüntüsü var. Gerçi kendi göğsümde de hiç sarkıklık yoktu. Dr takdir etti bu konuda beni 😜 Şu an pek alışamadım. Göğsümün içinde balon varmış gibi geliyor.Veya hala destekli sütyen takmışım gibi geliyor. Henüz sertler. Üst kısım ödemli. Biraz yumuşarsa alışırım belki zamanla inşallah. Üstte kendi göğüs dokum olduğu için herhangi bir his kaybım yok.

X