Ankara Devlet Hastanesinde Burun estetiği tavsiye

ben eylulde 5bine oldum. guncel fiyat hakkinda bilgim yok ama artmis olabilir. randevu konusuna gelince ustte belirttigim gibi internet randevusu almistim ben. telefondan ya da internetten alabiliyorsunuz zaten. ayın son 2 iş günü sabah 8de açılıyor randevular. sitesine girip takvimden gun seciyorsunuz ama doktor isimleri yazmiyor. randevu almadan once sekreterligi ararsaniz hangi doktor ne zaman orada soylerler ya da direkt su doktora alicam diye telefon randevusuyla da tarih alabilirsiniz ama ben telefonlarin hic dustugunu gormedim. internet daha kolay oluyordu benim icin

ben eylulde 5bine oldum. guncel fiyat hakkinda bilgim yok ama artmis olabilir. randevu konusuna gelince ustte belirttigim gibi internet randevusu almistim ben. telefondan ya da internetten alabiliyorsunuz zaten. ayın son 2 iş günü sabah 8de açılıyor randevular. sitesine girip takvimden gun seciyorsunuz ama doktor isimleri yazmiyor. randevu almadan once sekreterligi ararsaniz hangi doktor ne zaman orada soylerler ya da direkt su doktora alicam diye telefon randevusuyla da tarih alabilirsiniz ama ben telefonlarin hic dustugunu gormedim. internet daha kolay oluyordu benim icin
Hangi hocaydı

Ankara'da Gazi, Eğitim Araştırma ya da Hacettepe'de burun estetiği olmak istiyorum. Burada biraz araştırdığımda Serhat Şibarı gördüm. Yakın zamanda Serhat Şibar'a muayene olan var mı ya da ameliyat olan varsa burnunu özelden atabilir mi? Ankara'da devlet hastanesinde başka doktorlara ameliyat olup memnun kalanlar da doktorlarını yazabilir mi acaba? Siz de biliyorsunuz ki doktor seçmek çok zor. Yardımcı olursanız çok sevinirim. Ankara devlet hastanesi burun estetiği hakkında açılmış başlıklar genelde 1 2 yıl önce. O yüzden şu anki durumu öğrenmek için ben de başlık açtım. Okuduğunuz için çok teşekkürler.
Merhaba.
Ben 12 gün önce Bilkent Şehir Hastanesinde Hasan Murat Ergani'ye oldum. Ben memnun kaldım. Sormak istediğiniz bir şey varsa yardımcı olabilirim. Profilimde açılmış bir konu var oradan da bakabilirsiniz.

X