Ankara Devlet Hastanesinde Burun estetiği tavsiye

merhaba, 3 yıl önce gazi kbb'de muammer melih şahin'e ameliyat oldum, 3 yıldır ne nefesimde ne de burun ucunda vb. hiçbir sorun yaşamadım, görsel olarak da memnunum. doğal ama kavisi, ucu güzel bir burun oldu. burnum kırıldığı için ameliyat olmuştum, ortasından sağa doğru garip bir kemer oluşmuştu kırılınca, benim kırılıp o kadar bozulmuş burnumu yapabilmesi çok memnun etmişti. güncel fotoğraf ekleyebilirim. bir de bence burun yapan kbb'cilere de bakın, sadece platik cerrahlara bakmayın çünkü ben aldığım sonucun benimle birlikte gazi plastik cerrahide ameliyat olanların aldığı sonuçtan farkı olmadığını (hatta daha iyi olduğunu) düşünüyorum, içime sinmişti yani görsel olarak

Merhaba.
Ben 12 gün önce Bilkent Şehir Hastanesinde Hasan Murat Ergani'ye oldum. Ben memnun kaldım. Sormak istediğiniz bir şey varsa yardımcı olabilirim. Profilimde açılmış bir konu var oradan da bakabilirsiniz.
Hocam şuan görüşmeye gideceğim ve asistan var

Merhaba.
Ben 12 gün önce Bilkent Şehir Hastanesinde Hasan Murat Ergani'ye oldum. Ben memnun kaldım. Sormak istediğiniz bir şey varsa yardımcı olabilirim. Profilimde açılmış bir konu var oradan da bakabilirsiniz.
Yeni mi oldunuz bende şu an olmayı düşünüyorum ne kadar a yaptirdiniz

ben eylul ayinda gazide olmustum su an cok memnunum merak ettiginiz seyleri sorabilirsiniz 🙏🏻
Geçmiş olsun,bana da detaylı bilgi verir misiniz özelden?hastane süreci ameliyat sonrası sıkıntılar ve Dr memnuniyeti, ameliyat ücreti vs bilgi verirseniz sevinirim.. hangi Dr yaptı memnun musunuz

ben eylulde 5bine oldum. guncel fiyat hakkinda bilgim yok ama artmis olabilir. randevu konusuna gelince ustte belirttigim gibi internet randevusu almistim ben. telefondan ya da internetten alabiliyorsunuz zaten. ayın son 2 iş günü sabah 8de açılıyor randevular. sitesine girip takvimden gun seciyorsunuz ama doktor isimleri yazmiyor. randevu almadan once sekreterligi ararsaniz hangi doktor ne zaman orada soylerler ya da direkt su doktora alicam diye telefon randevusuyla da tarih alabilirsiniz ama ben telefonlarin hic dustugunu gormedim. internet daha kolay oluyordu benim icin
Özelden bilgi verebilirsiniz misiniz ve fotoğraf atabilir mısınız

size özelden ayrıntılı yazdım buradan da kısaca cevaplıyım. ben internet randevusu aldım. telefondan ya da internetten alabiliyorsunuz ayın son 2 iş günü sabah 8de açılıyor randevular. gazide samed arıkana ameliyat oldum. çok memnun kaldım. ağustosta gittim ve eylülde hemen ameliyat oldum ama bu biraz şans oldu benim için. nisanda gittiğimde yer yoktu ve muayene bile olamadım. o yüzden hemen ameliyat olabilirsiniz de olamayabilirsiniz de. doluluğa göre değişiyor. kesin bir aralık yok diyebilirim. benim nefes problemim yoktu sadece estetikti. istediğiniz gibi yapıyorlar açıkçası. benim burnumda daraltma yapıldı. küçüldü burnum. çok doğal isterseniz ona göre yapılıyor. yani sizin isteğinize göre tabi muayene olursanız daha iyi bilgi alabilirsiniz
Merhaba bende fotoğraf ücrer bilgisi alabilir miyim

X