Düğün Ankara Devlet Tiyatroları Lokal'nde Düğün yapan varmıkiiii

A

aysglufk

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi aysglufk
Arkadaşlar Ankarada Gimatın arkasında Devlet Tiyatrolarının Lokali var. Görsellerine pek ulaşamadım. Yeri gittim gördüm ama kış mevsiminde tutmak zorunda kaldığımız için yerlerde çim fln yoktu henüz. 3 ağustosta kır alanında düğünüm olacak. Daha önce oradaki bir düğüne katılmış olan yada düğünü orda yapılmıs kimse varsa bilgilendirebilirmi?

• Konu Sahibi aysglufk
ayyyy bende baktım oraya çok begendim eylül gibi yapalım dioruz ama annemler falan çok ikna olmadı. daha önce orda düüğün yapan bi tanıdığım yada katılmışlığım da yok :KK43: yağmur yagsa rüzgar esse rezil oluruz. kafam çok karışık bi yardımmmm:KK53:

• Konu Sahibi aysglufk
ayyyy bende baktım oraya çok begendim eylül gibi yapalım dioruz ama annemler falan çok ikna olmadı. daha önce orda düüğün yapan bi tanıdığım yada katılmışlığım da yok :KK43: yağmur yagsa rüzgar esse rezil oluruz. kafam çok karışık bi yardımmmm:KK53:

bende mustesarların vs orda cok dugun yaptıklarını duydum ve rısk alıp tuttum bakalım.. cok merak edıyorum nasıl olcak. dugunum 3 agustosta ve yesıllıkler ıcınde hayal ettıgım gıbı bıyer mekan olarak ama umarım umarım yanılmam..

• Konu Sahibi aysglufk
Tesekkur ederim öncelikle. Hersey mukemmeldi. Kesinlikle tavsiye ederim . Son dönemim bütün popüler müzikleri çalındı herkes çok fazla eğlendi diğer konulardada asla aksaklık çıkmadı be zamana düşünüyorsunuz?
Merhabalar fotograflarina baktik mekanın hosumuza gitti abimler yaza kir düğünü istiyor da maliyeti ne kadar oldu acaba menu olarak nasil hizmetleri ? Bilgilendirirseniz cok sevinirim :)

• Konu Sahibi aysglufk
Merhabalar fotograflarina baktik mekanın hosumuza gitti abimler yaza kir düğünü istiyor da maliyeti ne kadar oldu acaba menu olarak nasil hizmetleri ? Bilgilendirirseniz cok sevinirim :)
Cnm bn oncelikle hngi mkan olursa olsun ymekli dugune karsi biriyim. Kimse gelin damatla ilgilenmiyo herkeste bi yemek telasesi zaman gecip gidiyo:)bu yuzden pastali menu sectim. Eklerve sandvic (kurupasta yerine),kuruyemis, meyve, yaspasta ve sinirsiz icecekli menuyu sectim. Dugun pazar aksamiydi haftaici fiyatlarini bilmiyorum haftasonu icin biz 15bine tuttuk.orkestra va ses sistemi vs hersey cok iyiydi sadece mekanla anlasmali fotogracidan cok memnun kalmadim. Geri kaman hersey superdi. Tabi bu yaz fiyatlar nasil olur bilmiyorum epey erkenden tutmak gerekiyo yoksa tarih kalmiyo

X