Ankara gazi hastanesi meme küçültme

Merhaba evet toparladım 1 ay oldu. Kontrollerimdede bi sıkıntı çıkmadı dikişlerimde iyileşti izleri var sadece oda zamanla azalacak. Normal hayatıma geri döndüm hatta daha 2 haftalıkken dönmüştüm. Ben sadece duygu hanıma muayene oldum. Ameliyattan bir gün öncesi çizime gittim o gün fotoğraflarımı çekti okadar heyete falan çıkmadım. Ücretsiz olacağını kendi söyledi. Siz muayeneye giderseniz sorun muhtemelen ücretsiz olacaktır.
Selvi hanim merhaba bende perşembe diklestirme toparlama aleora küçülecek protez hiç istemiyorum emzirme sonrasi deformasyon var dokum var bence size sorum küçültüldugunde memem cok az kalır diye çok korkuyorum böyle bir durum hissettiniz mi doktor protezler takalım zamanla tekrar düşebilir dedi ama ben hiç istemiyorum

Merhaba sizede. 19 ocakta oldum. Ameliyatım çok iyi geçti. 4 saat sürdü. Ameliyattan ilk uyandığım 10 dk çok ağrım vardı. Seruma ağrı kesici yaptılar odaya çıktım 10 15 dkya bişeyim kalmadı. Okadar iyiydimki sanki 4 saatlik narkozdan uyanan ben değildim. Boğazım çok ağrıyordu sadece oda oksijen hortumu sokuyorlarmış ameliyat esnasında o tahriş ettiği içinmiş. Ama memelerim hiç ağrım olmadı bidaha hatta gece ağrı kesici bile vurdurmadım gerek yoktu. Bi gece kaldım sabah 8 de taburcu etti doktorum. Eve geldim kahvaltı ettim kahvemi içtim o kadar iyiydi yani. Hastanedende doktordanda nöbetçi doktordanda hemşirelerdende çok çok çok memnun kaldım çok ilgililerdi. Özel odada kaldım sanırım pandemiden dolayı. Ameliyattan önce 65 liraya hipoalerjenik bant aldım. 130 lirada sütyenim toplamda 195 lira masrafım oldu. Memelerime gelince harika oldular bi an bile pişman olmadım okdar rahatladımki anlatamam 11 gündür bi kere bile sırt ağrım olmadı. Başka sorularınız varsa sorabilirsiniz herşeyi cevaplarım.
ameliyat için ne üçret ödediniz acaba

Merhaba sizin yazınızı okuduktan sonra foruma üye oldum sırf yazabilmek için. Gazi’den randevu aldım mart ayının 19una online randevu oluşturdum aklıma bir şey takıldı sadece randevu alırken muayene parantez içerisinde internet yazıyor hafta sonu olduğu için telefonlara da ulaşamıyorum. Bu almış olduğum normal poliklinik randevusu oluyor değil mi?
Sorun yok randevu alabilmişsiniz.
Selvi hanim merhaba bende perşembe diklestirme toparlama aleora küçülecek protez hiç istemiyorum emzirme sonrasi deformasyon var dokum var bence size sorum küçültüldugunde memem cok az kalır diye çok korkuyorum böyle bir durum hissettiniz mi doktor protezler takalım zamanla tekrar düşebilir dedi ama ben hiç istemiyorum
Sizin durumunuz farklı ne istediğinize ve beklentinize bağlı. Benimkini hem küçültmüş hemde toparlamış. Bana göre harika oldu küçük ve dimdikler.
canım gecmiş olsun Ankaradan selamlar ameliyat oldunuzmu ne üçret ödediniz bilği rica etsem
Teşekkür ederim. Evet oldum ama ücret ödemedim. Sadece sütyen parası verdim 130 lira.

Sizin durumunuz farklı ne istediğinize ve beklentinize bağlı. Benimkini hem küçültmüş hemde toparlamış. Bana göre harika oldu küçük ve dimdikler.

Teşekkür ederim. Evet oldum ama ücret ödemedim. Sadece sütyen parası verdim 130 lira.
Tesekkur ederim

Merhaba hanımlar benim memem 85 d ve büyük göğüslerimden şikayetçiyim. Omuzlarımda çökme, boynumda fıtık ve düzleşme, sırtım ve belimde ağrılar var.
Yıllardır internetten araştırmışımdır vesonunda korkularımı bi kenara bırakıp ameliyat olmaya karar verdim. Özelde olmam mümkün değildi. Çok doktordan fiyat aldım 15-20 bin arası değişiyor. (bu arada ankaradaki özel doktorlardan bahsediyorum)
Gazi üniversitesi hastanesinden ayın son 2 iş günü plastik cerrahından randevu alınabiliyor. Aralığın 30unda randevumu aldım. Ben öğretim üyesinden falan almadım direkt internetten aldım normal bir doktordan yani. 4 ocakta muayeneye gittim. Ufak tefek tatlı ve genç bir kadın geldi, adı duygu otgöz yine oranın öğretim üyesi olan serhat şibarın eşiymiş. Beni muayene etti. Ölçtü biçti hatta hoca çağırdı beraberde baktılar. Elimde yakın zamanda çekindiğim meme ultrosonu olduğundan ameliyat günümü uzatmadı. 19 ocağa verdi. Şimdi çok heyecanlıyım ve çok korkuyorum. Sigara kullanıyorum bian önce bırakmamı söyledi. Bu konuda elimden geleni yapıcam.
Sizlere sormak istedim. Acaba gazi hastanesinde meme küçültme yaptıran varmı, nasıl sorunlarla karşılaştınız, mesela direnler beni çok korkutuyor.
Ahsen hocamiydi. Hanımefendi biri . Çok tatlı evet.

Bu arada 80 senin göğüs altı ölçün doktor onu değiştiremez cup ölçünü değiştirebilir bende 85 D idim şimdi 85B oldu çok küçükler çokta simetrik oldu. Doltorla görüşmeye gidersen ne istediğini çok iyi anlat. Mesela bana B veya C yapıcaz demişti ben C istemediğimi B istediğimi söyledim küçük olsunlar dedim tamam dedi. Ama Duygu hanımı şiddettle tavsiye ediyorum. Baş asistan ama harikalar yarattı gerçekten beklentimin çok üstünde oldu. Ayrıca ilgisi alakası ve sıcaklığıda cabası. Kafama takılan bişey olduğunda msj atıyorum hemen dönüş aağlıyor sağ olsun sakinleştirmede üstüne yok.
Siz nerede oldunuz .geçmiş olsun. Meme küçültme ve dikleştirme oldum ben 7 ay önce. Hemotom denilen sertlikler oluştu bendede

Ahsen hocamiydi. Hanımefendi biri . Çok tatlı evet.
Hayır ahsen hanım değil duygu hanıma oldum. Ama genel olarak ilgilenen tüm doktorlardan çok memnun kaldım en baştada duygu hanımdan.
Siz nerede oldunuz .geçmiş olsun. Meme küçültme ve dikleştirme oldum ben 7 ay önce. Hemotom denilen sertlikler oluştu bendede
Gazi hastanesinde oldum. 40 gün oldu şimdilik hiçbir sorunum yok şükür.

Teşekkür ederim Sevil hanım 19unda gidiyorum inşallah benim için de istediğim gibi olur 🙏🏻

İnşallah.. istediğiniz gibi olacağından şüphem yok
Sevil hanım merhaba
Hastaneye gittim. Duygu hanıma denk geldim ben de. Meme usg çektirip götürdüm, 1 ay sonraya ameliyat günü verdi. B cupa kadar küçültebileceklerini söyledi, merak ettiğim şu B cup çok mu küçük oluyor? Benim D cup şuanda.

Sevil hanım merhaba
Hastaneye gittim. Duygu hanıma denk geldim ben de. Meme usg çektirip götürdüm, 1 ay sonraya ameliyat günü verdi. B cupa kadar küçültebileceklerini söyledi, merak ettiğim şu B cup çok mu küçük oluyor? Benim D cup şuanda
Merhaba benimde d kalıptı b oldu ben çok beğendim. Çok ideal oldu bence. Sütyenlerden anlayabilirsiniz b kalıp sütyenlere bakın.

Merhaba gittiniz mi acaba?
Merhaba,ben gittiğimde duygu hanıma denk gelemedim malesef,özgür beye muayene oldum.en fazla c cup olabileceğini söyledi ben b den büyük istemiyorum ve 3000tl ücret istedi.memelerim zaten büyük, artik omuzlarım içine göçtü,sgk nın karşılaması gerekiyor normalde.Bu yüzden vazgeçtim orada olmaktan.Keşke girişte doktor seçimi yapabilseydik.Sizden ücret talep edildi mi?

Merhaba benimde d kalıptı b oldu ben çok beğendim. Çok ideal oldu bence. Sütyenlerden anlayabilirsiniz b kalıp sütyenlere bak
Merhaba benimde d kalıptı b oldu ben çok beğendim. Çok ideal oldu bence. Sütyenlerden anlayabilirsiniz b kalıp sütyenl
Merhaba,ben gittiğimde duygu hanıma denk gelemedim malesef,özgür beye muayene oldum.en fazla c cup olabileceğini söyledi ben b den büyük istemiyorum ve 3000tl ücret istedi.memelerim zaten büyük, artik omuzlarım içine göçtü,sgk nın karşılaması gerekiyor normalde.Bu yüzden vazgeçtim orada olmaktan.Keşke girişte doktor seçimi yapabilseydik.Sizden ücret talep edildi mi?
Ücret konusunda bir şey söylemediler ben de sormayı unuttum. Duygu hanım bir gün olup bir gün olmuyormuş, bana söylediği bir hafta pzt,çrş,cuma bir hafta salı,prş buradayım dedi. Hangi gün orada olduğunu öğrenip tekrar gidin bence.

Merhabalar, ben de ameliyat olacağım da pazartesi Gazi Hastanesi'nde. Bu bahsettiğiniz şeyleri nereden aldınız bana bu konuda bir bilgi verilmedi de

Merhabalar, ben de ameliyat olacağım da pazartesi Gazi Hastanesi'nde. Bu bahsettiğiniz şeyleri nereden aldınız bana bu konuda bir bilgi verilmedi de
Merhaba şimdiden çok geçmiş olsun. Sütyeni ben almadım doktor aldırmıştı ameliyatta takmışlardı ben ameliyattan sonra parasını verdim medikalciye odaya gelmişti. Bantlarıda kan verdiğim gün kağıda yazıp vermişlerdi almam için

Ücret konusunda bir şey söylemediler ben de sormayı unuttum. Duygu hanım bir gün olup bir gün olmuyormuş, bana söylediği bir hafta pzt,çrş,cuma bir hafta salı,prş buradayım dedi. Hangi gün orada olduğunu öğrenip tekrar gidin bence.
Ücret için bişey söylemedilerse eğer ücretsizdir büyük ihtimal. Çünkü bende sizin gibi sormayı unutmuştum. Sonra tahlil vermeye gidince sordum ücretsiz dedi duygu hanım. Benden sonra bikaç tanıdığım daha oldu başka hastaneşerdede olanlar oldu ilk muayenede söylemişler ücretli olduğunu.

X