Ankara içinde 5-6 bin tlye kadar doktor önerisi?

ebrucanxx

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
9 Mart 2020
3
1
33
Kızlar merhaba bir burun estetiğine 10 bin tl vermek istemiyorum. Devlette bile fiyatlar nerdeyse 2000 tl olmuş o yüzden az daha verip özelde 5-6 bin arasına burun estetiği olmak istiyorum. Acaba önereceğiniz bir doktor var mı ? En fazla bu aralıkta olması lazım yani işte az daha fazla ver diyip 8-9 binlik doktorları önermeyin çünkü o kadar vermek istemiyorum. Önereceğiniz doktor devlette çalışıp özeldede ameliyat yapan birisi olabilir benim doktor ayrımım yok sadece devlette olmak istemiyorum. Devlette çalışan bir doktora özelde ameliyat olabilirim sorun değil.

Son olarak Esabil Eker'in 2020 özel ameliyat fiyatını bilen varsa yazarsa sevinirim geçen sene kasım ayında 4500 tl fiyat vermişti ancak artmış olabilir. bide birkaç kişi olumsuz yorum yapmış bu ay içinde tereddütte kaldım yinede 2020 fiyatını bilen varsa yazarsa sevinirim.

Merhaba Bnde sizin gibi bu fiyatlara olmak istiyorum acaba bu fiyatlara güzel yapan doktor var mıdır ki🤔

Esabil Eker forumda geçen aylarda birinin ameliyatına 5.500₺ istemiş. Güncel fiyatı bu şekilde olsa gerek. Özelde herhangi bir dr zaten bu fiyata yapmıyor. Bir de yeni yıla girince bu fiyata dr bulmak imkansız hale gelecek. Esabil hakkında olumlu yorum da var olumsuzda var. Beklentiye bağlı biraz. Biraz şans. Biraz da dr kabiliyeti tabi.

X