Ankara/istanbul burun estetiği doktoru önerisi?

lazanyasever

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
18 Ocak 2023
39
2
20
İşinin uzmanı harika burunlar yapan ama fiyatları da uçmuş olmayan güzel burunlar yapan doktor arıyorum . Reklâmcı ve işini ticarete dökmüş doktorlar karşımıza çıkıyor ve doğru tercih yapmak zorlaştı.deneyimi olan çevresinden,kendinden duyan eden varsa doktor önerilerine açığım sonuna kadar...💖💖💖💖💖 bide estetik cerrah mı,plastik cerrah mı seçilmeli? Ben kalın deriliyim muhtemelen.

İşinin uzmanı harika burunlar yapan ama fiyatları da uçmuş olmayan güzel burunlar yapan doktor arıyorum . Reklâmcı ve işini ticarete dökmüş doktorlar karşımıza çıkıyor ve doğru tercih yapmak zorlaştı.deneyimi olan çevresinden,kendinden duyan eden varsa doktor önerilerine açığım sonuna kadar...💖💖💖💖💖 bide estetik cerrah mı,plastik cerrah
İşinin uzmanı harika burunlar yapan ama fiyatları da uçmuş olmayan güzel burunlar yapan doktor arıyorum . Reklâmcı ve işini ticarete dökmüş doktorlar karşımıza çıkıyor ve doğru tercih yapmak zorlaştı.deneyimi olan çevresinden,kendinden duyan eden varsa doktor önerilerine açığım sonuna kadar...💖💖💖💖💖 bide estetik cerrah mı,plastik cerrah mı seçilmeli? Ben kalın deriliyim muhtemelen.
bugün atelim alındı burnumla aşk yaşadım resmen kalın derili koca burnum gitmiş ödemli olmasına rağmen domuz gibi durmayan okka gibi zarif kusursuz bir burun yapmış kesinlikle tavsiye ediyorum KBB ci olduğu için deviasyon be burun eti sorunumu da halletmiş çok sakin efendi bir doktor nefes probleminiz yoksa yüzünüze yakışıyor çok da kötü değil yaptırmak şart değil diyen bir doktor işinin de ehli ameliyat süreci sonrası da bence çok iyiydi sadece 2.-3. Gün gözlerim şiştiği için (ama morarma olmadı)suratım asıktı ama 4. Gün ödem yanaklara inince rahatladım sıfır ağrı sızı silikonlarla da nefes aldım çıkarken de zerre acı yoktu bence olmadan mutlaka görüşün KBB uzmanı MEHMET AKİF YILDIRIM ilk görüşmede ücret de almadı ve neredeyse 1 saate yakın kendisi ile görüşmüştüm sabırla dinleyip sakinlikle cevap veren bir doktor

bugün atelim alındı burnumla aşk yaşadım resmen kalın derili koca burnum gitmiş ödemli olmasına rağmen domuz gibi durmayan okka gibi zarif kusursuz bir burun yapmış kesinlikle tavsiye ediyorum KBB ci olduğu için deviasyon be burun eti sorunumu da halletmiş çok sakin efendi bir doktor nefes probleminiz yoksa yüzünüze yakışıyor çok da kötü değil yaptırmak şart değil diyen bir doktor işinin de ehli ameliyat süreci sonrası da bence çok iyiydi sadece 2.-3. Gün gözlerim şiştiği için (ama morarma olmadı)suratım asıktı ama 4. Gün ödem yanaklara inince rahatladım sıfır ağrı sızı silikonlarla da nefes aldım çıkarken de zerre acı yoktu bence olmadan mutlaka görüşün KBB uzmanı MEHMET AKİF YILDIRIM ilk görüşmede ücret de almadı ve neredeyse 1 saate yakın kendisi ile görüşmüştüm sabırla dinleyip sakinlikle cevap veren bir doktor
10 günlük burunla doktor önerilmez, uzun dönem sonuca bakın. Deforme olmayacağı ne malum,o burnun şekli daha ortaya bile çıkmamıştır. Yoğun ödemli,ödem öyle 10 günde atılmıyor.

sürecim çok güzel geçti umarım bundan sonrası da öyle geçer ben şeklinden süreçten memnun kaldım tabi sonrası için bilemem umarım dedikleriniz olmAz doktor iyileşirken burnun eğrilmemesi deliklerinin eşit olması için şimdi nostril retainer kullandırtıyor çok arkadaşım ameliyat oldu hiçbirinin kullandığını görmedim bunu kullandırması bile benim hoşuma gitti açıkçası riski azaltması detaycı olması hoşuma gitti bir de doktora her an ulaşabiliyor olmam her soruma cevap almam da hoşuma gidiyor bunalr şimdiki memnuniyetim umarım ileride de bir sorun yaşamam ve memnuniyetim devam eder

Bir de fiyat olarak da uygundu değerlendirilebilir yine kararı verecek olan kişinin kendisi instagramdan ben buldum hatta karar verdikten sonra ameliyat olup da yorum yapmış kişilere mesaj attım sağ olsun iki kişi her soruma cevap verdi memnuniyetlerini dile getirdi ben onları da referans alarak gidip yaptırdım belki ben de referans olabilirim ama illa gidip yaptırın diye mem yine Karar verecek olan kişinin kendisi

Merhaba özelden size yazdım bakabilirmisiniz :)

X