Ankara kadın doğum doktor tavsiye istiyorum

Ecmel1

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
13 Mayıs 2020
15
16
20
Herkese merhaba
Kızlar ankara da kadın doğum için doktor önerir misiniz?
Bir de Çağrı GÜLÜMSER in takibinde olan var mı aramızda?

Herkese merhaba
Devlet mi özel mi istiyorsun benim özel kliniği olan iyi bir dr var engin furtun adı keçiörende araştırma bilirsin

Herkese merhaba
Esra Çabuk Cömert i öneririm. Ben doğumumu kendi ve ekibi eşliğinde yaptım. Gayet sakin bir ekibi var beni baya sakin tuttular.Normal doğum yaptım rahat geçti ilk doğumumdu.

Herkese merhaba
Ben çağrı hocanin hastasıyım muhteşem bir kadın doğum doktoru gerçekten harika biri. Hastalarıyla çok ilgili,tecrübeli ve bilgili hic düsünmeyin bile derim..

Ben daha önceden kontrollerm için Polat dursuna gidyordum, jinekolog onkolog. Kalp atışına yine ona gittik. Arkadaşlarımdan birisi liv hospitala gidiyor. Orada ikiz doktorlar meşhurmuş. Bir arkadaşım da güzin başçıya gidiyor. Herkes memnun. TOBB’u da düşündüm orada bir tane doktor ilgili diye duydum, erkek olan. Aylin totan’ı duydum, ebeyi çok beğendim çok sempatik instagramda gördüğüm kadarıyla ama kendisiyle ilgili bir fikrim yok. Başka bir arkadaşım yeşim gürelle doğum yaptı, o da çok memnun. Ama herkes çukurambar taraflarına özele gidiyor galiba 🙈 Ben de özele gideceksem aynı doktora giderim diye bir düşündüm. Eğer arada uyuşmadığım bir şey olursa değiştiririm kafasındayım.

Arkadaşlar merhabalar. Liv hospitalda doğum paketi alacağım. Nezaket Kadıoğlu, Türkan Örnek Gülpınar, Harun Egemen Tolunay, Coşkun Şimşir, Su hocalardan herhangi birine giden veya liv hospitaldaki diğer doktorlar hakkında fikirleri olan var mı, her türlü bilgiye çok ihtiyacım var. Çünkü bazı arkadaşlarımın doğum doktorları sadece ultrasona sokup gönderirken, bazıları tansiyon, kilo ölçümü yapıyor, nasıl beslenmeleri gerektiğini söylüyor, güneş kremi çatlak kremine kadar bilgi veriyormuş . Değerleri iyi takip edip, doğru takviyeler yapacak birine ihtiyacım var tabi ameliyat konusunda ( sezaryen) iyi olması da çok önemli. Ne olur bilgilerinizi esirgemeyin. Çok teşekkür ederim.

X