Ankara kedisi. Sahipsiz. Yuva olur musunuz. FOTOLU

regrules

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Ekim 2022
1.295
3.796

Artık yarın dışarı koymam gerekecek. Sanırım Ankara kedisi erkek 5 6 aylık civarı. Lütfen çevrenizde varsa veya siz benimle iletişime geçin.
Konum istanbul ama çevre iller de yazabilir.

İnstagramdan İstanbul kedi sahiplendirme ilanlarına yazdiniz mi? Petlebi ve sahibindene de ilan açabilirsiniz geçici veya kalıcı yuva için

İnstagramdan İstanbul kedi sahiplendirme ilanlarına yazdiniz mi? Petlebi ve sahibindene de ilan açabilirsiniz geçici veya kalıcı yuva için
Açtım ama oradan talep gelmedi. Gruplara ekliyim hayvanlar olmadan asla ve kedilerle ilgili.
Ortak arkadaştan buldum birini ona vereceğim bugun inşallah.
Diğeri için bulamadım ama o da alıştı artık dışarıya her gün gidip seviyorum mamasını veriyorum. Kapıdan ayrılmıyor, apartmanın kedisi gibi oldu o da. Siyah olduğu için pek şansı olmadı :KK43:

Daha önceden sahiplendirme yaparken daha kolay oluyordu. Herkesin kedisi var işler zorlaştı 🤣

Açtım ama oradan talep gelmedi. Gruplara ekliyim hayvanlar olmadan asla ve kedilerle ilgili.
Ortak arkadaştan buldum birini ona vereceğim bugun inşallah.
Diğeri için bulamadım ama o da alıştı artık dışarıya her gün gidip seviyorum mamasını veriyorum. Kapıdan ayrılmıyor, apartmanın kedisi gibi oldu o da. Siyah olduğu için pek şansı olmadı :KK43:

Daha önceden sahiplendirme yaparken daha kolay oluyordu. Herkesin kedisi var işler zorlaştı 🤣
Bu yıl bende kedi sahiplendirmede çok zorlandım, cins kedi arayışlarını geçtim birde üstüne vet masrafları çok pahalanınca insanlar kedi köpek bakmak istemiyor.
Umarım ikiside çok mutlu olur ne diyelim 🥲

X