Gelinbaşı ve Gelin Tacı Ankara kuaför ve makyaj

brnfrd

Üye
Kayıtlı Üye
14 Aralık 2013
3
0
34
Selam herkese arkadaşlar :KK34:
Ankara'da Eryaman Elvankent ya da buralara yakın gelin başı ve makyajımı yaptırabileceğim bildiğiniz ve bana önerebileceğiniz güzel yerler var mı??:44:

Ben de eryamandayım Sincan'da yaptırcam. Eryaman hem pahalı hem tesettür için bi yer yok

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

aynı dertten muzdaribim aynı lokasyon hatta ... :KK43:

Sincan'da bir yer buldum canım matmazel kuaför diye bir yer porselen makyajda kryolan marka kullanıyorlar

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Selam herkese arkadaşlar :KK34:
Ankara'da Eryaman Elvankent ya da buralara yakın gelin başı ve makyajımı yaptırabileceğim bildiğiniz ve bana önerebileceğiniz güzel yerler var mı??:44:
Canım kesinlikle sana Batıkentte ki SOSYETE HAİR STYLE&CURE 'ü güvenle tavsiye ederim. Ben nişan başımı ve gelin başımı buraya yaptırdım. Burada çalışan Harun Bey özellikle topuz ve gelin başları konusunda bir harika. Aşmış kendini. Resmen saça topuz yapmıyor,saçlarda sanat eserleri çıkarıyor. Gelinbaşları konusunda Sosyete Kuaför başarısıyla kendini kanıtlamış bir yer zaten. Fiyatlarda öyle abartı değil, gayet uygun. Hem fiyattan hem de kaliteden memnun kalacağından hiç şüphem yok tatlım. Yeri de hemen Anıt İş Merkezinde Zafer eczanesinin yanında.

tavsiye değil ama tam tersi sakın gitme diyebileceğim bi yer var. çukurambar da doğa kuaför. Doğa Kuaför & TESETTÜR SALONU veyaDoğa Beauty Club diye geçiyor internette.

patron filiz hanım. güya gelin başını o yapıyor. ama benim düğünümün olduğu gün kuaföre 2 saat gec geldi. yardımcısı saçımı makyajımı yaptı. kuafore geldiği gibi iki elemanını kovdu. üstelik kovduklarından birisi sırf makyajı için oraya gittiğim bi kadındı. geç gelmesi yetmezmiş gibi yaşattığı gerginlik tam bi rezaletti. geldikten sonra benim saçıma makyajıma karışmayıp başkalarınınkini yaptı. aptal aptal espriler... gerginliği salak geyik muhabbetle yatıştırma çabaları. saçım makyajım tam anlamıyla bok gibi oldu ama sesimi çıkarmadım günüm daha fazla REZALET geçmesin diye. verdiğim para haram zıkkım olsun. yaptıkları makyaj da daha salona bile gitmeden aktı ve düzeltemedik. sakın sakın sakın..yaklaşık 700 tl saç makyaj için istiyolar. yazık paranıza emeğinize ve en önemli günün bok gibi geçmesine değmez yani. sakın gitmeyin!!!! bu kadar...

kızlar sincanda
melih kuaför var tavsiye ederim hem temız hem uygun hemde saygılı bır kadrosu ve ıslerını hakkıyla yapıyorlar

X