Ankara özel hastanede lazer epilasyon

Ophelia12

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
24 Şubat 2014
366
150
Ankarada ikamet eden arkadaşlarım özel bir hastanede hastane olduğuna güvenip lazer epilasyon yaptırdım ve hiç memnun kalmadım. hastanenin ismini veremiyorum yasak olabilir ama bir yardim kuruluşunun hastanesi incek taraflarında dersem anlaşılır sanırım gitmeyin diye uyarmak istedim.fiyatlar hem daha yüksek hem de etkinliği %40 anca.Tüyler sadece inceldi belirgin bir azalma yok zaten garanti vermediler hep geçiştirdiler kişiye göre değişir başarı oranı diye daha çok seans gerekebilir vs dediler 8 seansta etki göremediğin lazere ben neden devam edeyim yani.sizleri de uyarmak istedim.Diode lazer uyguluyorlar ince tüylere etki etmesi gereken bir lazer yöntemi üstelik.hastane olduğuna güvenip gitmeyi düşünen arkadaşları uyarmak istedim.

Bu lazer meselesi dert oldu bize çokta pahalı bende ankarada arıyorum da yok yani başka yerde devam edecek misiniz peki arıyor mısınız

Bu lazer meselesi dert oldu bize çokta pahalı bende ankarada arıyorum da yok yani başka yerde devam edecek misiniz peki arıyor mısınız
Bu hastaneyi anladıysanız kesinlikle önermiyorum onun dışında şu an için lazer epilasyona güvenim kalmadı başka yerleri araştırmıyorum o yüzden.

X