Ankara'da Lazer Epilasyon(Cihaz Önerili)

Gazerock

Guru
Kayıtlı Üye
17 Mart 2011
169
24
Merhaba, Ankara'da lazer epilasyon yaptırabileceğim klinik,özel hastane,cihaz önerilerinizi bekliyorum.
Biraz bilgi vereyim.Polikistik over kisti geçmişim var,tahlillerim temiz çıkıyor,şuan herhangi bir rahatsızlığım yok.Hormonlar normal.Lazer yaptırdığım sırada da tahlillerimle gitmiştim zaten.
Uzun yıllar lazer epilasyon gördüm fakat bitmedi.Vaad edilen %80 azalmaya asla ulaşamadım.İstanbul'da
-Özel bir hastanede: Alexandriate Cynosure Apooge cihazı ile 9 seans
-1.Güzellik merkezinde: Soprano Accord(buz epilasyon dendi) 10 seans
-2.Güzellik merkezinde: Diode denilen fakat IPL olduğunu öğrendiğim cihazla 10 seans epilasyon yaptırdım.
Sonuç: seans süreleri idare ediyor,seanslar bitip de 4 5 ay geçince tekrar çıkıyorlar.
Ankara'ya taşınınca evde kendi imkanlarımla aldığım için malesef tüylerim tekrar çıktı,bazı bölgeler hiç lazer görmemiş gibi adeta
Tamamen bitmesi amacıyla gitmeyeceğim çünkü bitmiyor azalsın maximum fayda göreyim amacıyla gideceğim bir yer önerir misiniz?

Ben soprano ice pilatinium cihaza gidiyorum.Sitede bulunan mehmet akgun klinigine gidiyorum onceden ipl lazer gecmisim vardi.6 ay sonra cikti.Simdi seanslar aylik uzuyor mesela cikmasi ilk 3 haftayi buluyorken simdi 2 ayda 1 gidiyorum.Bece bitecek cok azaldi faydasini goruyorum.

Bu arada Mehmet Akgunun klinigi ankara kizilayda bilgi vermek istedim :)

Merhaba, Ankara'da lazer epilasyon yaptırabileceğim klinik,özel hastane,cihaz önerilerinizi bekliyorum.
Biraz bilgi vereyim.Polikistik over kisti geçmişim var,tahlillerim temiz çıkıyor,şuan herhangi bir rahatsızlığım yok.Hormonlar normal.Lazer yaptırdığım sırada da tahlillerimle gitmiştim zaten.
Uzun yıllar lazer epilasyon gördüm fakat bitmedi.Vaad edilen %80 azalmaya asla ulaşamadım.İstanbul'da
-Özel bir hastanede: Alexandriate Cynosure Apooge cihazı ile 9 seans
-1.Güzellik merkezinde: Soprano Accord(buz epilasyon dendi) 10 seans
-2.Güzellik merkezinde: Diode denilen fakat IPL olduğunu öğrendiğim cihazla 10 seans epilasyon yaptırdım.
Sonuç: seans süreleri idare ediyor,seanslar bitip de 4 5 ay geçince tekrar çıkıyorlar.
Ankara'ya taşınınca evde kendi imkanlarımla aldığım için malesef tüylerim tekrar çıktı,bazı bölgeler hiç lazer görmemiş gibi adeta
Tamamen bitmesi amacıyla gitmeyeceğim çünkü bitmiyor azalsın maximum fayda göreyim amacıyla gideceğim bir yer önerir misiniz?
Ben 2 seans gittim buz lazere gidiyorum mehmet akgüne.2 ana 2 kontrol seası oldu 4 martta 3. seansıma gideceğim ama geç uzamaya başladı tüylerim.Çekince kıllar elime geliyor toplam 6 seans aldım yeterli olmazsa devam ederim.Çok gelen var buraya memnun kalırım diye düşünüyorum.

Ben 2 seans gittim buz lazere gidiyorum mehmet akgüne.2 ana 2 kontrol seası oldu 4 martta 3. seansıma gideceğim ama geç uzamaya başladı tüylerim.Çekince kıllar elime geliyor toplam 6 seans aldım yeterli olmazsa devam ederim.Çok gelen var buraya memnun kalırım diye düşünüyorum.
Peki her seansınızda aynı kişi mi işlem yapıyor? Steriliteden memnun musunuz?

buz lazerden önce jilet yapılıyor sanırım. alex kadar acı oluyormu??? birde esmerler dede yapılabiliyor yazıyordu alex esmerlerde dpzajı düşük yapılıyor. yani 16-17 yaptıran açık tenli tanıdıklarım var ben esmerim 12-13

arkadaş 5 seans lazer uygulaması yaptırdım. makina hakkında bilgim yok ancak öncesinde arkadaşlarımın gittiği önerdiği bir yerdi. 5 seansta bikini bölgesi ve koltuk altı biti sezenler caddesinde yeri yapan kadın uzman gitmek isteyenlere özelden telefon numarasını veririm kuaförün adını bilmiyorum. hiç gidip büyük klıniklere para dökmeyin arkadaşlarım tüm vücudu 20 dakikada yaptırıken benim işlemim en az 45 dakika sürüyordu ayrıca toplu para da ödemiyorsunuz seans ücreti alınıyor kesinlikle öneririm

2 sene önce alexandrite candela yaptırdım çok rahat ettim sonuç aldım.Mehmet Akgün kliniğine gittim.Ufak tefek geri gelenler oldu ama genitalde oda ince tüyler hiç almadım rahatsız da etmiyor.Rahatım uzun süredir tenimde açıldı ağdadan kalan koyuluk gitti.

X