ANKARA ÖZEL HASTANELER 2016

Canim testleride ozel hasTendemi yaptiriyor ucretlu olarak ?

Kan-idrar testleri ikili üçlü taramalar ve ayrıntılı ultrason şeker yüklemesi gibi işlemleri hep kendi muayenehanesinde yaptırıyor, dışarıda pek bir işin olmuyor canım. Yalnızca kamu çalışanı isen kamu kurumları özel muayenehaneden alınan raporu kabul etmiyor, örn 32 haftalık çalışabilir raporunu devlet hastanesinden aldım ben.

Canim rahim filmi falan cekebilirmi bu kadin bide testlerde parayla mi ?

Canim rahim filmi falan cekebilirmi bu kadin bide testlerde parayla mi ?

rahim filmi de çekiyor ama ben onun detayını bilmiyorum canım , muayenehaneden sorsan daha iyi olur. testler için ayrı ücret ödeniyor ancak doğum ve muayene paketleri var onlara dahil olursan daha uyguna geliyor. muayenehane ile bir görüş dediğim gibi işinde oldukça başarılı hastalarına güler yüzlü ve çok pozitif bir doktor, ben de bayağı araştırdım doktor konusunu, şükran hocama gittim ve çok da memnunum. İnş gönlüne göre olur.

acıbadem in fiyatları yok burada . 2017 acıbadem fiyatlarını bilen var mı ?

2017 basligimiz var takip edebilirsiniz ancak acibadem icin paylasim olmadi daha

Arkadaşlar Lokman hekim Akay hastanesinde doğum yaptım 24 şubatta doktorum Adnan Kaya beydi çok çok memnun kaldım.Tavsiye ederim.
ben 21 haftayı bitirdim yarın randevum var malesef doğum yapmayı duşunduğum yeri değistirmek zorunda kaldım.adnan beyin yaklaşımı nasıl oranın hanım doktoru için baştan bütün testleri istediği ekstra hastaneye para kazandırmak için ek işlemler yaptırdığını duymuştum adnan bey için böyle bir durum olurmu acaba

Bayindirda dogum paketi yokmu kizlar .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…