Ankara Prof. Dr. Güçlü Kaan Beriat Burun Estetiği ve Septoplasti oldum ameliyat sonrası aşamalarım (fotoğraflı)

Aynen ama bizi görmüyor ki bugün Dr süleyman beyin fiyatını öğrendim çok yüksekti eminim ona olabilme şansımız olsa iyi sonuç olurdu..
Vallahi hiç belli olmuyor. Bazı doktorların adı çıkmış. Forumda bir kız vardı Süleyman'a olan. Revizyon sanırım. Mahvetmis iyice burnu.

Vallahi hiç belli olmuyor. Bazı doktorların adı çıkmış. Forumda bir kız vardı Süleyman'a olan. Revizyon sanırım. Mahvetmis iyice burnu.
Doğru diyorsun arkadaşımın kızı Bahçelievler'de bir hastaneye gitmiş kafasına göre çok güzel bir burnu olmuş muhteşem di nasip denk gelmek gerek

Merhaba çok geçmiş olsun. Ben de bu sonbaharda rinoplasti olmayı düşünüyorum,bu yüzden kadınlar kulübüne yeni üye oldum.fotograf gönderdim demişsiniz ama fotoğraf göremedim. Mesaj alma hakkım varsa özelden foto gönderebilir misiniz?

Fotoğraflar nerde acaba ben goremiyorum

Merhaba Ameliyat resimlerinizi göremedim kaldırdınızmi son durumunuz nasıl mennunmusunuz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…