Ankara Sincan Koru hastanesinde doğum yapan varmı?

kızlar haftası ileride olan arkadaşlara sesleniyorum
tarama ücretleri ne kadar bilen varmı hastaneden sormadan geri gelmişimde

Daha once ben sormuştum vevao verildi gecmis sayfalara goz atarsan bulabilirsin canim :)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

arkadaslar sanki koru da normal dogum az mi yaptiriliyor ne cunku yazanlarin hepsi sezeryan dogumdan bahsetmis bende oraya gidiyorum ikinci gebeligim ilki normal bununda oyle olmasini istiyorum ama hep sezeryanci doktorlar bilemedim kafam karisti normal dogum ne de olsa uzun suruyor ugrastiriyor

Kendi adıma cevap vereyim benim durumumda sezeryan hem doktorumun hem benim kararimizdi çünkü ben 9 senedir panik atak hastasıyım ve hamileliğimin 8.ayında babamı kaybettim çok zor zamanlardı normal doğum benim için bir seçenek değildi zira düzgün nefes alamiyodum ve tansiyonumda ani yukselmeler oluyodu meltem hanım normal doğumu destekleyen bi doktor aslında

bende meltem hanima gidiyorum aslinda başka sitelerde okudugum yorumlar kafamı karistirdi normal dogumla ugrasmamak icin bazi bahanelerle sezeryana aliyormuş doktorlar bende acikcasi kararsızim

Aksine sezeryan komplikasyon riski daha fazla olduğu için doktorlar tarafından önerilmeyen bi doğum yöntemi

Ben koruda 10 gün önce normal doğum yaptım doktorum aşkın beydi ve beni hep normal doğuma teşvik etti bi engel olmadığı takdirde keyfi olarak sezeryan istersen ben yapmam dedi doğumumda şükürler olsun kısa ve kolay oldu ama meltem hanım hakkında bir bilgim yok

BENDE AŞKIN BEYE GİDİYORUM CNM SEVNDM NORMAL OLMASINA GÜLE GÜLE BÜYÜT BEBİŞİNİ İNŞALLAH :) DARISI BİZLERİN BAŞINA BİŞEY SORACAĞIM BENİM KABIZLIK SORUNUM VARDI HAMİLELİKTE DAHADA ARTII VE basurum var o büyüdü normal doğuma zararı olurmu onun normal doğum yapamazsın diyenler var

Ve doğum ücreti olarak senden ne alındı onun hakkında bide hemşirelerin aşkın beyin doğumdaki dialogları ilgileri hakkında bilgi alabilirmiyiz?

Doğum sırasında güçlü ıkınmalar yüzünden hemoroidde ilerleme olabiliyor

Ve doğum ücreti olarak senden ne alındı onun hakkında bide hemşirelerin aşkın beyin doğumdaki dialogları ilgileri hakkında bilgi alabilirmiyiz?

Sağ ol canım darısı başına basur hakkında bir şey diyemicem hamilelik boyunca bende kabızdm ama basur sıkıntım olmadı engel olduğunu bende duymuştum ama en iyisini doktor bilir. Doğum ücreti olarakta 1750 ödedim ebeler ve doktorum gayet ilgililerdi ama akşam olup mesai saati bittikten sonra işler değişti işe yarayacak bir hemşireyi bile zor bulduk kısacası doktorumdan çok memnun kaldım ama hastaneden değil ve benimki şükürler olsun sorunsuz bir doğumdu sonrasında kimseye çok ihtiyaç duymadım yoksa sıkıntı yaşardım diye düşünüyorum

herkes ebe hemşirelerden ilgisizlikten şikayetçi yaa böyle saçmalık olmaz

arkadaslar yakin zamanda ayrıntılı ultrasona giren var mi bu aydan hanimin baktigina ucreti soracaktim ne kadar verdiniz diye..

arkadaslar yakin zamanda ayrıntılı ultrasona giren var mi bu aydan hanimin baktigina ucreti soracaktim ne kadar verdiniz diye..

ben 1 mayısta girdim ayrıntılı ulrsayona aydan hoca kontrolümü yapmıştı. mayısata girebilmek için martta randevu aldım.çok yoğun olduğu için baya erken almak gerekiyor.

ücret oalrak 175tl ödedim. ama hertürlü bu rakama değer emin ol okadar ilgili ve alakalı bi kadınki odadan yüzün gülerek çıkıyorsun.

Bende 25 Temmuzda gireceğim detaylı ultrasona ücret olarakta randevu kagıdında 175 tl yazılı :)

Benimle 2 tane ebe ilgilendi onlardan memnun kaldımda hemşireler ve ilgi alaka biraz zayıftı

korunun bu personel olayı beni korkutuyo valla kızlar :) aşkın beyden memnunum ama herkes personelden şikayetçi bide ben saygısızlığa gelemem öyle direk terslerim kavga çıkarırım yani

korunun bu personel olayı beni korkutuyo valla kızlar :) aşkın beyden memnunum ama herkes personelden şikayetçi bide ben saygısızlığa gelemem öyle direk terslerim kavga çıkarırım yani

tersle kavga çıkar hastane müdürüyle konuş ,ben kesin öyle yapıcam kötü davrqanırlarsa yoksa böyle devam ederler,birinin akıllarını başına getirmesi lazım ,paramızla rezil olmaya hakkımız yok

aynen öyle yaa ben onun için özele gidiyorum ilgilenilsin diye şikayet ederim direk k.bakmasınlar da çoğu arkadaş etimedden çok memnun hemşireleri ebeleri ama aşkın beyi bırakamam ben

aynen öyle yaa ben onun için özele gidiyorum ilgilenilsin diye şikayet ederim direk k.bakmasınlar da çoğu arkadaş etimedden çok memnun hemşireleri ebeleri ama aşkın beyi bırakamam ben
ben melteme gidince bu durumu anlatıcam çok kişinin şikayetçi olduğunu filan çekidüzen versinler ,etimedin de doktorları iyi değil ,ama doktor daha önemli boşverin hemşireler geçici

1 hafta once askin beyde dogum yaptim ve bana ilk gordugu zaman eger keyfiye sezeryan istersen seni ben takip etmeyim epiduralide onermedi sezeryanida normalde dogurdum cokta memnun kaldim dogumum cok guzel gecti askin bey cok ilgilendi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…