Ankara Sincan Koru hastanesinde doğum yapan varmı?

1 hafta once askin beyde dogum yaptim ve bana ilk gordugu zaman eger keyfiye sezeryan istersen seni ben takip etmeyim epiduralide onermedi sezeryanida normalde dogurdum cokta memnun kaldim dogumum cok guzel gecti askin bey cok ilgilendi

bende aşkın beye gidiyorum şuan 31 haftalığız aşkın hoca nası doğum istiyorsun die sordu , bende normal istiyorum sezeryanden korkuyorum dedim ,oda kork zaten =) bende sezeryana karşıyım şartlar elverirse normal yaparız dedi. inşallah senin gibi normal doğurabilirim bu arada bi doğum hikayesi bekliyorum senden

nası başladı doğum nası bitti neler yaşadın çok merak ediyorum, tecrubeni öğrenmek isterim eğer istersen

hersey gayet yolundaydi erken dogum riskim yoktu cnm ama 36+3de birden sancim basladi ben ilk dogum sancisi dusunmedim 10 dkda bi 30 saniyelik felaket bi agri ama surekli on dk bi hastaneyi aradik koruda 7/24 kadin dogumcu var. Ona anlattik bu arada saat gece 4 oldu sabah 6ya kdr bekleyin gelin dedi cantanizida getirin dedi tabi sanci 5 dkya dusunce biz 6yi beklemedik 5de gittik muayene etti dogum baslamis dedi askin beye haber verdiler oglen 12de doguma girdim on iki bucukta ciktim doguma 2 ebe 1 cocuk doktoru 1 cocuk hemsiresi 1 normal hemsire bide askin bey girdi hemsire ve ebeler surekli sakinlestirdi askin bey cok iyiydi oda surekli motive edici seyler soyledi cnm

maşallah maşallah kuzucun annesine erken kavuşmak istemiş demekki =))

hayırlı uğurlu bir ömür boyu sağlıklı olsun inşallah

gece 4 den öğlen 12 e kadar sancı çekmişsin zor valla ama herşeye değer sanırım

ben melteme gidince bu durumu anlatıcam çok kişinin şikayetçi olduğunu filan çekidüzen versinler ,etimedin de doktorları iyi değil ,ama doktor daha önemli boşverin hemşireler geçici

aynen bende öyle düşünüyorum ve ilk doğumum aşkın bey normal yancısı o yüzden bırakmayacam inşallah aşkın beyi:)

Su hemşire olayi çözülür umarim bu arada askin bey sigara konusunda bilgi verdimi size

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Birde bugun internetten randevu alacaktim doktor sayisi 4ten 3 e inmiş askin bey gitti diye korktum ama baska birisi gitmis sanirim

Su hemşire olayi çözülür umarim bu arada askin bey sigara konusunda bilgi verdimi size

hemşire olayını bende aşkın hocaya anlatıcam , sigara konusunda bana herhangi bir bilgi vermedi ? size ne dedi

hemşire olayını bende aşkın hocaya anlatıcam , sigara konusunda bana herhangi bir bilgi vermedi ? size ne dedi

Banada hic bisey demedi konusu acilmadi bile sali gunu gidicem tekrar sorucam esim 2 sene bırakmıştı 2ay önce yine basladi

Tabi ki her zamanki gibi soracağım herseyi unuttum yine

Kızlar ben Meltem Hanım a gidiyorum, muhteşem bir doktor tek kelimeyle. Bir çok kişiden Koru Hastanesini Meltem hanım için tercih ettiklerini duymuştum. Hiç yanıltmadı beni, bebeğime benim kadar sahipleniyor , kendimi çok güvende hissediyorum Meltem hanımın yanında

Meltem hanım benim eltimin de doktoruydu, eltim normal doğumdan çok korkmasına rağmen Meltem hanımın desteği ve ısrarıyla normal doğum yaptı. Doğum sırasında Sezeryan istiyorum diye yalvardı eltim ama Meltem hanım sabırla bekletti ve normal doğurttu. Hatta dikişsiz doğurttu. Zaten Meltem hanım Sezeryan istiyorum diyen hastalarına kızıyor onları normal doğuma ikna etmeye çalışıyor

Benim eltim sincan Koru da doğum yaptı. Eltime de bir arkadaşı tavsiye etmişti Koru hastanesini ve Meltem hanımı. Koru hastanesindeki ultrasonlar çok güzel, ve doğuma senin doktorun giriyor. Lokman hekim de ve etimet de kendi doktorunu istiyorsan ek para ödüyorsun, ama Koru da öyle değil zaten doktorun geliyor. Ayrıca Meltem hanım muhteşem ötesi bir doktor, Meltem hanım nerdeyse ben ve arkadaslarım oraya gitme kararı almıştık zaten ama şükürler olsun ki bir sürü doktor değişti Koru da Meltem hanım değiştirmedi .

merhaba hanımlar
biz tüm hamile kalmak isteyenler ve bizler için hamile arkadaşlarımıza Ayetel Kürsi okutuyoruz. sadece 1 tane okunacak ve isimlerimiz söylenerek hepimize gönderilecek. bizim için 1 tane okurmusunuz? İSİM LİSTEMİZ AŞAĞIDA. Allah hepinizden razı olsun ALLAH SAGLIKLI SIHATLİ YAVRUNUZU KUCAGINIZA ALMAYI NASİP ETSİN ALLAH KABUL ETSİN AMİN
http://www.kadinlarkulubu.com/showthread.php?t=730908

20 gün önce Koru hastanesinde epidural spinal kombine anesteziyle doğumum oldu.Herşey gayet güzeldi,rahat bir doğum geçirdim.Hemşiresinden hasta bakıcısına,temizlik personeline herkes çok güleryüzlü ve ilgiliydi.Aşkın hocam zaten bir numara...Güleryüzü,ilgisi alakası müthiş bir insan...

Tebrik ederim canim saglikli gunler olsun ikinizede :)

Şimdilik etimede gidiyorum ama pek memnun değilim ultrason falan...meltem hanımı o kadar ovmuski herkes galiba ona gecicegim ikincimi de normal dogumla doğurmak istiyorum insallah...

Meltem hanima ben de gittim cok begendim.cok secici olmama ragmen beni tatmin etti ve onda dogurmaya karar verdim.sezeryandada 39da aliriz dedi oda hosuma gitti sona kadar bekletiyor demekki erken alma taraftari degil.

Meltem hanima ben de gittim cok begendim.cok secici olmama ragmen beni tatmin etti ve onda dogurmaya karar verdim.sezeryandada 39da aliriz dedi oda hosuma gitti sona kadar bekletiyor demekki erken alma taraftari degil.
Merhaba koruda dogum fiyatlari ne kadar acaba bilginiz varmi suan medicanaya gidiyorum ama birakicam orayi artik

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…