Ankara Sincan Koru hastanesinde doğum yapan varmı?

Bakmadik Kanıma canim direk ultrasona girdim kese görüldü 6 mm mis 4 hafta 4 gunlukmus :))

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Maşallah Allah tamamına erdirsin sağlıkla gelsin inşallah

💕01.01.04 Canım
10.04.14 Canımın canı 💕

Bakmadik Kanıma canim direk ultrasona girdim kese görüldü 6 mm mis 4 hafta 4 gunlukmus :))

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

sizin ilk beta hcg değerinizden sonra iki gün sonra yeniden kan tahlili istemediler mi? doğrudan ultrasondan mı baktılar ?

sizin ilk beta hcg değerinizden sonra iki gün sonra yeniden kan tahlili istemediler mi? doğrudan ultrasondan mı baktılar ?

evet tatildeyken baktirmistim degerim 530 cikti. dünde direk ultrasonla baktik, eger kese görülmeseydi isteyecekti tekrar kan ama gerek yok dedi, olmasi gereken mm de olmasi gereken sekilde dedi

evet tatildeyken baktirmistim degerim 530 cikti. dünde direk ultrasonla baktik, eger kese görülmeseydi isteyecekti tekrar kan ama gerek yok dedi, olmasi gereken mm de olmasi gereken sekilde dedi

ben de dün baktırdım beta hcg 522 çıktı. son bat 1 temmuz. doktor yarın tekrar kan tahlili istedi. son bat 'ımız ve değerimiz sizinle çok yakın olunca sormak istedim

ben de dün baktırdım beta hcg 522 çıktı. son bat 1 temmuz. doktor yarın tekrar kan tahlili istedi. son bat 'ımız ve değerimiz sizinle çok yakın olunca sormak istedim

aa evet ilk defa duydum bu degeri bende diyordum bendemi sorun var :))
doktor kan aldirdi benden ama toxoplasmaya baktik kopegim oldugu icin,
keske betaya tekrar baksaydik merak ettim simdi bakmasi gerekiyordu bencede

bende heyecan ve korku var işte değerim yükselir inşallah :18: gerek duysaydı isterdi bir sıkıntı yok demek ki canım sen de , darısı başıma

canım kan değerin belli bi seviyeye ulaşmamış olsa zaten kese görünmez
usg kandan daha iyi bir tetkik sonuta gebelik için
yani endişen çok yersin

ben şimdi doktordan geliyorum, beta 1000 olmuş ama salı gününe kadar kese görünmez dedi bakmadı ultrasonda, çok sinir oldum ya :18:

ben şimdi doktordan geliyorum, beta 1000 olmuş ama salı gününe kadar kese görünmez dedi bakmadı ultrasonda, çok sinir oldum ya :18:

canım sinir olma sakın daha görünmez kesen
3000 olunca gözükür bendede aynı şey olmuştü
ama değeriin güzel artmış bebişin hayırlı olsun inşallah

canım sinir olma sakın daha görünmez kesen
3000 olunca gözükür bendede aynı şey olmuştü
ama değeriin güzel artmış bebişin hayırlı olsun inşallah

aa gerçekten mi, içimi rahatlattın canım ne bileyim ben de dedim herhalde başından savmak için öyle söyledi. o halde salı gün gitsem görünür mü

iste cok sacma degilmi? benim 530 kese gozukuyor ne biliyim ya :))) garip isler valla eskiler ne güzelmis karni sisermis hamileyim dermis 9 ay sonra ebeyle dogururmus :))

bu arada cybersoft ben kullanici adim degisti

aa gerçekten mi, içimi rahatlattın canım ne bileyim ben de dedim herhalde başından savmak için öyle söyledi. o halde salı gün gitsem görünür mü

canım cidden 3000 olmadan benimde görünmedi
salı gözükme ihtimali yüksek ama gözükmesede kafaya takma geç döllenmede filan geç gözükebilir

iste cok sacma degilmi? benim 530 kese gozukuyor ne biliyim ya :))) garip isler valla eskiler ne güzelmis karni sisermis hamileyim dermis 9 ay sonra ebeyle dogururmus :))

bu arada cybersoft ben kullanici adim degisti

yok canım 530 senin kaç gün önce yaptırdığın test ama düne kadar baya bi artmıştır
hem herkesin artışı aynı seviyede olmuyorki belki seninki hızlı artış gösterdi

canım cidden 3000 olmadan benimde görünmedi
salı gözükme ihtimali yüksek ama gözükmesede kafaya takma geç döllenmede filan geç gözükebilir

ya henüz göremediğimiz için sevinemiyorum bile :18: hamileyim kesin diyemiyorum ne bileyim bir garip oldum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…