Ankara tüp bebek önerisi ve fiyat

Burcintrs

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
4 Mart 2020
29
3
33
Merhaba kızlar tüp bebek aşamasına geldim maalesef bende ! Ankarada yaşıyorum önereceğiniz tüp bebek merkezleri nerelerdir? Ve şuan fiyat güncellemeleri nasıl ?? Yardımcı olurmusunuz

Merhaba kızlar tüp bebek aşamasına geldim maalesef bende ! Ankarada yaşıyorum önereceğiniz tüp bebek merkezleri nerelerdir? Ve şuan fiyat güncellemeleri nasıl ?? Yardımcı olurmusunuz
Bir Meltem Aksu Sonmezer i arastir canim benim doktorum. Ama fiyat bilgisi bilmiyorum.

Ankara için bahçeci kliniği veya prof dr hulusi zeyneloğlunu çok duydum. Araştırabilirsiniz🙏🏼 orada yaşamıyorum ancak çok önerilmişti 🙏🌸

Kesinlikle fiyat/performans kliniği ve Dr olarak novaartı tek geçerim.şimdiye dek bir sürü klinik ve Dr denemiş biri olarak son 3 tedavimi novaartta gördüm. Şun hamileyim ama düşük tehlikesini dönemini atlatmadım henüz hala kaorkuyorum.inşllah olmaz ama olur da yolunda gitmezse her şey, yine bu klinikte denerim.çünkü hocalar para için uğraşmıyor kesinlikle bunu çok net hissedebiliyorsunuz.özellikle Ahmet Erdem hocam çok konuşmada da işin ehli ve babacan bir Dr .ikizi Mehmet Erdem de var Hatice hoca da en büyük destekçileri.beence burayı bi deneyin derim ..

Kesinlikle fiyat/performans kliniği ve Dr olarak novaartı tek geçerim.şimdiye dek bir sürü klinik ve Dr denemiş biri olarak son 3 tedavimi novaartta gördüm. Şun hamileyim ama düşük tehlikesini dönemini atlatmadım henüz hala kaorkuyorum.inşllah olmaz ama olur da yolunda gitmezse her şey, yine bu klinikte denerim.çünkü hocalar para için uğraşmıyor kesinlikle bunu çok net hissedebiliyorsunuz.özellikle Ahmet Erdem hocam çok konuşmada da işin ehli ve babacan bir Dr .ikizi Mehmet Erdem de var Hatice hoca da en büyük destekçileri.beence burayı bi deneyin derim ..

Çok duydum ama bahçeci ile arasında kaldım.

Güven tüp bebek merkezi nafiye yılmaz hocayı bi arastırın derim onun sayesinde su an 17 haftalık gebeyim

Novaarta başladım canım. Ahmet Erdem'in hastasıyım. Bir arkadaşım ikizlerine ahmet hoca sayesinde kavuştu. O sebeple tergin ettim. Dün gittim. Ahmet hoca çok konuşmuyor. Ben sormasam amh değerimi bile söylemiyordu. Kaç yumoşum var bilmiyorum. Sonraki muayenede soracağım. Ekimde zam gelmiş 40 bin + ilaçlar . Gonalf 900 üç gün giden kutu 5690 tl. Muhtemelen üç dört kutu kullanacağım. Rapor çıktı bana bu arada devlet yarısına yakını ödeyecek ilaçların.

Tolga ecemiş ben 2 buçuk yıl oldu yaptirali güncel fiyat bilmiyorum o zaman 30 bin civarına mal olmuştu

X