Ankara tüp bebek önerisi ve fiyat

Tolga ecemiş ben 2 buçuk yıl oldu yaptirali güncel fiyat bilmiyorum o zaman 30 bin civarına mal olmuştu
Tolga hocayı çok merak ediyorum. Kimi gereksiz pahalı olduğunu söylüyor, kimi ise hocadan çok memnun. Mahrem bir konu olduğu için google yorumlarına ya da doktor takvimine vs güvenmek mümkün değil. Hoca tüm nedenleri araştırıyor mu? Biliyorsunuz bazı klinikler çok gereksiz masraflar çıkarabiliyor. Sizin düşünceniz nedir?

Tolga hocayı çok merak ediyorum. Kimi gereksiz pahalı olduğunu söylüyor, kimi ise hocadan çok memnun. Mahrem bir konu olduğu için google yorumlarına ya da doktor takvimine vs güvenmek mümkün değil. Hoca tüm nedenleri araştırıyor mu? Biliyorsunuz bazı klinikler çok gereksiz masraflar çıkarabiliyor. Sizin düşünceniz nedir?
Evet çoğu kliniğe göre fiyatı bir tık yüksek ama arada dağlar yok yani ilgisi alakasj size verdiği güveni, güler yüzü bu farka değer bence biz çok çok memnun kaldık yine bir bebek istersem tek başvuracağım adres Tolga hocadır.

Bende Antalya’daki tedavim negatif olsaydı Hulusi zeyneloğlu’na gidecektim. Online görüştük, çok donanımlı bir hoca intibası aldım.
Kesinlikle uzak durulması gereken Gen-art. Kara düzen gidiyorlar.,

Gürgan klinikte üç transfer oldum malesef negatif sonuçlandı, 40 bin artı ilaçlar ve her tranferde 15 milyar verdik sürekli zam geliyor,

Merhaba kızlar tüp bebek aşamasına geldim maalesef bende ! Ankarada yaşıyorum önereceğiniz tüp bebek merkezleri nerelerdir? Ve şuan fiyat güncellemeleri nasıl ?? Yardımcı olurmusunuz
Meltem aksu sönmezer ve murat sönmezer ikiside çok iyi doktor şuanda tek transfer tek denemede gebeyim onları araştırabilirsin ikisininde kliniği var şuanki güncel fiyatlarını bilmiyorum

Ankara tüp bebek merkezlerini arastirmistik. Güven ve fiyat olarak Baskent hastanesi Göğşen hocaya karar verdik. Genetikli raporsuz olduğu için bizim fiyatlar farklılık gösteriyor ama diğerleri gibi gündemleri hep para değil. Doktor ve ekibi ilgili, sevecen güven veriyor araştırmasında fayda var

Ankara tüp bebek merkezlerini arastirmistik. Güven ve fiyat olarak Baskent hastanesi Göğşen hocaya karar verdik. Genetikli raporsuz olduğu için bizim fiyatlar farklılık gösteriyor ama diğerleri gibi gündemleri hep para değil. Doktor ve ekibi ilgili, sevecen güven veriyor araştırmasında fayda var
Ben de 2. Tedavimde sanırım göğşen hocaya karar vereceğiz. Bahçeciden sonra. Labaratuvar hakkında bilginiz var mı sonuç alabildiniz mi?

X