Ankara ümitköy sportif yaşam klübü......

ozicelcius

Guru
Kayıtlı Üye
3 Aralık 2007
998
11
kesinlikle tavsiye etmiyorum....paranıza yazık.....görüntü var ses yok tabiri caizse...dışarıdan baktıgınızda süper bi kompleks üyelik için kompleksi gezdirdiklerindede atıp tutuyolar ama inanın sadece o kadar....hijyenden uzak,kafalarına göre hoca ve program degiştiren havuz saatleri birbirini tutmayan üye gelişim takibi olmayan igrenç bi yer....asla ama asla tavsiye etmiyorum....

malesef 3 ay önce ümitköy sportif aile üyeliğimizi başlattık. çalıştığım ve çocuklarımın okul dönemi olduğu için 3 ay içinde 6-7 kere gidebildim. Her gittiğimde çocuklarımla ilgili problem yaşadım.Bu arada çocuklarım 12 ve 8 yaşlarında kız çocukları, problem çıkaracak yaşlarda da değiller. Ama askeri kampa girmişiz gibi, yok çocuklar bilardo salonuna giremez, yok fitnes salonunda gezemez, yok belli günlerde ve saatlerde havuza girebilirler. Her seferinde stres atmaya gittiğim yerden sinirlerim bozulmuş olarak çıkıyorum.Çalışanları çok ukala. 3 ad. duş çalışıyor diğerleri arızalı, 2 ad. fön makinesi var kışın soğuklarda sıra bekliyoruz.Tanıtırken bir ilgi bir alaka. Ama üye olana kadar herşey, ondan sonra ne aranıyor, ne soruluyorsunuz. Gitmediğiniz sanki onlar için kar.Bazı üyeler çocuklardan rahatsız oldukları için bu sınırlamaları yapıyorlarmış.O zaman çocuklu ailelere üyelik açmayacaksınız. Çocuklara tahammülü olmayan insanlardan insan ve hayvan sevgisi muhabbeti dinlemekten de sıkıldım.Sinirlerinizi bozmak istemiyorsanız hiç önünden geçmeyin.:KK19:

Bende bıraktım 3 aylık yaptırmışım iyiki bu çevrede en az 3 salon değiştirdim hiçbiri göründüğü gibi değil...Ya park yeri olur ya haddinden fazla üye alırlar yada baştan vaat ettiklerini yapmazlar (sportif ders saatlerini ve hatta dersleri zırt pırt değiştirdi) yeni üye olacaklara tavsiyem uzun üye olursanız ekonomik gibi görünsede 1 en fazla 3 ay üye olup incelesinler ben artık salonları bıraktım kendi adıma az az kendim yapıyorum..

Ankaradaki birçok spor salonuna üye olmuş biri olarak bu kadar vurdumduymazlık ve başıboşluğu Çukurambar Sportif dışında başka bir yerde göremediğimi söyleyebilirim. Üyelik zamanında her türlü isteğinize ve talebinize evet deyip sorunla karşılaşıldığı zaman muhatap bulamadığınız bir yer. Sürekli değişen ders programı, tutamadıkları spor hocaları ile müşteri memnuniyetini hiçe saydıkları gibi, ilgilenme kaygıları da yok. Tüm bunların yanında izinsiz çekim yaparak kişilik haklarını ihlal etme, kadınlara yapılan ayrımcılık gibi ancak üye olduktan sonra yaşayabileceğiniz durumlar sözkonusu. Tabi bunların hiçbir sözleşmede yazmadığı için üyelik iptal talebiniz de geçerli olamıyor. Fiyatının uygun olduğuna sakın aldanıp üye olmayın, paranız ziyan olmasın

X