Ankara Ümitköy'deki evimize Ev Yardımcısı arıyoruz.

Ozlem_79

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Ocak 2011
11
1
Merhaba,

Ankara Ümitköy'deki Angora Evlerinde 3 katlı bir evimiz var. 4 yaşında bir kızımız ve bir aya kadar bir bebeğimiz daha olacak inşallah.

Bebek geldiğinde evdeki işlerde bana yardımcı olabilecek, evin genel düzenini kontrol edecek bir yardımcı arıyoruz.

Genel olarak yapacağı işler:
Günlük yemek hazırlıkları,
Evin genel olarak çeki düzen ve temizlik işleri (haftasonu temizlik için bir gelenimiz var, ağır tüm temizlik işlerini o yapıyor).

Aradığımız nitelikler ise şöyle:
Ev islerinde becerikli,
Güler yüzlü, sorumluluk sahibi ve güvenilir,
Konuşması düzgün, dış görünümüne önem veren, misafir ağırlamasını bilen,
Çocuklarla iletişimi kuvvetli,
Sigara kullanmayan,
20 - 40 yaslari arasinda.
Yatılı olmaması tercihimizdir. Fakat çok beğendiğimiz biri olursa ve isterse yatılı da kalabilir (kendisine bir misafir odası verilir).

Maaş + Sigorta + Yol + Yemek masraflarını biz karşılayacağız.
Haftasonu izinli olacak.

Yukarıdaki niteliklerde, yabancı biri gibi değil, evin bir bireyi gibi olacak birini bulabilirsek gerçekten yüksek bir maaş vermeye hazırız (3000 TL ve üzeri olabilir).

Umarım burası sayesinde birini bulabiliriz. Tavsiye edeceğiniz biri de varsa lütfen haber verin :)

Sevgiler...

Yardımcı olabilecek kimse yok mu?
Popüler bir bakıcı sitesine de ilan bıraktım, ama şu ana kadar istediğimiz gibi bir başvuru olmadı.
3000 TL üzerinde maaş vermeye hazırız, yeter ki güvenilir ve işini iyi yapan temiz birini bulalım.
Etrafınızda tanıdığınız veya referans olabileceğiniz biri varsa lütfen yardımlarınızı bekliyorum.
Teşekkürler...

aslında temizlik işi arayan çok du bende dahil ama ben sigara kullanıyorum o yüzden cevap yazmamıştım ama neden başvuru yok anlamadım gayette makul istekleriniz ve vereceğiniz maaş ama hayırlısı muhakkak bi başvuran çıkar merak etmeyin

aslında temizlik işi arayan çok du bende dahil ama ben sigara kullanıyorum o yüzden cevap yazmamıştım ama neden başvuru yok anlamadım gayette makul istekleriniz ve vereceğiniz maaş ama hayırlısı muhakkak bi başvuran çıkar merak etmeyin

Cevabın için çok teşekkür ederim...
Aslında temizlik işi değil aradığımız. Temizlik için haftada bir gelenimiz var.
Aradığımız kişi evimizin günlük çeki düzenini sağlayacak, günlük yemek, oyuncakların toplanması, perdelerin açılıp kapatılması, sofranın kurulup kaldırılması vb rütin işleri yapacak. Kızım kreşe gitmediği günler de onunla vakit geçirebilecek biri olmalı.
Umarım önümüzdeki günlerde böyle birini bulabiliriz.

Annem tamda tarif ettiğiniz özelliklere uygun. İşini titizlikle yapan , kendi evi gibi sahiplenip el çabukluğu ve pratikliği çocuklara olan sevgisi... Ayrıca yemek konusunda çok hızlı ve çok çeşitli yemekler yapar ankara keçiörende ikamet etmekte.

X