Ankara'da burun estetiği oldum..ve tecrübelerim..Fotoğraflı.

Forum da doktor araştırırken denk gelmiştim ve ameliyat tarihi aldım ablam da o doktora oldu ve gayet memnun ama sizin şuan böyle olmanız bile ben de kötü etki bıraktı herkes bir olmuyor evet ama bariz belli olan bir şey var bunu görmemezlikten gelmek ne bileyim. Gerçekten kafam çok karışık Ankara da en doğal içime sinen doktor oldu halbuki gerçekten ne yapacağım bilmiyorum

ÖElden doktor ismi verir misiniz lütfen

özelden yazmanız mümkünmü doktorun ismini

Burnunuz çok hoş evet önden biraz eğiklik var ama nerdeyse çoğu insanda bu mevcut .. çok az bi eğiklik var demeseniz öyle kimse fark etmez

Bence güzel görünüyor

yandan çok güzel, önden de şekil olarak güzel ama sola doğru kaymış biraz. nefes probleminiz ya da başkaca sağlık problemleriniz yoksa ikinci ameliyata gerek yok bence

geçmiş olsun. çok güzel olmuş, ben de düşünüyorum yaptırmayı ancak sanırım ankara'da yaptırdınız. değer mi sizce ankara'da bu ameliyatı olmama?

geçmiş olsun. çok güzel olmuş, ben de düşünüyorum yaptırmayı ancak sanırım ankara'da yaptırdınız. değer mi sizce ankara'da bu ameliyatı olmama?
doktorunuzu çok iyi araştırırsanız neden olmasın..ameliyat öncesi değil sonraki yaklaşım önemli çünkü

Bence çok guzel olmus. Kimdi acaba doktorunuz yazar mısınız özelden Bende doltor arıyorum tavsiye edebileceğiniz doktor var mi

doktorunuzu çok iyi araştırırsanız neden olmasın..ameliyat öncesi değil sonraki yaklaşım önemli çünkü
Ankara'da doktor arastirmasi yapiyorum. Sonuctan memnun olmadiginizi dusunerek doktorunuzun ismimi sorabilir miyim? Sahsi fikrim ise, yan profil gayet basarili, onde egrilik evet var fakat bu "estetik faciasi" tarzinda bir egrilik degil. Sanki ameliyatsiz dogal bir burunda olabilecek, goze batmayan bir asimetri gibi.

Merhaba, çok zaman geçmiş ama umarım yazdığımı okursunuz. Şuan memnun musunuz burnunuzdan?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…