ANKARA'DA DOĞUM İÇİN HASTANE VE DOKTOR TAVSİYESİ...

Ankara pursaklar'a yakın bildiğiniz iyi bir doğum doktoru ve hastane var mıdır? Diğer alternatifimde cebeci çevresi :)

Umit korucuogluna giden veya gitmeyi dusunen arkadaslar bi arkadas bi bi yazi yazmis yasadiklariyla ilgili ve altinda farkli şikayetler mutlaka okuyun
Ne yazık ki kaldırılmış bütün olumsuz yorumlar sırf bunun için bir daha düşünülsün. Neden kaldırılmış?

Arkadaşlar keçiören eğitim araştırma hastanesi nasil ben ankaraya atama oldu mecbur taşınıyorum bu hastaneyi söylediler ama gelene kadar 31 32 haftalık olurum bi sıkıntı çıkarırlar mi lütfen bilgi verin

Insandan insana gore degerlendirme degisiyordur ama ayni Instagramindan nasil bir elektrik aliyorsaniz oyle bir doktor. Samimi ama asla civik degil, ciddi fakat mesafeli degil. Onemli olan isi ve isinde de cok donanimli. Suan Ankarada onun kadar dogum yaptiran doktor yok. Ben cok tavsiye ederim...
İnstagramdaki yorumları silip her sosyal mecrada olumsuz yorumları sildiren ve Allaha havale ettiğim (!)tek insan.

bu konuyu güncelleyebilir miyiz. ben de doktor arayışındayım. normal doğum yanlısı bi doktor arıyorum.

Ben de tobb etu den ayrılıp yeni muaynane açan mehmet metin altay'a gidiyorum, yeri çukurambarda. muayne ücreti 400tl sigortasız indirimsiz hali.

Tobb da dr. Onerisi olan var mi?
Cüneyt Genç.. Tobb’un doktoru değil ama doğumları Tobb’da yapıyor. Muayenehanesi Çukurambar’da. Kızımla beni kavuşturan kendisi olduğu için yeri ayrıdır :halay: Sabah 6’dan ertesi gün 15:30’ a kadar hep başımdaydı (saat başı gitti geldi). Başka bir arkadaşımın doğumu için de uzun yoldan geri döndüğünü bilirim. Doğurtacağı bebeleri yarı yolda bırakmaz :KK51:Tavsiye ederim.

Cüneyt Genç.. Tobb’un doktoru değil ama doğumları Tobb’da yapıyor. Muayenehanesi Çukurambar’da. Kızımla beni kavuşturan kendisi olduğu için yeri ayrıdır :halay: Sabah 6’dan ertesi gün 15:30’ a kadar hep başımdaydı (saat başı gitti geldi). Başka bir arkadaşımın doğumu için de uzun yoldan geri döndüğünü bilirim. Doğurtacağı bebeleri yarı yolda bırakmaz :KK51:Tavsiye ederim.
Tesekkurler cnm ben baska bir hastaneyle devam ediyorum

Lina Kadın Sağlığı hastanesinde Dr Mine Sıdıka Kermalli ye giden var mı?
Ben gittm çokta tatlı güler yüzlü bilgili bi doktor ilk başta, Ama çook yopun olduğu için kanamam vardı 5 haftalık hamileydim bana bakmadı linada hatice diye bi doktor var ona yönlendirdi zatende hiç hastası olmadığından belliydi. İlgilenmedi suratsızdı sert konuştu ve bebeğim düştü:KK11: devletten şaşma arkadaşım bi doktor bul ataştır ona git. Onlar hep para tuzağı

X