ANKARA'DA DOĞUM İÇİN HASTANE VE DOKTOR TAVSİYESİ...

Ozel eryaman hastanesine gidiyorum oskar beye memnunum gereksiz hicbir tahlil istemedi benden dogum fiyatlarida tahlilerde uygun doktorda iyi her gittigimde hastasida bol tercih edilen bir doktor hastane temiz ortami guzel

Benim evim çok yakın o hastaneye
Kadın olan doktora gittim hiç sevmedim kadını
İyi bi doktordur belki ama kimyamız tutmadı
Beni bir de olmayan bir durumla korkuttu

Oskar bey hep dolu oluyor
Eşim ona git diyor
Doğum yaptıktan sonra da yazar mısınız?

Sezeryan yanlısı falan diye söylediler oskar bey için. Ama gereksiz yere neden yapsın diyorum ben de.
Bir de eryaman hastanesinin odalarını falan gördünüz mü? Tek mi kalınıyor odada?

Benim evim çok yakın o hastaneye
Kadın olan doktora gittim hiç sevmedim kadını
İyi bi doktordur belki ama kimyamız tutmadı
Beni bir de olmayan bir durumla korkuttu

Oskar bey hep dolu oluyor
Eşim ona git diyor
Doğum yaptıktan sonra da yazar mısınız?

Sezeryan yanlısı falan diye söylediler oskar bey için. Ama gereksiz yere neden yapsın diyorum ben de.
Bir de eryaman hastanesinin odalarını falan gördünüz mü? Tek mi kalınıyor odada?
Kadin doktor icin bende iyi yorum duymadim zaten hastasi cok az onun hep:)
Ben arastirdim normal dogum yapan da cok ..anlayisli herseyi detayli anlatan bir doktor randevu belki ileri bir tarih bulabilirsin zaten sonrasinda hastasi oldugundan daha kolay hemen sekreter kizlardan randevuyu alabiliyosun..odalari gezmedim ama netten inceledim tek kaliniyor zaten ozellerde oyle

Kadin doktor icin bende iyi yorum duymadim zaten hastasi cok az onun hep:)
Ben arastirdim normal dogum yapan da cok ..anlayisli herseyi detayli anlatan bir doktor randevu belki ileri bir tarih bulabilirsin zaten sonrasinda hastasi oldugundan daha kolay hemen sekreter kizlardan randevuyu alabiliyosun..odalari gezmedim ama netten inceledim tek kaliniyor zaten ozellerde oyle

Teşekkür ederim hayırlı doğumlar :)
Kendisini bi deneyeceğim muayene için giderim
İnternette de herkes olumlu yorumlar yazmış zaten

Merhaba Kızlar,

Ben 13 haftalık hamileyim. Başkent hastanesine gidiyordum gebelik takibi için. Ancak çevremde Başkent hastanesine giden yaklaşık 8 kişi hiç iyi yorumlarda bulunmadı. Özellikle doğumhanesi ile ilgili. Ayrıca doktorların sadece planlı doğumlara girmesi beni acayip tedirgin etti. Birde 2'li tarama sonucu doktor risk taşıyorsun demeden direkt amniyosentez yapalım dedi. Tabiki kabul etmedim. Hep varsayım üzerinden konuşulması acayip sinirlerimi bozdu.

Kafam çok karışık tek isteğim bebeğimi sağlıklı bir şekilde kucağıma almak. Bu nedenle Ankara'da bana tavsiye edeceğiniz güven veren bir doktor ve hastane var mı?

NOT: Eşimde sürekli kontrollere gelmek istiyor. Hafta içi gelmesi çok zor olduğu için devlet hastanesini (Tabi devlette insana davranış şekilleri de etkili bu konuda) tercih etmiyoruz. Özel hastane olup bu işi ticarete dökmemiş bir yer ve hekim arayışındayız. Malum hastane ve doktor fiyatları da epey yüksek.

Görüşlerinizi beklemekteyim....

Kesinlikle ahmet bostancı her konuda mükemmel bir doktor bence gidip bu doktoru görün öyle karar verin o kadar pozitif güleryüzlü bir doktor ki sen bile ondaki bu pozitif lige sasiriyoraun

Ben yaklaşık 4 sene önce Medicana'da Doğum yaptım. Doğum öncesi kontroller çok iyiydi. Spinal + epidural sezaryen oldum kendi sağlık durumumdan ötürü. Anestezi ekibi çok iyi. Hala öyle çünkü birkaç ay önce yine orada ameliyat oldum. Tek memnun kalmadığım Doğum sonrası hemşirelik hizmetleri. Doktorum da harikaydi. Şimdi ayrıldı hastaneden ama oradan Yusuf Üstün'ü tavsiye edebilirim.

Ahmet Bostancı'yı çocuk doktorumuz tavsiye etmişti. İyi olduğunu duydum ben de.

Batıkent'te arkadaşlarım Medikalpark'a gidiyor, memnunlar. Ben orasının acil servisinden memnun kalmadığım için ön yargılıyım.

Bundan sonra Doğum yaparsam aklımda Bayındır ve Güven Hastaneleri var.

Medicalparkta Ertan Öztürk varmış. Onada iyi bir hekim diyorlar? Ertan hocaya giden gebelik takibi yada Ertan hocada doğum yapan var mı? Tecrübelerini bizimle paylaşsalar
Tam ertan hocayı onerecektim ki sormussunuz. Gebelik takibimi de doğumunu da ertan ozturk yaptı.gerçekten güler yüzlü ilgili ve işinin ehli bir doktor.

Güven hastanesinde doğum yaptım. Çok memnun kaldım. Doğum sonrası hemşirelik hizmetleri de çok iyiydi. Kadın Doğum bölümü yenilendi üstelik. Çok temiz hijyenik. Ancak sgk anlaşması yok.

Ben 2014 de yaptım epidural sezeryan ı kadar memnun kaldım ki gene olsa o dr u tercih ederim doğum yaptıktan 8 saat sonra ayaktayım her isimi kendim yaptım ikiz doğum du benim ki

Bende duydum Ertan hocayı. Normal mi Sezaryen mi yaptınız? Birde doğum ücretleri ne kadardı?
Normal dogum istiyordum ancak kismet olmadi. Cati darlığı vardı ve bebegin suyu azalmıştı. Bu durumu devlet hastanesinde de teyit ettirdim ve ertan hoca sezaryen dogumumu yaptı. Hatta ertan hoca istersen normal doğumu bekliyelim deneyelim olması sezaryene döneriz demişti ama ben risk almak istemedim zira bebek oksijensiz falan kalir diye korktum ve spinal sezaryen oldum.

Ücrete gelince benim bagli bulundugum meslek kurulusunun anlaşması vardı tahlillere tetkiklere para odemedim. Muayene ücretinin yarısını ödedim. Doğum içinde toplam 2100 tl ödedim. Ancak 21. Haftadan önce sigorta yaptiriliyordu sanırım. Paket gibi bisey var. Galiba 6000 falandi tabi siz bi arayıp sorun daha net bilgi verirler.

Normal dogum istiyordum ancak kismet olmadi. Cati darlığı vardı ve bebegin suyu azalmıştı. Bu durumu devlet hastanesinde de teyit ettirdim ve ertan hoca sezaryen dogumumu yaptı. Hatta ertan hoca istersen normal doğumu bekliyelim deneyelim olması sezaryene döneriz demişti ama ben risk almak istemedim zira bebek oksijensiz falan kalir diye korktum ve spinal sezaryen oldum.

Ücrete gelince benim bagli bulundugum meslek kurulusunun anlaşması vardı tahlillere tetkiklere para odemedim. Muayene ücretinin yarısını ödedim. Doğum içinde toplam 2100 tl ödedim. Ancak 21. Haftadan önce sigorta yaptiriliyordu sanırım. Paket gibi bisey var. Galiba 6000 falandi tabi siz bi arayıp sorun daha net bilgi verirler.

Çok teşekkür ederim verdiğin bilgiler için. İnternetten de araştırınca Ertan hoca hakkında hiç olumsuz birşey okumadım. Herkes çok memnun.

Benimde en çok istediğim şeylerden biri eşimin de doğuma girmesi. Kesinlikle düşüneceğim bu hastaneyi ve hocayı.
Unutmadan olumsuz tek bir durum yaşamıştık o da kaldığımız oda otopark tarafına bakan o dalardandi ve çok sıcaktı. Mayıs ayında dogum yapmıştım. Dogumunuzu baharda veya yazsa yapacaksanız otopark tarafından bakan odalarda kalmayın.diğer taraftaki odalar daha serin oluyor

Unutmadan olumsuz tek bir durum yaşamıştık o da kaldığımız oda otopark tarafına bakan o dalardandi ve çok sıcaktı. Mayıs ayında dogum yapmıştım. Dogumunuzu baharda veya yazsa yapacaksanız otopark tarafından bakan odalarda kalmayın.diğer taraftaki odalar daha serin oluyor

Eğer bi aksilik çıkmazsa Mart ayında yapıcam doğumu. Hastanede oda seçebiliyor musunuz? Öncesinde doğumhaneyi fln gezme şansımız var mı?

Hakkaten tobb a daha hiç gitmedim giden var mı aranızda ? Şenol hoca cidden riskli gebelik ve tüp bebekte uzman benimki normal sıkıntısız süreç şimdilik tanıdık vasıtasıyla tanıştık kendisiyle ama cidden işi de başarılı bir doktor.

arkadaslar koru hastanesinde ne olay oldu? Ozelden de yazabilirsiniz. Benim evime yakin oldugu icin orasi vardi aklimda. Merak ettim simdi...
Yazan oldu mu bilmiyorum, bilmeyen varsa da öğrensin.
Bir hastaya zorla epidural veriyorlar, kayıt dışı çalıştırdıkları doktor gerekli kontrolü zamanında yapmayıp son anda sezaryene alıyor, ölü doğum sonucu bebeğe canlandırma işlemi yapılıyor ama birsürü telafisi olmayan hasar kalıyor.
Hastane tabii ki ihmal olduğunu kabul etmiyor, olayın üstünü kapatıyor, haberleri sildiriyor.

Bir de facebookta 41 fake hesapla kendini övüyor hastane bu olaydan sonra.

Hakkaten tobb a daha hiç gitmedim giden var mı aranızda ? Şenol hoca cidden riskli gebelik ve tüp bebekte uzman benimki normal sıkıntısız süreç şimdilik tanıdık vasıtasıyla tanıştık kendisiyle ama cidden işi de başarılı bir doktor.
tobb'da arkadasim dogum yapti ama doktoru disardan geldi, ozel doktordu.

Yazan oldu mu bilmiyorum, bilmeyen varsa da öğrensin.
Bir hastaya zorla epidural veriyorlar, kayıt dışı çalıştırdıkları doktor gerekli kontrolü zamanında yapmayıp son anda sezaryene alıyor, ölü doğum sonucu bebeğe canlandırma işlemi yapılıyor ama birsürü telafisi olmayan hasar kalıyor.
Hastane tabii ki ihmal olduğunu kabul etmiyor, olayın üstünü kapatıyor, haberleri sildiriyor.

Bir de facebookta 41 fake hesapla kendini övüyor hastane bu olaydan sonra.
yazan olmadi bana. Cok sag olun. Baya baya skandal hic duymamistim.

Arkadasim yenimahalle devlet hast.de dogurdu gayet de memnun kaldi ya ozel hast istiyoruz ama ne bileyim. Devlettekiler de daha tecrubeli...

X