Ankara’da en iyi kadın doğum doktorları ve hastaneleri

sanslucy

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
8 Haziran 2021
3
-1
27
Hanımlar selam 8 haftalık hamileyim Ankara da hem özel hem devlet doktor ve hastane tavsiyenize ihtiyacım var. Cünkü su an ki doktorum baya bi ilgisiz ve değiştirmeyi düsünüyorum. Gittğim hastanede pek donanımlı değil. Ve sağlık problemlerinden dolayı sezaryen olacak doğum. Dogursam acil bir sey olsa baska yere sevk ederler. Araştırmaktan düşünmekten iyice strese girdim . Özellikle donanımlı devlet hastanesi olursa çok iyi olur zira özel hastane fiyatları uçmuş durumda. Keçiörende oturuyorum.

Babamın arkadaşı var. İki kız kardeşimin doğumunu da o yaptı. Ankara’nın en iyisi diyemem ama biZim tanıdığımız olduğu için 7/24 ulaşabiliyor diye onu tercih ediyorlar. Kendi muayenehane var. Medicana ile çalışıyor.

Hanımlar selam 8 haftalık hamileyim Ankara da hem özel hem devlet doktor ve hastane tavsiyenize ihtiyacım var. Cünkü su an ki doktorum baya bi ilgisiz ve değiştirmeyi düsünüyorum. Gittğim hastanede pek donanımlı değil. Ve sağlık problemlerinden dolayı sezaryen olacak doğum. Dogursam acil bir sey olsa baska yere sevk ederler. Araştırmaktan düşünmekten iyice strese girdim . Özellikle donanımlı devlet hastanesi olursa çok iyi olur zira özel hastane fiyatları uçmuş durumda. Keçiörende oturuyorum.
Kesinlikle aynı durumdayım, başlığı takip edeceğim. İnstagramda çok takipçisi olan doktorlardan yeterli ilgiliyi görebilir miyim şüphe ediyorum 😞

Ankara üniversitesi tıp fakültesi doç.dr yavuz emre şükür. Muayenesi ücretli 158 TL ama çok çok çok ilgili bir doktor istedgniz zaman ulasabiliyorsunuz ve iyi bı doktor gerçekten ben çok memnunum 9 saatlik yol katedip gidiyorum ve Allah nasip ederse temmuz başı gene ordayım

Ankara üniversitesi tıp fakültesi doç.dr yavuz emre şükür. Muayenesi ücretli 158 TL ama çok çok çok ilgili bir doktor istedgniz zaman ulasabiliyorsunuz ve iyi bı doktor gerçekten ben çok memnunum 9 saatlik yol katedip gidiyorum ve Allah nasip ederse temmuz başı gene ordayım
Peki doğumunuzu da Ankara üniversitesinde mı yapacaksınız? Ücreti hakkında bir bilginiz var mı

malesef artık kimse kimseye cevap yazmaz olmuş burada. konu açtım başka forumlara da yazdım ama birkaç kişi dışında kimse cevap vermedi. ben de doktor ve hastane arayışı içindeyim.

Bende doktor arayışındayım. Başkent hastanesinde Sertaç Esin çok iyi diye duydum. Daha önce giden var mı acaba. Benim biraz riskli. Aynı zamanda perinatoloji uzmanı da olmasını istiyorum ama aklıma yatan bir yer ve doktor bulamadım. Konuyu takipteyim

Bende doktor arayışındayım. Başkent hastanesinde Sertaç Esin çok iyi diye duydum. Daha önce giden var mı acaba. Benim biraz riskli. Aynı zamanda perinatoloji uzmanı da olmasını istiyorum ama aklıma yatan bir yer ve doktor bulamadım. Konuyu takipteyim
Merhaba canım senın rıskın ne acaba buldun mu doktor

Merhaba canım senın rıskın ne acaba buldun mu doktor
Malesef hala arayıştayım. Benim ikiz tüp bebek. Bir de çikolata kistlerim var. Bu nedenle erken doğum riskim varmış perinatoloğa gitmelisin bundan sonraki takipler için dedi doktorum. Zaten ikiz gebelikler genelde riskli olarak değerlendiriliyor. Sertaç Esin e gitmeyi düşünüyordum o da Başkent hastanesinden ayrılıyormuş.

X