Ankarada Gün gün labioplasti sürecim

Afbri Afbri kaç gün ilişki yasak ,

aslında benımde çok ihtiyacım var ama eşime bunun açıklmasını yapmam ömrümün geri kalanını alır :halay::halay:
böyle bir amelıyattan dünyadan bir haber oldugu için , aklına yatması imkansız ,

olanlara çok geçmiş olsun güle güle kullanın :KK48::rapci:
Doktorum bana minimum 3 hafta dedi ama bana göre 2 ayı bulur. Yani hiç geçmeyecekmiş gibi geliyor belki yanılıyorumdur :)

Aklına yatması için ilişki esnasında acı çekiyorsanız acı çektiğiniZi söyleyebilirsiniz veya akıntı sorunlarından bahsedebilirsiniz. Bu ameliyat bence sadece estetik kaygılarla yapılan bir ameliyat değil ne yazık ki. Benim eşim de ne gerek var falan diyordu, sıkıntılarımı anlatınca ikna oldu

Ya ne yazık ki hiç tanıdık yok ne eczane ne ilacı alacak birisi. Cumartesi eşimle gidip almayı düşğnüyorum. Benim de perinede dikişler var ben de kalçaya doğru oturuyorum ama 10 dkdan fazla sürerse ağrıyor. Düştüğüni nasıl anlıyorsunuz dikişin? İp mi oluyor çamaşırda?
Allah yardımcınız olsun bir an evvel şifa versin hepimize inşallah. Sizin kaçıncı gününüz? Kurularken kağıt havluya gelmişti baktım iplik o şekilde anladım bir iki taneside derinin bi tarafından bıraktı tek tarafında duruyor.Almaya çalıştım ama o taraf erimemiş daha

Afbri Afbri kaç gün ilişki yasak ,

aslında benımde çok ihtiyacım var ama eşime bunun açıklmasını yapmam ömrümün geri kalanını alır :halay::halay:
böyle bir amelıyattan dünyadan bir haber oldugu için , aklına yatması imkansız ,

olanlara çok geçmiş olsun güle güle kullanın :KK48::rapci:
Doktorum bana minimum 3 hafta dedi ama bana göre 2 ayı bulur. Yani hiç geçmeyecekmiş gibi geliyor belki yanılıyorumdur :)

Aklına yatması için ilişki esnasında acı çekiyorsanız acı çektiğiniZi söyleyebilirsiniz veya akıntı sorunlarından bahsedebilirsiniz. Bu ameliyat bence sadece estetik kaygılarla yapılan bir ameliyat değil ne yazık ki. Benim eşim de ne gerek var falan diyordu,
Allah yardımcınız olsun bir an evvel şifa versin hepimize inşallah. Sizin kaçıncı gününüz? Kurularken kağıt havluya gelmişti baktım iplik o şekilde anladım bir iki taneside derinin bi tarafından bıraktı tek tarafında duruyor.Almaya çalıştım ama o taraf erimemiş daha
çok teşekkür ederim. Ben 8. Günümdeyim bugün. Hala ara ara zonklama şeklinde ağrılarım oluyor ama dayanılmayacak gibi değil. Aşırı ödemli bir görüntü de yok. Ama günlük pedi tek başına kullanırsam rahatsız ediyor, araya bi gazlı bez koyuyorum. Sizde de öyle bir durum var mı?

Aklına yatması için ilişki esnasında acı çekiyorsanız acı çektiğiniZi söyleyebilirsiniz veya akıntı sorunlarından bahsedebilirsiniz. Bu ameliyat bence sadece estetik kaygılarla yapılan bir ameliyat değil ne yazık ki. Benim eşim de ne gerek var falan diyordu,

çok teşekkür ederim. Ben 8. Günümdeyim bugün. Hala ara ara zonklama şeklinde ağrılarım oluyor ama dayanılmayacak gibi değil. Aşırı ödemli bir görüntü de yok. Ama günlük pedi tek başına kullanırsam rahatsız ediyor, araya bi gazlı bez koyuyorum. Sizde de öyle bir durum var mı?
Benim 14. Günüm bugün o zonklama ağrılarının olması normal benimde sanki içim dışıma çıkacak gibi baskılı ağrı vardı. Bide ben 8. Günde doktorun tavsiyesiyle batikon ve kremi bıraktım yani pansumanı sonrasında bir iki gün sadece gazlı bez koydum sonra da sadece çamaşır giyiyorum ama çamaşırımı 2 kez bazen 3 kez değiştiriyorum.Pamuklu çamaşır her çıkarttığımda kaynar suyla yıkıyorum.
Pedin arka kısmıda naylon oldupu için hava aldırmaz diye kullanmadım hiç. Bence sizde pede ihtiyaç duyuyorsanız gazlı bezin arasına ince bi tabaka pamuk koyup ped gibi koyun ben öyle yapmıştım.Hem yumuşak batmaları azaltıyor hemde hava aldırdığı için dikişler sürekli kuru kalıyor. Gerçekten ilk 10 gün çok kolay geçmiyor. Az kalmış sizinde biraz olsun rahatlamanıza inşallah.11 12. Gün gibi çook daha rahat olacaksınız inşallah her açıdan. Benim şuan sadece hem dikiş hemde mantardanda kaynaklı gündüz az gecede sık sık kaşıntım var.Herşey geçiyor gün gün daha iyi oluyorsunuz hiç tedirgin olmayın. Mantarınız varsada kefir yoğurt çok iyi geliyormuş prebiyotik olduğu için bilginize ben içmeye başlıycam bugün.

Kızlar merhaba, yıllar süren kararsızlığımdan sonra sonunda labioplasti yaptırdım geçen hafta Cuma günü. Ankarada oldum ve doktor arayışımı, sürecimi anlatmak istiyorum. Maddi anlamda beni biraz zorlayan bir süreç oldu. Kimisine göre uygun fiyatlar olabilir ama benim için asla değil :/

3 doktora muayene oldum. İlki dr. Zeynep Türkşen. Kendisi neorama plazada çalışıyor. Oldukça ilgili, tatlı bir kadın ve ön görüşme için ücret istemiyor. Lokal anestezi ile klinik ortamında ameliyatı olabiliyorsunuz ancak ben kendisinde karar kılamadım çünkü before after fotoğraflarını etik gereği pek paylaşmak istemedi. İzni olan birkaç hastanın fotoğrafını gösterdi ancak ben de bundan pek bir sonuca varamadım.

Araştırmalarım devam etti ve forumlarda sürekli Esra Çabuk Cömert'in adını duymaya başladım. Kadın doğumda çalışan hemşire bir arkadaşım da kendisii övünce tamam dedim, kesinlikle ona yaptıracağım. Parası da önemli değil. Kendisi doğum yapmıştı, işe döner dönmez ilk tarihlere bir randevu aldım. Bir öneri de Esra Demir Yüzer olarak geldi. Muayene olmadım, sadece ön görüşme yapmaya gittim ama kafamdaki isim hala Esra Çabuk Cömertti.

Esra demir yüzer, beklemediğim kadar ilgili ve sıcak bir kadındı. Muayene olmama rağmen uzun uzun anlattı, sorularımı cevapladı. Klinikten gayet memnun ayrıldım ve sonra Esra Çabuk Cömert'in randevusuna gittim.
Randevu 350 tl, kartla ödeme almıyorlar ama ameliyat olursanız bu 350 tl'yi ameliyat masraflarından düşüyorlar. Kliniği yine neorama plazada. Tam saatinde gitmeme rağmen yaklaşık yarım saat/40 dk bekledim muayene olmak için. Çalışanlar tarafından en ufak bir açıklama da yapılmadı. Hoş bir davranış değildi bence. Sonuçta randevu iki tarafın da işini gücünü ayarlayıp ona göre mesai harcadığı bir şey. Neyse sonunda muayeneye girdim, baktı, süreci anlattı. Herkesin bahsettiği gibi öyle çizerek milimetre hesaplarıyla falan da anlatmadı. Kitap üzerinden fotoğrafları göstererek anlattı. Herkesin bahsettiği gibi aşırı cana yakın aşırı ilgili de değildi. Bana söylediği" Seninki zaten çok kötü, ameliyattan sonra ne olursa olsun bu halinden iyi olur". Yahu kötü de madem öyle sana bu kadar parayı vereceğime gideyim herhangi bir yerde daha uyguna olayım bu ameliyatı. Niye kasıyoruz ki? After fotoğrafı gösterdi. O da beklediğim gibi değildi ama ameliyat sonrası ödem vs zaten mükemmel bir görüntü beklemiyordum. Benim memuniyet oranım %90dır belki de sen o %10luk insan olacaksın diyor. Haklı, memnun olmayan 100 kişiden 10. kişi olabilirim. İstatistiksel olarak ufak olsa da bu kadar parayı(benim için gerçekten çok para, başkasını bilemem) verdikten sonra biraz daha rahat olmak isterim. Bundan sonra google yorumları okudum ve birkaç tane hastasıyla atışmalı yorum gördüm. Haklılık durumuna girmeyeceğim çünkü bilmiyorum olayların iç yüzünü. Ama cevapları çekinmeme sebep oldu. Daha sakin daha profesyonel bir yaklaşımı yakıştırırdım kendisine. Kendisini seçmeme sebebim tamamen tavrıydı. Eli nasıldır, başarılı mıdır değil midir herhangi bir yorumda bulunamam. Belki de mükemmeldir. Ancak ameliyat sonrası gerçekten ilgilenen bir doktor bulmak çok önemli. Ben kendinden o enerjiyi alamadım.

Esra Demir Yüzer'e ameliyat olmaya karar verdim ve kendisiyle yeniden görüştüm bu sefer muayene olarak. Aynı ilgi aynı yaklaşım, çok güzel. Beni bu süreçte uğraştıran kan testlerini vs kendim yaptırmam oldu. İsterseniz ameliyat olacağınuz yerde veya doktorun kliniğinde de bu testleri verebilirsiniz ancak ben sigortam olduğu için ek para ödemeden yaptırmak istedim. Haftaiçi testlerimi yaptırdım, perşembe günü korona testini verdi ve cuma günü akşam 6da ameliyata alındım.

Ameliyattan sonra ağrım o kadar azdı ki çok şaşırdım ve görüntü gerçekten çok güzeldi. Öyle boğum boğum dikiş izleri asla yok. Çoğunluğu estetik dikiş. Kendisi de before after fotoğrafımı gösterdikçe mutlu oluyor. İçten bir kadın :)

İlk gün zaten hastaneden geç çıktık. Anesteziden sonra çabuk ayıldım ama her ayağa kalkışımda tansiyonum düştüğü için yataktan hemen kalkamadım. Çıkışımız gece 12'yi buldu. Eve geldim, bir şeyler atıştırıp uyudum.

Cumartesi günü ağrı yoktu, tuvalet beni biraz zorladı. Çok yavaş yavaş yaptım çişimi. Dayanılmayacak gibi değil ama biraz yanıyor.
Pazar günü oturmam kalkmam biraz rahatlaştı. Oturmam derken hala sandalyeye oturur gibi oturamıyorum. Kalçamın üstüne yan yan oturuyorum. Pek şişliğim de yok. Şişlik için bi sıvı verdi, onu beze döküp 15 dk bekletiyorum günde 3 kez. Buz koymalı mıyım diye sordum, eğer şişlik olursa koy dedi. Henüz onu yapmadım.

Bugün pazartesi, 3 gün oldu ve hala ağrım yok. Hiç ağrım olmadı. Sadece çişimi yaparken biraz acım oluyor. Katı gıda tüketmeye çekiniyorum açıkçası kabız olurum diye. Bugün biraz kaşıntılar başladı. Hem iç taraftan hem de dış taraftan kaşıntı hissediyorum. Hala eğilip tüm görüntüye bakmadım. Ödemli duruyor üstten ve ben detaylı incelemek istemiyorum henüz.

15 gün sonra ilk muayenem olacak. Şimdiye kadarki sürecim iyi geçti. Umarım bundan sonra da iyi geçer. Diğer günler de yazmaya devam edeceğim. Olabildiğince açık olmaya çalıştım. Umarım yardımcı olabilirim birilerine.
Geçmiş olsun adınıza sevindim karar verdiğiniz için istediğiniz gibi sonuçlanır inşallah.Doğum sonrası dinlememekten olsa gerek Esra Hanım a gittiğimde sorular sordum cevapladı ve sabırlıydı.Demek insanlarda ara ara farklı ruh halleri yaşanabiliyormuş.Kombine ameliyat geçirdim ve sonuç yerinde istediğim gibi.Darısı başınıza çabucak iyileşin :)

Geçmiş olsun adınıza sevindim karar verdiğiniz için istediğiniz gibi sonuçlanır inşallah.Doğum sonrası dinlememekten olsa gerek Esra Hanım a gittiğimde sorular sordum cevapladı ve sabırlıydı.Demek insanlarda ara ara farklı ruh halleri yaşanabiliyormuş.Kombine ameliyat geçirdim ve sonuç yerinde istediğim gibi.Darısı başınıza çabucak iyileşin :)
Çok teşekkür ederim :) olabilir tabi kim içinde ne yaşıyor bilemeyiz ama yine de ben oraya para vererek giden bir hastayım. Bana hayrına bakmıyor. İki tarafın da birbirine istemese de toleransı olmalı. Ben sadece tecrübelerimi aktarmak istedim çünkü doktor araştırma sürecinde ben çok zorlanmıştım :)

SiZe de çok geçmiş olsun diliyorım :)

Benim 14. Günüm bugün o zonklama ağrılarının olması normal benimde sanki içim dışıma çıkacak gibi baskılı ağrı vardı. Bide ben 8. Günde doktorun tavsiyesiyle batikon ve kremi bıraktım yani pansumanı sonrasında bir iki gün sadece gazlı bez koydum sonra da sadece çamaşır giyiyorum ama çamaşırımı 2 kez bazen 3 kez değiştiriyorum.Pamuklu çamaşır her çıkarttığımda kaynar suyla yıkıyorum.
Pedin arka kısmıda naylon oldupu için hava aldırmaz diye kullanmadım hiç. Bence sizde pede ihtiyaç duyuyorsanız gazlı bezin arasına ince bi tabaka pamuk koyup ped gibi koyun ben öyle yapmıştım.Hem yumuşak batmaları azaltıyor hemde hava aldırdığı için dikişler sürekli kuru kalıyor. Gerçekten ilk 10 gün çok kolay geçmiyor. Az kalmış sizinde biraz olsun rahatlamanıza inşallah.11 12. Gün gibi çook daha rahat olacaksınız inşallah her açıdan. Benim şuan sadece hem dikiş hemde mantardanda kaynaklı gündüz az gecede sık sık kaşıntım var.Herşey geçiyor gün gün daha iyi oluyorsunuz hiç tedirgin olmayın. Mantarınız varsada kefir yoğurt çok iyi geliyormuş prebiyotik olduğu için bilginize ben içmeye başlıycam bugün.
Çok teşekkür ederim detaylı anlatımınız için. Çok yardımcı oldu bana Ben de gazlı bezle devam ediyorum. Henüz pansumanı bırakmadım. 10. Günümdeyim. Oturabilmeye başladım sonunda ufak ufak ama kot giyince işkence gibi oluyor.

Gece ben de kaşıntıdan uyuyamıyorum. Dediğiniz gibi kefir yoğurt tüketmeye başladım. Bu Cuma kontrolüm var, bakalım ne diyecek doktor

Çok teşekkür ederim detaylı anlatımınız için. Çok yardımcı oldu bana Ben de gazlı bezle devam ediyorum. Henüz pansumanı bırakmadım. 10. Günümdeyim. Oturabilmeye başladım sonunda ufak ufak ama kot giyince işkence gibi oluyor.

Gece ben de kaşıntıdan uyuyamıyorum. Dediğiniz gibi kefir yoğurt tüketmeye başladım. Bu Cuma kontrolüm var, bakalım ne diyecek doktor
Yardımcı olabildimse ne mutlu bana 😇 pansumanı dr hangi gün bırakmanız gerektiğini söylemiştir pansumanlar bitincede çok rahatlamıştım ben. Kaşıntılarım dün biraz hafifledi bugün 16. Günüm dikişlerimden bazıları dış kısımdan kesilmiş gibi deri altında uçları kalmış gibi görünüyor. Tavsiyem kot pantolon yerine etek elbise veya eşofman altı gibi rahat şeyler giymeniz. Dışardan baskı ve sürtünmeyi azaltmış olursunuz.Akıntımda azaldı çok şükür. İnşallah umduğumuzdan güzel sonuçlar alırız.

Bugün 2 haftam doldu. Normalde kontrole gidecektim ama adet oldum. Pamuksu yüzeyi olan pedlerle daha rahatım. Naylon gibi olanlar biraz rahatsızlık veriyor, gazlı bez koyuyorum üstüne.

Pansuman yapmaya devam ediyorum ama ağrı sızı hiçbir şey kalmadı. Rahatça oturup da kalkabiliyorım. Muayeneye gidince ağır spor yapıp yapamayacağımı da soracağım. Bunu merak eden varsa paylaşırım.

Tek sıkıntı kaşıntılar. Çok ansızın tutabiliyor. Geçmesini beklemekten başka bişey yapamıyorsunuz.

Aynen bende 20. Günümdeyim dün adet oldum. Kaşıntılar geceleri uyutmuyor. Pansumanı çoktan bırakmanız gerekirdi uzun süreli pansumanda iyi değil diye biliyorum. Ameliyat durumunuza göre 1-1.5 ay kadar spor bisiklet ağırlık ve ani hareketler yasak bilginiz olsun

Aynen bende 20. Günümdeyim dün adet oldum. Kaşıntılar geceleri uyutmuyor. Pansumanı çoktan bırakmanız gerekirdi uzun süreli pansumanda iyi değil diye biliyorum. Ameliyat durumunuza göre 1-1.5 ay kadar spor bisiklet ağırlık ve ani hareketler yasak bilginiz olsun
Kaşıntı gerçekten illet bir şey. Ya ben ağrım olsa da kaşıntım olmasa diyorum şu an çünkü uykumdan uyanıyorum abartısız. Doktorum adetliyken devam et, bakteriler kanı biraz sever dedi. Kurutma yapabilir pansuman hatta o da kaşıntını arttırır bepanthene kullanabilirsin dedi bana.

Bu haftaiçi kontrole gideceğim ben de.

Ah rabbim cümlesiyle bir nan evvel şifa versin hepimize. Hala kaşıntılar devam ediyor bendede dikiş iplikleri açıkdı deriyi tutan yerler saçak gibi batıyor. Uyutmuyor resmen.Ben sık değişiyorum pedimi onun herici ılık suyla yıkayıp kuruluyorum. Özel yaptığım başka bişey yok. Allahtan hafif geçiyor bu ay adetim çok sorun çıkmadı.zeten benim 22. Gün artık enfeksiyon yaratacak bi durum yok gibi Allah acil şifalar versin.

Bugün 18. günümdeyim ve kontrole gittim. Şu anki görüntüm bile benim için yeterince iyiyken doktorum bu halimin bile ödemli olduğunu, daha da inceleceğini söyledi, inanamadım. Dikiş izim hiç yok, boğum boğum bir görüntü hiç yok. Tam görüntünün oturması 6 aya kadar varabilen bir süreymiş. Bir de dikişler iyileştikten sonra lazer yaptıracağım, orayı daha sıkılaştıran, renk açan bir işlemmiş. Onu da paylaşacağım.

Yürümem, oturmam çok rahat. Oturmaya ikinci haftadan itibaren başlayabilmiştim. Çamaşırı da artık gazlı bez kullanmadan giyinebiliyorum. Tek sıkıntım deli edercesine kaşıntı. Gerçekten çok rahatsız edici, uykumdan falan uyanıyorum. o da 1-2 hafta sürermiş, dikişlerim tamamen eriyene kadar. Pansuman yapmayı bıraktım. Kaşıntı için yumuşatıcı bepanthen gibi kremler kullanacağım.

Akıntım pek olmuyor gibi. Gerçekten bu ameliyat akıntı sorununa da iyi geliyormuş sanırım ama hala bunu demek için erken bence. Biraz daha gözlemlemem lazım kendimi. Çünkü ilk 2 hafta sürekli baticon kullandım, sonra da adet oldum. Adetim yeni bitti, tam emin değilim o yüzden.

İlişki için minimum 3 hafta demişti doktorum ama ben buna uygun hissetmiyorum hala. Zaten dikişlerim tamamen düşmediği için 1-2 hafta daha beklesem iyi olurmuş. Ben bu süreyi uzatabilirim belki.

Ben ergenliğe girmeden önce ilk defa kadın doğuma muayene olmuştum, Hiç unutmuyorum, o sandalye çok rahatsız ediciydi benim için. O zamandan beri de yıllarca doktora gittim, her doktor dedi ki aman ucundan alıcaz işte. Şu an şükrediyorum iyi ki zamanında bilinçsizce yaptırmamışım diye. Bu hafife alınmaması gereken bir ameliyatmış.

Tüm sürecime gelecek olursak doktorum Esra Demir Yüzeri kesinlikle öneririrm. Aşırı tatlı bir kadın, çok içten, neşeli. Ameliyat sonrasında da ilgisini eksik etmedi sağolsun, ne zaman istesem ulaşabildim kendisine (bu benim için çok önemliydi) ve en önemlisi sonuçtan çok memnunum. Olanlara, olacak olanlara şimdiden geçmiş olsun diliyorum. Özelden, buradan her türlü yardımcı olmaya çalışırım.

Ah rabbim cümlesiyle bir nan evvel şifa versin hepimize. Hala kaşıntılar devam ediyor bendede dikiş iplikleri açıkdı deriyi tutan yerler saçak gibi batıyor. Uyutmuyor resmen.Ben sık değişiyorum pedimi onun herici ılık suyla yıkayıp kuruluyorum. Özel yaptığım başka bişey yok. Allahtan hafif geçiyor bu ay adetim çok sorun çıkmadı.zeten benim 22. Gün artık enfeksiyon yaratacak bi durum yok gibi Allah acil şifalar versin.
Size de acil şifalar diliyorum. Birkaç gün arayla olmuşuz biz :) Ben de günlük pedimi sık sık değiştirip krem sürmeye başladım. Mantardan korktuğum için de bol bol sirkeli su, kefir, turşu falan içiyorum. İçten de desteklemek lazım sanırım :)

Size de acil şifalar diliyorum. Birkaç gün arayla olmuşuz biz :) Ben de günlük pedimi sık sık değiştirip krem sürmeye başladım. Mantardan korktuğum için de bol bol sirkeli su, kefir, turşu falan içiyorum. İçten de desteklemek lazım sanırım :)
Çok teşekkğr ederim evet öyle olmuş şükür herşey iyiyie gidiyor günden güne.
Evet içerdende önlemek için bişeyler yiyip içmek şart iyi düşünmüşsünüz. İnşallah en kısa zamanda umduğumuza nail oluruz.💐🥰

Ya ne yazık ki hiç tanıdık yok ne eczane ne ilacı alacak birisi. Cumartesi eşimle gidip almayı düşğnüyorum. Benim de perinede dikişler var ben de kalçaya doğru oturuyorum ama 10 dkdan fazla sürerse ağrıyor. Düştüğüni nasıl anlıyorsunuz dikişin? İp mi oluyor çamaşırda?
Camım oturmanın sıkıntılı olduğunu yazmışsın. Yatma nasıl oluyor. Bende 7 kasımda karın germe, meme dikleştirme olduğu için düz yatıyorum. Yan yatış ve yüzü koyun yatış 3-6 ay yasak 🚫 yatarken sıkıntı yaşarmıyım

Camım oturmanın sıkıntılı olduğunu yazmışsın. Yatma nasıl oluyor. Bende 7 kasımda karın germe, meme dikleştirme olduğu için düz yatıyorum. Yan yatış ve yüzü koyun yatış 3-6 ay yasak 🚫 yatarken sıkıntı yaşarmıyım
Canım ben de asla sırt üstü yatamam. Yan ve yüzü koyun rahat değil ama zorlanabilirsin ilk günlerde. Ben bacağımın arasına yastık koyarak yan yattım, bir sıkıntı olmadı. İlk günlerde bacaklarımı biraz açık tutma ihtiyacı hissediyordım çünkü. 1 haftadan sonra yastık koymadan yatmaya başlamıştım

Benim de labioplasti olalı 40 oldu. Günlük hayatıma devam ediyorum ama hala oturur kalkarken dikişleri hissediyorum acaba eski yumuşaklığına ne zaman dönüyor yani ne zaman tam anlamıyla geçti dediniz olan arkadaşlar?

Benim de labioplasti olalı 40 oldu. Günlük hayatıma devam ediyorum ama hala oturur kalkarken dikişleri hissediyorum acaba eski yumuşaklığına ne zaman dönüyor yani ne zaman tam anlamıyla geçti dediniz olan arkadaşlar?
Benim de 40 gün oldu sanırım ama oturup kalkarken dikişleri hissetmiyorum. Rahatım yani. Kişiden kişiye değişiyor herhalde iyileşme süreci

Benim de 40 gün oldu sanırım ama oturup kalkarken dikişleri hissetmiyorum. Rahatım yani. Kişiden kişiye değişiyor herhalde iyileşme süreci
Bende rahatım aslında ama demek istediğim operasyondan önce ki gibi değilim o sürrç ne kadar sürüyor onu merak ediyorum.Sizin tamamen geçti mi?

X