Ankarada Gün gün labioplasti sürecim

Siz hangi doktora oldunuz rica etsem öğrenebilir miyim ben de olacam da gökçen Erdoğan ve özgür kartal arasında kaldım
Ben esra demir yüzere oldum. Gökçen erdoğanı da instagramda takip ediyorum, ara ara before after fotoğraflarını değişik bi filtreyle paylaşıyor. Onun da yaptıkları güzel gözüküyor. Tabi birebir görüşmeden bilemeyiz

Ben esra demir yüzere oldum. Gökçen erdoğanı da instagramda takip ediyorum, ara ara before after fotoğraflarını değişik bi filtreyle paylaşıyor. Onun da yaptıkları güzel gözüküyor. Tabi birebir görüşmeden bilemeyiz
Şimdi memnun msnz Esra demir yüzerden süreç kolay mıydı. Gökçen Erdoğan sayfası da filtre ile paylaştığı resimlerde hiçbir şey anlaşılmıyor hatta bilakis bana göre kenarları boğum boğum tırtıklı duruyor. Onun için de işte ödemden falan diyorlar ama öyle bitişip tırtıklı kalır diye düşünüyorum tabi yine de bilmiyorum

Şimdi memnun msnz Esra demir yüzerden süreç kolay mıydı. Gökçen Erdoğan sayfası da filtre ile paylaştığı resimlerde hiçbir şey anlaşılmıyor hatta bilakis bana göre kenarları boğum boğum tırtıklı duruyor. Onun için de işte ödemden falan diyorlar ama öyle bitişip tırtıklı kalır diye düşünüyorum tabi yine de bilmiyorum
Evet, o boğum boğum görüntü var resimlerde ama filtreden de emin olamıyor insan, haklısınız. bende hiç olmadı. Hatta muayeneye giderseniz fotoğraflara bakarsınız, esra hanımın hiçbir ameliyatında öyle bir dikiş yok. Benim de o hoşuma gitmişti özellikle. Yanlarda estetik dikiş oluyor, onlar da eriyince iz kalmıyor

Ben kendisinden oldukça memnun kaldım. Ameliyat sonrasında da ne zaman yazsam ulaştım kendisine, oldukça da yardımcı oldu sağolsun. Sonuçtan da memnun kaldım. Süreç bence ameliyat olup işe gidebilirsin gibi bir süreç değil. İşe gidersin elbet ama çok zorlanırsın. Ama diğer ameliyatlara nazaran tabi kolay :) daha önce farklı ameliyat geçirdiğim için bunu atlatmak zor gelmedi bana :)

Bu arada bu dikişlerin nasıl iyileştiğini en iyi yaptıranlardan bilirsiniz sanırım, ilk etapta boğum boğum olup sonra düzelmiş mi diye

Süleyman eserdağı kesinlikle tavsiye etmiyorum ben oldum labioplasti..aylardır çekiyorum param gene onlarda kalsaydı bu ameliyatı olmasaydım..klitorise müdahale ettirmeyin dicem ama dr başka yöntem bilmiyor zaten
ben de ona düzelttirme ameliyati olmayı dusunuyodum neler yasadiniz ne kadar verdiniz anlatir misiniz

Benim elim kolum biryerimi yanlışlıkla kesildiğinde, yada bir yarayı koparmaya çalıştığımda mesela birkeresinde dilimi ısırdım ve kanamaya başlamıştı bunlar olduğunda direk midem bulanıyor başım dönüyor ve 3-5 saniyelik baygınlık yaşıyorum kan mi tutuyor acaba sizce labioplasti ameliyatını kaldırabilir miyim ?

Aynen bende 20. Günümdeyim dün adet oldum. Kaşıntılar geceleri uyutmuyor. Pansumanı çoktan bırakmanız gerekirdi uzun süreli pansumanda iyi değil diye biliyorum. Ameliyat durumunuza göre 1-1.5 ay kadar spor bisiklet ağırlık ve ani hareketler yasak bilginiz olsun
Merhaba delik ya. Taraflarında bırakılmış ı sizin

X