Ankara'da isabetli fal bakan bir yer var mı ?

rumuzanonim

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
24 Temmuz 2023
3
0
27
Ben şu kişiye baktırdım söyledikleri isabetliydi dediğiniz bir falcı var mıdır? böyle burç, doğum saati vs. sorarak değil de gerçekten kahve falına bakarak söyleyen biri?

Ya da daha önce Ankara Terapi kafede Mihriye ve Fikriye isimli falcılar varmış ama o kafe kapanmış galiba. Bu falcıların şu an nerde olduğunu bilen var mı acaba?

Ben şu kişiye baktırdım söyledikleri isabetliydi dediğiniz bir falcı var mıdır? böyle burç, doğum saati vs. sorarak değil de gerçekten kahve falına bakarak söyleyen biri?

Ya da daha önce Ankara Terapi kafede Mihriye ve Fikriye isimli falcılar varmış ama o kafe kapanmış galiba. Bu falcıların şu an nerde olduğunu bilen var mı acaba?
istanbulda fal falcılar başlığında bu kişilrrden bahaediliyor oradan bi araştırın isterseniz ama öyle iyi yorumlar da yok, çoğu kişide patlamış sanırım. siz iyi falcı bulursanız paylaşın fa biz de bilelim ama öylr bir şey yok galiba.

Aylardir baktirdigim Hasan isimli falci var kendisi istanbulda bakiyor Ben yurt disinda yasadigim icin bana whatsappfen bakiyor her dedigi cikar hic sasmaz. Güzel olan ilk o bakiyor fala sonra Soru soruyosunuz tirtiklamiyor yani.

….

Numara bu pisman olmazsiniz

Son düzenleyen: Moderatör:
X