Ankara'da kadın doğumcu-Doktor değiştirmek istiyorum

ankaradanz

Üye
Kayıtlı Üye
16 Nisan 2014
4
0
Kulübe dün katıldım, herkese merhabalar :)

Ankara'dayım ve 4.5 aylık hamileyim. Alanında uzman ve iyi bilinen bir doktora gidiyorum fakat muayeneler vs. o kadar hızlı geçiyor ki hiç bir şey anlamıyorum; ben sormadıkça da doktorum pek açıklama yapmıyor. Değiştirmeyi düşünüyorum. İki alternatif arasında kararsız kaldım. Biri Sedat Cömert; diğeri de Hakan Turan. Sedat Cömert'e giden tanıdıklarım tavsiye etti; Hakan Turan'ı sadece uzak bir yerden duydum iyi diye ama internete bakınca hakkında çok olumlu yorumlar var. İkisi de aynı yerde (jineklinik) çalışıyor. Bu doktorları tanıyan, tavsiyede bulunacak olan var mı?
Çok teşekkürler..

hakan hocayı tercih ettt diorum kesinlikle ben yakşık 6 yıldır onun hastasıydım mükemmel bi hoca gece gündüz her daim arayıp soru sorabilirsin her şekilde cvp verio...önce kendi fikirlerini söylüyor bu yapılması gerekir falan die anlatıyor sonra sen sordukça o cevaplıyor aklına takılanları doğumuna falanda girmesinni istiyorsan anlaşmalı hastanede yapıyorlar...

hakan hocayı tercih ettt diorum kesinlikle ben yakşık 6 yıldır onun hastasıydım mükemmel bi hoca gece gündüz her daim arayıp soru sorabilirsin her şekilde cvp verio...önce kendi fikirlerini söylüyor bu yapılması gerekir falan die anlatıyor sonra sen sordukça o cevaplıyor aklına takılanları doğumuna falanda girmesinni istiyorsan anlaşmalı hastanede yapıyorlar...

Cevabınıza çok teşekkürler. Hakan Bey hangi hastanelerle anlaşmalı acaba? Bir de onun yoğunluk durumu hakkında bilginiz var mı?

Cevabınıza çok teşekkürler. Hakan Bey hangi hastanelerle anlaşmalı acaba? Bir de onun yoğunluk durumu hakkında bilginiz var mı?

yanlış hatırlamıosam genarttı ücret konusunda falan yardımcı oluyolar yoğun derecesi şöyle sana verilen randevudan 15 dk sonra falan alıyorlar bn hep 8 de falan gidiyordum işden çıkıp gitmtm anca o zaman vakit alıyodu çok beklmeiyodum öbür türlü yarım saat beklediğim oluyo ama sıkılmıyosun tv, çay kahve ne istersen içip vakit doldurabiliyorsun...

X