Ankarada kına mekanları

asya642

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
2 Mayıs 2007
116
1
merhaba arkadaşlar 15 martta düğünüm var.kınayı evde yapmak istemiyorum aklınızda uygun bir yer var mı?lütfenn yardım edinn

ben nişanımı lale restuarantta yapmıştım.. çok memnun kaldık.. servis vs çok güseldi.. kına gecemide orda yapmayı düşünüyorum kısmetse..

bizde keçiörenede aktepe sıtadını altındaki kına salonunda yaptık 600 ytl ödemişdik salona herşey bize aitti ama biz erkek tarafıyla beraber yaptık büyük bi yer netten görebilirsin

Biz de ablamın kınasını Mamak Belediyesinin Anfi salonu var orda yapmıştık...

Açık hava alanı da var içeride de yerleri var bir bakın istersen....

bizde keçiörenede aktepe sıtadını altındaki kına salonunda yaptık 600 ytl ödemişdik salona herşey bize aitti ama biz erkek tarafıyla beraber yaptık büyük bi yer netten görebilirsin

Canım ben de kına için yer bakıyorum ama 600 çok değil mi kına için... Başka önereceğin yerler var mı??

keçiörende halil ibrahim sofrasıda var (gazinoda) fiyatını bilmiyorum
yada keçiörenin girişinde makro market üstünde lale restrand var onunda fiyatını bilmiyorum
öle bi araştırma yapmamışdım karşı taraf tuttu salonu çünkü kız kınasını erkek tarafı karşılar bizde

günaydın kızlar.
bende kına için bi kaç yer baktım .
şimdilik bi tane balıkçı bulduk, 50 kişi + yemek yaklaşık 1500 e gelicek.
yemeksiz fiyatlarıda 900.
Malesf çevremizde bulduğumuz en uygun (!!) burası.
İnşallah sizin önerilerinizden bende nimetlenirim. Çünkü kına için 1500 vermek istemiyoruz.

Canım ben kendi imkanlarımla bir yer tutmak istiyorum. Kahvehane tarzı biyer de olabilir. Maksat evde kalabalık olmasın ...

günaydın kızlar.
bende kına için bi kaç yer baktım .
şimdilik bi tane balıkçı bulduk, 50 kişi + yemek yaklaşık 1500 e gelicek.
yemeksiz fiyatlarıda 900.
Malesf çevremizde bulduğumuz en uygun (!!) burası.
İnşallah sizin önerilerinizden bende nimetlenirim. Çünkü kına için 1500 vermek istemiyoruz.

Çok fazla ya:KK43: Kına için gerekmiyo bence. Hem de kına gecesinde yemeği napacağız ki?? Ben de araştırıyorum bakalım. Aklımda bir yer var ama düğün tarihimiz belli olmadığı için orayla da görüşmeye gidemiyorum.

canım ben kınamı Ankara manzaralı bir yerde yapmıştım çok güzel olmuştu Ted Kolejinin orda Haber İş Sendika sı yanında çok güzel nişan söz kına v.s. yapılan bir yer var adını hatırlamıyorum en üst kattı çok güzel olmuştu tavsiye ederim.

Çok fazla ya:KK43: Kına için gerekmiyo bence. Hem de kına gecesinde yemeği napacağız ki?? Ben de araştırıyorum bakalım. Aklımda bir yer var ama düğün tarihimiz belli olmadığı için orayla da görüşmeye gidemiyorum.

ewt malesef çook..
bizim düğünümüz yemekli olmadığı için kıada yemek verebiliriz dedik. kirasından ucuza geliyor yemek .
Aslında masa ve sandalyeden oluşan bi alan bulabiliseeeem bi. yemek falan önemli değil.
herkes uçmuuuş yaa pffffff

Son düzenleme:
canım ben kınamı Ankara manzaralı bir yerde yapmıştım çok güzel olmuştu Ted Kolejinin orda Haber İş Sendika sı yanında çok güzel nişan söz kına v.s. yapılan bir yer var adını hatırlamıyorum en üst kattı çok güzel olmuştu tavsiye ederim.

peki canım ne kadara gelmişti?*

Biz de ablamın kınasını Mamak Belediyesinin Anfi salonu var orda yapmıştık...

Açık hava alanı da var içeride de yerleri var bir bakın istersen....

snookie ben de mamakta oturuyorum ve kına için yer arıyorum.senın dedıgın bu yer 75.yıl anfisi mi?

arkadaşlar bende uygun bişey arıyorum kına için 14 martta da benim düğünüm varçok sıkıştık kaldık ve 600 falan fazla uygun biey neresi var acaba

Evet canım orası...

peki canımcım ne zaman yapmıstınız kınayı ve ne kadar tuttu.bi de müzik olayını nasıl yaptınız.onlar ayarlayabiliyo mu müziği.çok çaresiz kaldım bu konuda.bi yer bulamadık halaa :1no2:

Arkadaslar bir konu actim ama kimse bana cevap veremedi umarim siz bana yardimci olursunuz.

Benim Kinam Ankara Keciörende olacak.. Ama malesef ankara'da olmadigim icin hic bir fikrim yok, nerde yapabilirim?

Yemeksizde olabilir, ama müzik önemli. Tavsiye edebileceginiz mekanlar var mi?

Bir kac yerler önermissiniz, ama müzigi nasil yaptiniz?

Daha ayrintili bilgiler verebilen yok mu
:1no2:

X