Ankara'da Buz Lazer (Soprano Titanium)

olympian

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
8 Temmuz 2015
947
1.815
Merhabalar,
Ankara'da buz lazer yaptırmak için bir merkez arıyordum. buzlazer.com da birkaç yer buldum. birisi kafama yatmıştı ama emin olamıyorum çünkü internette ismi sürekli değişiyor, yani şöyle RL clinic mi beauty lounge mi medical group mu yoksa rl group mu çözemedim adını. instagram sayfasını da bulduğum numarada whatsapp yazışmasında görüp buldum, yazarak çıkmıyor. Böyle bir yer duyan/giden var mı? cihazları titanium olduğundan açıkçası gitmek istedim. tüm vücut 10bin dediler 5 seans bir de, sizce fiyat nasıl? sitesi şöyle bu arada: RL Group buradaki instagram hesabına ulaşılamıyor ama instagram hesabı farklı.

Ben etlik Bluetooth White gittim sadece kılları inceltiyor bitirmiyor
googledan şöyle bir baktım yazdığınız yere ( blue white sanırım) robotx falan yazyıyor, buz lazer cihazları olduğunu sanmıyorum, cihaza bakmak gerekiyor ben o sebeple buzlazer.com dan bakıp araştırıp gittim. ipl cihazı kullanmışlar sizde muhtemelen.

googledan şöyle bir baktım yazdığınız yere ( blue white sanırım) robotx falan yazyıyor, buz lazer cihazları olduğunu sanmıyorum, cihaza bakmak gerekiyor ben o sebeple buzlazer.com dan bakıp araştırıp gittim. ipl cihazı kullanmışlar sizde muhtemelen.
Yok her makine var maşallah ama kafalarina göre

Ben de aynı şekilde araştırıyorum siteden bir yer olsun istiyorum bir türlü karar veremedim benim bikini harici diğer yerler daha az lisede gittiğim için o yüzden alexe girsem tekrar çoğaltır diye korkuyorum napsam bilemedim az da değil ücretler :/ 5 seans az değil mi sizce bitmez gibi o kadar zamanda

Bari %70 -80 azalma olsun da bitmese de yine yılda bir seans vs. Gitmeye razıyım aslında.

Merhabalar,
Ankara'da buz lazer yaptırmak için bir merkez arıyordum. buzlazer.com da birkaç yer buldum. birisi kafama yatmıştı ama emin olamıyorum çünkü internette ismi sürekli değişiyor, yani şöyle RL clinic mi beauty lounge mi medical group mu yoksa rl group mu çözemedim adını. instagram sayfasını da bulduğum numarada whatsapp yazışmasında görüp buldum, yazarak çıkmıyor. Böyle bir yer duyan/giden var mı? cihazları titanium olduğundan açıkçası gitmek istedim. tüm vücut 10bin dediler 5 seans bir de, sizce fiyat nasıl? sitesi şöyle bu arada: RL Group buradaki instagram hesabına ulaşılamıyor ama

Merhabalar,
Ankara'da buz lazer yaptırmak için bir merkez arıyordum. buzlazer.com da birkaç yer buldum. birisi kafama yatmıştı ama emin olamıyorum çünkü internette ismi sürekli değişiyor, yani şöyle RL clinic mi beauty lounge mi medical group mu yoksa rl group mu çözemedim adını. instagram sayfasını da bulduğum numarada whatsapp yazışmasında görüp buldum, yazarak çıkmıyor. Böyle bir yer duyan/giden var mı? cihazları titanium olduğundan açıkçası gitmek istedim. tüm vücut 10bin dediler 5 seans bir de, sizce fiyat nasıl? sitesi şöyle bu arada: RL Group buradaki instagram hesabına ulaşılamıyor ama instagram hesabı farklı.
ben Kızılayda awera güzellik ile anlaşma yaptım umarım iyi olur

ben Kızılayda awera güzellik ile anlaşma yaptım umarım iyi olur
Umarım ama ben buzlazer için buzlazer.comda makinesi belli olan, bir merkeze gitmenizi tavsiye ederim. Yoksa tekrar çıkıyormuş maalesef. Benim arkadaşlar da batıkentte bir yere gidiyor ama cihazın adı diode muş, benim bildiğim o lazer türünün adı. Yani türk firması mı pakistan mı hindistan mı belli değil adı. En azından bilindik bir makine olsun. Onlar çok memnun ama bunu bi iki seneye bakıp larar vermek lazım tekrar çıkacaksa ne anlamı var ki :KK43:

Dr ali şahan. Fatih somuncu, mehmet akgun, ozgur koldaş kliniklerinden birine giden var mı?

X