Lazer Epilasyon Ankara'da lazer epilasyon önerileri

Arkadaşlar ben de yeni başladığım için çok araştırdım. Vardığım sonuç mutlaka aleksandrite lazer olmalı bunu da iyi olan markaları candela epicare ve cynosure diğerleri iyi değil. ben sonuç olarak ankara life polikliniğine karar kıldım sonuçları yazarım.

Merhabalar,ilk kez konu açıyorum ve umarım doğru şekilde yapıyorumdur.Bir konuda yazma ihtiyacı hissettim.Ankara'da lazer başlıkları güncel değil ve buradan belki devamı gelir diye başlığı açtım.
Öncelikle hemen hemen tüm başlıkları okudum.Tüm tavsiyeleri ve tavsiyede bulunan hesapları da inceledim(boş vaktim olduğundan değil bu konuda adeta hırs yaptım:KK52: )İlk zamanlar Kızılay ve Bahçeli civarında bir iki merkez önerilirken sonra dönem dönem isim değişmiş ama öneriler hep aynı.Aynı derken önerme yolu aynı.Tek tek mesajlarını inceledim bazı merkezi önerenlerin.Önce lazer övülüyor sonra merkezdeki doktorun diğer işlemleri.Tesadüf mü yoksa gerçekten güzel bir ağ mı kurulmuş bilmiyorum.Yani lazer için merkezi öneren herkes mi aynı yerde doktora da işlem yaptırdı.Kimi dudak kimi saç terapisi kimi yağ kırdırma.Ama illa ki yapılmış bir şeyler.Önce doğru mu diye düşündüm ama detaylı inceleyince (gerçekten detaylı inceledim) hiç inanasım gelmedi! Ayıp geliyor bana bu tarz şeyler.Yanık gibi ciddi sonuçlara yol açabilecek bir konuda s yalan yanlış bilgi verilmemeli.Şu da var yorumlardaki merkezi kesinlikle arayacağım ve hususi gideceğim.Bakalım bunca övülmeye değer mi?!
Bunun dışında Çukurambar'da oturuyorum ve oradaki doktorların merkezlerini de araştıracağım.Buraya güncel olarak bilgi ve fiyat yazacağım.Belki benim gibi sahte yorumlardan bıkan biri olur da o da bana katılır(inşallah)!
Ben eryaman da bir güzellik merkeziyle anlaştım buz lazer denildi ama 1 seanstan sonra anladım ki buz lazer yerine buz başlıklı sıradan bir lazer makinesiymiş resmen kandırıldım ve 3000 tl ye anlaşmıştım kol bacak bikini ve koltukaltını valla kardeşlerim siz siz olun iyi araştırın bende yeni bir yer arıyorum hatta klinik şeklinde bir yer bulup beğenenler bizleri de bilgilendirin bende arıyorum dilim yandı bir kere daha seçiciyim ama yine tecrübelerinizi yazarsanız en azından başkaları aynı hatalara düşmez

Herkese merhaba,dün Dr.Ezgi Ünlü kliniği ile anlaştım.Bu Cumartesi ilk seansıma gideceğim.Bir sürü yer araştırıp bir sürü yer ile de görüştüm.Benim için öncelikli olan doktor olması,klinik olmasıydı.Buz lazerin Ankara’da nerelerde olduğunu kendi web sitesinden bakmıştım Ezgi Ünlü de bu merkezlerden biriydi.Henüz başlamadığım için çok net yorum yapamıyorum ancak merkezi sevdim.Yarım bacak ve genital ile başlayacağım.Önce buz lazer sonrasında ise gerek duyulursa alex. İle devam edeceğiz.İlk seans sonrası güncelleme yapacağım 😊🤘🏻
Acaba ne kadara anlaştınız??

Merhabalar,ilk kez konu açıyorum ve umarım doğru şekilde yapıyorumdur.Bir konuda yazma ihtiyacı hissettim.Ankara'da lazer başlıkları güncel değil ve buradan belki devamı gelir diye başlığı açtım.
Öncelikle hemen hemen tüm başlıkları okudum.Tüm tavsiyeleri ve tavsiyede bulunan hesapları da inceledim(boş vaktim olduğundan değil bu konuda adeta hırs yaptım:KK52: )İlk zamanlar Kızılay ve Bahçeli civarında bir iki merkez önerilirken sonra dönem dönem isim değişmiş ama öneriler hep aynı.Aynı derken önerme yolu aynı.Tek tek mesajlarını inceledim bazı merkezi önerenlerin.Önce lazer övülüyor sonra merkezdeki doktorun diğer işlemleri.Tesadüf mü yoksa gerçekten güzel bir ağ mı kurulmuş bilmiyorum.Yani lazer için merkezi öneren herkes mi aynı yerde doktora da işlem yaptırdı.Kimi dudak kimi saç terapisi kimi yağ kırdırma.Ama illa ki yapılmış bir şeyler.Önce doğru mu diye düşündüm ama detaylı inceleyince (gerçekten detaylı inceledim) hiç inanasım gelmedi! Ayıp geliyor bana bu tarz şeyler.Yanık gibi ciddi sonuçlara yol açabilecek bir konuda s yalan yanlış bilgi verilmemeli.Şu da var yorumlardaki merkezi kesinlikle arayacağım ve hususi gideceğim.Bakalım bunca övülmeye değer mi?!
Bunun dışında Çukurambar'da oturuyorum ve oradaki doktorların merkezlerini de araştıracağım.Buraya güncel olarak bilgi ve fiyat yazacağım.Belki benim gibi sahte yorumlardan bıkan biri olur da o da bana katılır(inşallah)!
Mehmet Akgünun klinigini öneririm burda yazanlara aldanma kesinlikle.Ben burda çok reklamci falan yazıyor ama ben %20 azalmaya şahidim simdiden.Bakalim daha ne kadar ilerliycek dokulmelerim düzenli bu arada.

Arkadaşlar ben de yeni başladığım için çok araştırdım. Vardığım sonuç mutlaka aleksandrite lazer olmalı bunu da iyi olan markaları candela epicare ve cynosure diğerleri iyi değil. ben sonuç olarak ankara life polikliniğine karar kıldım sonuçları yazarım.
sonuçlarla ilgili bilgi verebilir misiniz? memnun kaldınız mı? ben de düşünüyorum da.

Merhaba,her gidişimde yarım bacak genital bölgesine 350TL veriyorum,3.seans bitti,kıllarım çok zayıfladı ve baya dökülme oldu.Klinikten ve temizliğinden memnunum .Oldukça da ilgililer.Şimdilik bir sıkıntım yok ☺️
ben de epilasyon yaptırmak istiyorum. Son durumunuz nedir? sonuçtan memnun kaldınız mı? tecrübelerinizi paylaşabilir misiniz?

Canım ben geçen sene gittim. Çok fazla araştırma yaptım. Öncelikle şunu söylemeliyim buz başlık o başlık bu başlık bi çok kelime oyunuyla seni kandırmaya çalışcaklar. Önemli olan cihazın ıpl olmaması. Ben eryaman ata plaza mk lazere gittim. Ben başladığımda sincandaydı yerleri. Şu an kullandıkları cihaz çok az kişide var. Acısı ütüleme yapan cihazlardan kat kat daha az. Ben 8 seans gittim bir senedir bidaha gitme fırsatım olmadı ve jilet kullanmaya başladım. Ona rağmen kıllarım hala tüy gibi. Kesinlikle kızılaya falan gitme oralarada gittim kullandıkları cihazlar 50 60 bin tllik cihaz. Burdaki 700 bin tl. Bir çok tanıdığımı gönderdim ablalarım gitti herkes çok memnun kaldı

ben de epilasyon yaptırmak istiyorum. Son durumunuz nedir? sonuçtan memnun kaldınız mı? tecrübelerinizi paylaşabilir misiniz?
Merhaba,ben lazere giderken tedavi sürecine girdim sonrasında hamile kaldım ve doğum yaptım derken gidemedim.Bu sürede bacaklarım bölge bölge hiç çıkmadı.Genital bölge hormonlarla elbette çıktı ama bacaklardan çok memnun kaldım.Dr.Ezgi Ünlü’nün kliniğine gitmiştim.Şimdi yeniden başlaacağım mutlaka.Merkezden ve aletten çok memnundum.

Merhaba,ben lazere giderken tedavi sürecine girdim sonrasında hamile kaldım ve doğum yaptım derken gidemedim.Bu sürede bacaklarım bölge bölge hiç çıkmadı.Genital bölge hormonlarla elbette çıktı ama bacaklardan çok memnun kaldım.Dr.Ezgi Ünlü’nün kliniğine gitmiştim.Şimdi yeniden başlaacağım mutlaka.Merkezden ve aletten çok memnundum.
teşekkür ederim.

Hanımlar şuan fiyatlar nasıl 2022 de ben de buz lazer düşünüyorum sitesinden olan yerlere baktım not aldım sonra Google yorumlardan baktım çoğunda negatif yorum var ilgisiz yaktı vs ben de ezgi ünlü yü düşünüyorum 5 almış Google yorumlardan da acaba bot hesap olabilir mi ben de lise de yaptırmıştım sonradan çıktı para da kolay kazanılmıyor araştırıyorum burayı aktif tutalım lütfen

Merhaba,
Ankara Esmerlife polikliniğinde bu cumartesi lazer epilasyona başlayacağım. Gelişmeleri size aktarırım , isteyen olursa.

merhaba canım diğer insanları bilmem ama ben gitiğim yerden çok memnunum san da yakın yukarı öveçlerde triodermguzellik plenty plaza da hem temiz hem nezih insanlar

X