Lazer Epilasyon Ankara'da lazere başlamak istiyorum :)

Cok uzun zamandir arastirma yaptim Elos Polikinlik Ozkaya Tip Merkezi Magnet Tip gibi yerlerle gorustum en son olarak Mehmet Akgunun klinigine karar verdim arifeden once basladim dokulmeler baslayinca yazarim sana da
Bu sayfada çok fazla gördüm o kliniği öveni. Artık reklam gibi geldiği için gidip görüşmedim bile. Sonuçları paylasirsaniz guzel olur :)

O cihaz ipl sistemli bir cihaz (alexplus) bence alexandrite candela veya epicar olan yerleri tercih edin.Bu sizin için daha garantili olucaktir.Ankarada ikamet ediyorsan ben özel clnc medilife a gittim.Memnun kaldım ve biten yerler tekrarlaması 1 yılı geçti sanırım biteli.

alex cynosure hakkında bilgin varmı sence iyimi..

Bu sayfada çok fazla gördüm o kliniği öveni. Artık reklam gibi geldiği için gidip görüşmedim bile. Sonuçları paylasirsaniz guzel olur :)
Okadar gelen giden var ki normal sanirim. Ben erken gittim biraz lazer icin gelenlerle muhabbet etme sansim da oldu 5.seansiymis bir kadinin koltuk altini gosterdi tek tuk kalmis artik.Bende dokulmeler var aslinda 4. Seanstan sonrasini merak ediyorum.Banada reklam gibi gelmisti ilk yazilanlarda cok fazla diye.Guler yuzlu bir ekibi var ikramlari hos en onemlisi benim icin hijyendi icerisi calisanlar bakimli ve temiz.Takintilarimdan dolayi tirnaklara bile bakan biriyim oyle anlatiyim.İlerledikce yazarim bidahaki sefere dudak dolgusu da dusunuyorum.Dolgu yaptirip cikan bir kizin sonucu cok hosuma gitti.Mehmet Akgun'le de konustum bakalim yaptirirsam onu da yazarim.

Okadar gelen giden var ki normal sanirim. Ben erken gittim biraz lazer icin gelenlerle muhabbet etme sansim da oldu 5.seansiymis bir kadinin koltuk altini gosterdi tek tuk kalmis artik.Bende dokulmeler var aslinda 4. Seanstan sonrasini merak ediyorum.Banada reklam gibi gelmisti ilk yazilanlarda cok fazla diye.Guler yuzlu bir ekibi var ikramlari hos en onemlisi benim icin hijyendi icerisi calisanlar bakimli ve temiz.Takintilarimdan dolayi tirnaklara bile bakan biriyim oyle anlatiyim.İlerledikce yazarim bidahaki sefere dudak dolgusu da dusunuyorum.Dolgu yaptirip cikan bir kizin sonucu cok hosuma gitti.Mehmet Akgun'le de konustum bakalim yaptirirsam onu da yazarim.

Bekliyorum sonuçları 😊😊

Son durum nedir?

Yardimci olmak isterdim ama ben henuz yeni basladim lazer epilasyona o yuzden alacagim sonucu bende bilemiyorum. Size sadece sunu onerebilirim gideceginiz yerde doktor bulunmasina ozen gosterin yaptiracaginiz alet kesinlikle ipl olmasin. Beyaz tenli siyah killi iseniz alexandrite tercih edin koyu tenli iseniz veya tuyler acik renk ise buz lazer yani diod tercih edin. Birde nd yag lazer varmis ama onunla yaptiran birini henuz duymadim o yuzden birsey soyleyemem. Ben alexandrite cihazi tercih ettim ve kontrol seansi olan biyerde yaptiriyorum. Gözden kacan yerler oldugu icin kontrol seanslari onemli bence. Bazi merkezlerde 1 sene süre varmis ornegin 8 veya 9 seanslik paket satin aldiniz bu süre icinde zamaninda gitmezseniz seanslariniz yanabiliyormus bunu da sormayi unutmayin cunku killar ciksada cikmasada gitmek zorunda kalirsiniz boyle bir durumda ayni sekilde yazin epilasyon yaptirmak zorunda kalirsiniz. Ben ucreti pesin odedim cunku cok fiyat farki vardi. Asiri fiyat farki olmasaydi pesin odemezdim cunku memnun kalmadigimiz takdirde parayi geri almak zor olacaktir. Genel olarak aklima gelenler bunlar sormak istediginiz birsey olursa cevaplayabilirim. Seanslarim tamamen bittigi zaman memnun kalirsam ve guzel sonuc alirsam anca o zaman gittigim yeri aciklayip tavsiyede bulunabilirim. Dogru olanin bu oldugunu dusunuyorum :)
Merhaba uzun zaman oldu siz başlayalı 😄 memnun kaldınız mi

Merhaba. ben de bugün baya bi yeri dolaştım lazer için.
Tunalı ve bahçelievlere gittim. cumartesi de kızılaydakilere gideceğim.Tüm bacak ve genital için bilgi aldım. başlayacağım ben bayram sonrası kesin. bıktım kıldan tüyden artık. Hepsinin seans ücretleri 500 ile 600 arası değişiyor. telefonla çok bilgi vermiyorlar, gelip sizi görmemiz lazım falan diyorlar. Bütün merkezlerde dert oluyor anladığım kadarıyla. biraz şans meselesi mi bilemedim. soprano ice platinum cihazı olan veya alex candela olan bi merkeze gideceğim. Hımm birde insanlar merkezlerdeki çalışan sikülasyonundan şikayet ediyor bazen. Sürekli personel değiştiren bi yeri tercih etmemek lazım sanırım.

Tunalıda;
Dr. Özgür Koldaş: Sadece soprano ice platinum son model buz lazer varmış. fda onaylı her cilt tipi için uygun dediler.
Dr. Servet Ünsal: Alex var. ortam fena değil gibi
Dr. Derm Polikliniği: Tüm cihazlar var dedi görüştüğüm bayan.ancak google ve şikayetvar sitesinde garip şikayetler vardı, o yüzden gitmeyeceğim sanırım.

Bahçelievler;
Minerva Polikliniği: Sadece alex son sistem var dediler. 2 ayda bir gidiliyormuş seanslara ve tüyleri jiletleme yokmuş uzamış tüylerle gidiyormuşuz. İlk defa duydum bunu.ama kesin garantili dediler.

Cumartesi kızılayda birkaç yer ile görüşeceğim;
Elos lazer merkezi
dr. mehmet akgün
özkaya tıp merkezi
epl güzellik merkezi
ankara life polikliniği

Tunalı ve bahçelievlere gittim. cumartesi de kızılaydakilere gideceğim.Tüm bacak ve genital için bilgi aldım. başlayacağım ben bayram sonrası kesin. bıktım kıldan tüyden artık. Hepsinin seans ücretleri 500 ile 600 arası değişiyor. telefonla çok bilgi vermiyorlar, gelip sizi görmemiz lazım falan diyorlar. Bütün merkezlerde dert oluyor anladığım kadarıyla. biraz şans meselesi mi bilemedim. soprano ice platinum cihazı olan veya alex candela olan bi merkeze gideceğim. Hımm birde insanlar merkezlerdeki çalışan sikülasyonundan şikayet ediyor bazen. Sürekli personel değiştiren bi yeri tercih etmemek lazım sanırım.

Tunalıda;
Dr. Özgür Koldaş: Sadece soprano ice platinum son model buz lazer varmış. fda onaylı her cilt tipi için uygun dediler.
Dr. Derm Polikliniği: Tüm cihazlar var dedi görüştüğüm bayan.ancak google ve şikayetvar sitesinde garip şikayetler vardı, o yüzden gitmeyeceğim sanırım.

Bahçelievler;
Minerva Polikliniği: Sadece alex son sistem var dediler. 2 ayda bir gidiliyormuş seanslara ve tüyleri jiletleme yokmuş uzamış tüylerle gidiyormuşuz. İlk defa duydum bunu.ama kesin garantili dediler.

Elos lazer merkezi
dr. mehmet akgün
özkaya tıp merkezi
epl güzellik merkezi
ankara life polikliniği
Kızılayla tekrar görüşünce de yazabilir misiniz? Çok zor bir süreç gerçekten ön araştırma aşaması.

Nihat Özkan vardı bir de kızılayda. İyi gibi gelmişti gidip görüşünce, ama fiyatları çok yüksek geldiği için vazgecmistim. Ora hakında bilgisi olan var mı?

Kızılayla tekrar görüşünce de yazabilir misiniz? Çok zor bir süreç gerçekten ön araştırma aşaması.

Nihat Özkan vardı bir de kızılayda. İyi gibi gelmişti gidip görüşünce, ama fiyatları çok yüksek geldiği için vazgecmistim. Ora hakında bilgisi olan var mı?
Şimdilik Elos polikliniğe gidebildim sadece. Tavırları hoş gelmedi.
6 seans paket aldığınızda 1 sene içinde bitirmeniz isteniyor. 1 seneyi geçerse yaptırılmayan seanslar yanıyor. Ayrıca lazere haftaiçi gitmeniz isteniyor. Haftasonu giderseniz her gittiğiniz zaman için ekstra 100₺ istiyorlar. ama tüm cihazları var o ayrı konu. Çalışmıyor olsam tercih edebilirdim. Çünkü kontrol atışları da olacak. Sürekli izin mi alacağım işten 🙄

Şimdilik Elos polikliniğe gidebildim sadece. Tavırları hoş gelmedi.
6 seans paket aldığınızda 1 sene içinde bitirmeniz isteniyor. 1 seneyi geçerse yaptırılmayan seanslar yanıyor. Ayrıca lazere haftaiçi gitmeniz isteniyor. Haftasonu giderseniz her gittiğiniz zaman için ekstra 100₺ istiyorlar. ama tüm cihazları var o ayrı konu. Çalışmıyor olsam tercih edebilirdim. Çünkü kontrol atışları da olacak. Sürekli izin mi alacağım işten 🙄
Naptınız? Karar verebildiniz mi bir yere?

Herkese merhaba. Ben bugün alex cynosure ile işlem yaptırdım koltuk altı ve genital. İyi bir dermatolog kliniğinde yaptırdım. Beğenirsem gidicem, beğenmezsen başka yeri denicem ve başka cihazı. Şuan cildimi hangisi daha iyi gelir bilmiyorum. Bidahaki sefere candela cihazını ve soprano deneyebilirim. Bunları kullanan uygun fiyatlı bir yer varsa öneri alabilirim, gittiğim yer pahalıydı bayağı.

Tunalıda;

Bahçelievler;

Elos lazer merkezi
dr. mehmet akgün
özkaya tıp merkezi
epl güzellik merkezi
ankara life polikliniği
Merhaba nereye karar verdiniz?

Herkese merhaba. Ben bugün alex cynosure ile işlem yaptırdım koltuk altı ve genital. İyi bir dermatolog kliniğinde yaptırdım. Beğenirsem gidicem, beğenmezsen başka yeri denicem ve başka cihazı. Şuan cildimi hangisi daha iyi gelir bilmiyorum. Bidahaki sefere candela cihazını ve soprano deneyebilirim. Bunları kullanan uygun fiyatlı bir yer varsa öneri alabilirim, gittiğim yer pahalıydı bayağı.
İsim verme şansınız var mı çoook merak ettim

Merhaba,başlayıp da memnnun olanlar yazabilir mi? Daha önce alex cynosure ve soprano accord,ve bir ipl cihazıyla seans gördüm.19 yaşımdan beri dönem dönem lazer görüyorum,şuan 27 yim bitmiyor lanet tüyler.
Bacaklarım çok azalmıştı fakat yeniden cıkmaya başladılar arada jiletlemenin de etkisi var.Bir yer önerirseniz sevinirim

X