Piercing, Hızma Ankara'da önerebilceğiniz piercing'ci??

EmilieAutumn

Dutchess
Kayıtlı Üye
26 Ağustos 2009
20
0
33
Herkese merhaba.. ben ensemi deldirmek istiyorum çok da kararlıyım ama ankarada hiçbiryer bilmiyorum maalesef.. Hijyenine güvendiğiniz yerler var mı?
Teşekkürler şimdiden!

yükselde bi yer var benim burnumu kulak kıkırdağımı ve göbeğimi deldi çok memnunum.. temiz düzenli bir yer güvenle gidiyorum bu aralar uğrayıp dilimi de orda deldireceğim. turhan kitap evinin binasında 2. katta adını ve adresini tam bilmiyorum ama bu tarifle bulursun inşallah...

canım biraz geç oldu cevap vermek ama yazıyım yinede dedim... kızılayda karanfilde memoli tatto diye bi yer var çok iyi yapıyolar bende burnumu oraya deldirdim inana hiç acımadı bile ve yara falanda olmadı bir aydır kullanıyorum çok memnunum ...

kesinlikle karanfil sok karanfil pasajındaki memoliyi öneririm ben orda göbeğimi kaşımı çenemi dudak üstümü ve burnumu deldirmiştim şuan sadece burnumu ve göbeğimi delik olarak kullanıyorum ama hiç birinde ne acı hissettim ne enfeksiyon oldu

Memoliyi bilmem ama Karanfilde Egemen var Habeş Bazar da oldukça iyi dövme piercing konusunda deneyimli en önemlisi son derece hijyenik. (bu işlerde hijyenlik zordur) :nazar:

X