ANKARA’DA ÖNERECEĞİNİZ KADIN DOĞUM DOKTORLARINI YAZAR MISINIZ LÜTFEN 🙏🏼

Fatma hoca da -bana göre sezeryan daha kolay ama sana yazık olur dedi. Hedefimiz öncelikle normal doğum İnşaAllah dedi.
Bir de arkadaslarinizin tecrubesi varmis zaten. Bence doktor seciminde bu cok önemli. Bana da Sevgi Hanim'i tandık tavsiye etmisti ama aramizda cok zaman farki yoktu. O da cok tanimadan tavsiye etti. Kendi de memnun kalmadi zaten. Yorumlardan ziyade birebir tecrubesi olanlarla konusmak önemli.

Bir de arkadaslarinizin tecrubesi varmis zaten. Bence doktor seciminde bu cok önemli. Bana da Sevgi Hanim'i tandık tavsiye etmisti ama aramizda cok zaman farki yoktu. O da cok tanimadan tavsiye etti. Kendi de memnun kalmadi zaten. Yorumlardan ziyade birebir tecrubesi olanlarla konusmak önemli.
Ben de sevgi hanımı sevememiştim. Seni pek dinlemiyor bile bazen. İkinci gidişimden sonra bırakmıştım içime sinmemişti.

Ben de sevgi hanımı sevememiştim. Seni pek dinlemiyor bile bazen. İkinci gidişimden sonra bırakmıştım içime sinmemişti.
Ben de katılıyorum biraz bile olsa riskli gebeliğiniz varsa gitmeyin Sevgi Yıldırıma . Sürekli devlet hastanesine yönlendirip duruyor. Hem özele para verip hem devlete gidiyorsunuz

Ben de katılıyorum biraz bile olsa riskli gebeliğiniz varsa gitmeyin Sevgi Yıldırıma . Sürekli devlet hastanesine yönlendirip duruyor. Hem özele para verip hem devlete gidiyorsunuz
Benim bir önceki gebeliğimde bebeğimin kalbi durmuştu. Onda riskli durum vardı. Dediğiniz gibi yaptı. Devlete gidiyorsun hemen dedi

Bulamadım henüz :KK43: bir tane profesöre gidiyorum şimdilik aylık kontrole ama doğumu ne yapacağım bilmiyorum, gittiğim doktor sadece doğuma 20bin gibi bir şey istiyor
Bu kadar pahalı olduğuna göre İstanbul’da olmalısınız değil mi? Ankara’da Fatma bolkanı doğum sonrası duruma göre yorum yapabilirim

Yorum eskiymis ama ben de yazayım. Kesinlikle katılıyorum. 37 haftam stresle geçti. Zorla giderdim Sevgi Hanım'ın randevularina. Sezaryen yapmak için korkutarak yıldırma politikası izliyor. Çok yoğun, kapıda 1 saat sıra bekledigimi bilirim. Asistana durumu bildirince de Sevgi Hanim'i beklersiniz cevabıni aldık. Bana asla normal doğum yapamayacağımı söyledi. Ben doğuma 3 hafta kala doktor değiştirdim. Ve gerçek doktor tavrinin ne olduğunu gördüm. Hem de sorunsuz normal doğum yaptım. Sosyal medyaya aldanmamak lazım.
Doğumu yaptıran ve memnun kaldığınız doktorun ismi neydi acaba

X