Ankara'da pilates...

furbybng

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Mart 2009
39
0
merhabalar daha önce acılmıs mı konu bilemiyorum o yuzden oncelıkle kusura bakmayın.. ankara da pilates merkezi öneriniz var mıdır pilatese baslamak istiyorum ama cok kararsızım hem uygun fiyatlı hem de egitmenleri iyi olan merkezler varsa önerilerinizi bekliyorum..

merhabalar,Ankara da pilates yapmak istiorsanız Before After sağlıklı yaşam ve spor merkezi var,ben oraya gidiorum nerdeyse 3 senedir,hocalar fizyoterapist önce sizi değerlendirmeye alıolar herhangi bi bel boyun diz gibi rahatsızlığınız var mı die,gruplar 6-7 kişilik yani spor merkezlerindeki gibi 20 kişi filan deil,internetten bakabilirsiniz hatta ücretsiz deneme seansı da hediye ediolar bence gidip dersi deneyebilirsiniz Before After Saglikli Yasam Merkezi den bakabilirsizn :)

evet bizim evimize çok yakın bu Before After sağlıklı yaşam ve spor merkezi, ben gitmedim ama giden arkadaşlarım var çok memnun kalmışlar. aylık fiyatı 100 tl ye yakın diye biliyorum ama emin değilim. daha ucuz bir şeyler istersende belediyenin plates kursları var aylık 20 tl miş.

evet bizim evimize çok yakın bu Before After sağlıklı yaşam ve spor merkezi, ben gitmedim ama giden arkadaşlarım var çok memnun kalmışlar. aylık fiyatı 100 tl ye yakın diye biliyorum ama emin değilim. daha ucuz bir şeyler istersende belediyenin plates kursları var aylık 25 tl miş.

bende gitmek istiyorum ama before after uzak bana kızılay bahçeli emek civarında bir yer olsa süper olurdu :KK43:(((

ben belediyenin bahçelievler hanımlar lokaline gidiyorum yıllık ücreti 100tl bedava sayılır plates step aletli seansları var.

kızlaar bende şimdilrde bunu araştırıyorum bugün kızılayda bi yerle görüştüm kampanya yapmıslar salona sınırsız üyelik 2 aylık 149 tlll sadece plates de 80 gbi bişeydi sanırım dior gym diye bi yer bi araştırın isterseniz akşamda dikmende bi yerle görüşmeye gidicem haber veririm

bende spor salonuna yazılmayı dusunurken b fit ile tanısdım kızlar ve gercekten cok hos bi ortam we spordan sıkılmadan gidebiliceginiz bir yer...we 8 mart kadınlar gunu kampanyaları baslıyormus simdı cok uyguna geliyor uyelikler dusunen herkese tavsiye ederim bizzat denenmisss:)

ben mac a gidiyorum ancak oraya yıllık üye olmanız gerekiyor, pilates dersleri ücretsiz oluyor üyelere

aylık 100 tl çok sanki biraz daha veririm üstüne havuzlu mavuzlu bi yere yazılırım :S

Havuzlu yerler clup olayına gırıyor ve aylık degıl yıllık uyelık yapıyor ve fıyat olarakta 1,600 dan kapı acıyor ısterse ankaradan sana ıkı clup ısmı verebılırim birtanesi ayrancıda :KK70:

Son düzenleme:

Havuzlu yerler clup olayına gırıyor ve aylık degıl yıllık uyelık yapıyor ve fıyat olarakta 1,600 dan kapı acıyor ısterse ankaradan sana ıkı clup ısmı verebılırim birtanesi ayrancıda :KK70:

bende böyle havuzlu saunalı hamamlı ayrıca ekip dersleri olan vs bi yerle görstm 6 aylık üyelik 500 tl dedi tabi bz 3 kişi yazılcaktık yani 100den daha bile ucuza gelio :)

bende böyle havuzlu saunalı hamamlı ayrıca ekip dersleri olan vs bi yerle görstm 6 aylık üyelik 500 tl dedi tabi bz 3 kişi yazılcaktık yani 100den daha bile ucuza gelio :)

6 aylık ıyımıs nerede bura ısmı ne ozel atarmısın bana :KK70: bence salonda ıyıse kacırma

Son düzenleme:
kızlar ben halen platese gidecek bir yer arıyorum reformer olursa çok daha iyi olur tabi kızılay ve bahçeli civarında

bende şuan pilatese yazılmak istiyorum ankarada gerçi bu sayfaya çok önceden yazılmış ama banada yardımcı olacak birileri varmı .ankarada hem uygun fiyatlı hemde gerçekten iyi bir yer arıyorum

bende şuan pilatese yazılmak istiyorum ankarada gerçi bu sayfaya çok önceden yazılmış ama banada yardımcı olacak birileri varmı .ankarada hem uygun fiyatlı hemde gerçekten iyi bir yer arıyorum

bende platese karar verdim duruş bozukluğum için, siz bir yer bulabildiniz mi

Evet yardımcı oluyor çünkü hamile pilatesi normal pilatesten farklı. Doğuma yardımcı olan kasları çalştırıp uygun nefes tekniklerini ve normal doğum sırasında neler yapabileceğini öğreniyorsun. Kesinlikle hamile pilatesine gitmeni öneririm ,doğumdan sonra çok çabuk bir toparlanmaya da yardımcı oldu. Ama mutlaka bilinçli kiişilerle yapmanı öneririm.Çünkü hamilelik özel bir durum ve yanında bilinçli biriyle yapmak çok önemli.

bende iyi bir yer arıyorum ama karar veremedim oran çankaya taraflarında bi yer olsa çok iyi olcak. yorumlarında çoğu eski önerebileceğiniz bir yer varsa çok sevinirim

Ya bu fizyofiti bende merak ediyorum arkadaslar fiyati hakkinda bilgi sahini olan varsa lütfen yazsin ben aradim ama telefonda fiyat bilgisi veremiyoz dediler bu olayi da anlamis degilim ya niye veremiyorlarsa siz söyleyin butceme uygunsa ben geleyim alaah allah ya sinir oldum hee neyse arkadalar fiyat hakkinda bilginiz varsa yazin lütfen

X