Gebeliğe Hazırlık Ankarada sperm testi

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canim biz gazi mustafa kemalde yaptridik sonuclar guzel cikti ama lokosit cok cikinca doktor düzen laboratuarinda yaptirin bide dedi.orda yaptirdik süper cikti sonuc.düzen yada dengede yaptir bence.ayrica wcde yapmamis hic eşim devlette bile.olurmu ya wc de hic.

Esimde bundan sikayetci biraz ama haftaya carsamaba icin aldik randevuyu hayirlisi olsun insallah
Merhabalar onkolojide test yaptırdınız mı? Biz birde zekai tahirde yaptırdık daha ayrıntılı baktılar.. Ve işlem için ayrı yerleri var..ayrıca kruger, morfoloji, lökosit, vs
Ayrıca spermin yıkama sonrası hızlarınada ayrıca baktılar. Onkolojide çok detaylı bakmamış dr

Merhabalar onkolojide test yaptırdınız mı? Biz birde zekai tahirde yaptırdık daha ayrıntılı baktılar.. Ve işlem için ayrı yerleri var..ayrıca kruger, morfoloji, lökosit, vs
Ayrıca spermin yıkama sonrası hızlarınada ayrıca baktılar. Onkolojide çok detaylı bakmamış dr

Merhaba canim carsamba yaptirdik testi sonuc dusuk cikti yine toplam 7 milyon sperm var.evet ayrintili bakmiyorlar sadece toplam sayi ve hareket yuzdeleri var.sizin sonucunuz nasil cikti ?bizde orda bidaha mi yaptirsak acaba?

Merhaba canim carsamba yaptirdik testi sonuc dusuk cikti yine toplam 7 milyon sperm var.evet ayrintili bakmiyorlar sadece toplam sayi ve hareket yuzdeleri var.sizin sonucunuz nasil cikti ?bizde orda bidaha mi yaptirsak acaba?
Bizim hareket sorunu var. Dr direk tüp bebek demiş. Hatta 5 yıllık sigorta var mı diyede sormuş. Gelecek ay yine sperm ver demiş. Ama ilaç vs vermemiş

Bizim hareket sorunu var. Dr direk tüp bebek demiş. Hatta 5 yıllık sigorta var mı diyede sormuş. Gelecek ay yine sperm ver demiş. Ama ilaç vs vermemiş

Bizede ilac veren olmadi.
https://www.kadinlarkulubu.com/foru...edavide-olanlar.786130/page-549#post-56922106
Bu linkte ankaradaki kaan aydos diye bi urolojiuroloji doktorundan bahsediyorlar canim.cok iyi bi doktormus vitamin falan veriyormus. Baya faydasini goren olmus.sayi ve hareket cogaliyormus 6 ay kadar tedavi uyguluyormus.esim bana direk tup bebek yaptiralim diyor ama bizim hem sayi az hemde hareket.ben bu doktora gidip esimin tedavi olmasini istiyorum.normal yolla cocuk olmasa bile tup bebek icin saglikli spermler cogalir diye dusunuyorum.

Bizede ilac veren olmadi.
https://www.kadinlarkulubu.com/foru...edavide-olanlar.786130/page-549#post-56922106
Bu linkte ankaradaki kaan aydos diye bi urolojiuroloji doktorundan bahsediyorlar canim.cok iyi bi doktormus vitamin falan veriyormus. Baya faydasini goren olmus.sayi ve hareket cogaliyormus 6 ay kadar tedavi uyguluyormus.esim bana direk tup bebek yaptiralim diyor ama bizim hem sayi az hemde hareket.ben bu doktora gidip esimin tedavi olmasini istiyorum.normal yolla cocuk olmasa bile tup bebek icin saglikli spermler cogalir diye dusunuyorum.
Bu doktoru bende duydum. Biz biraz düşününcegiz. Kaan aydosa gidersenizGelişmelerden benide haberdar edin.. Durumumuz aynı hemen hemen

Daha once yaptirdiniz mi peki canim.biz birisini ozelde yaptirdik digerinide ozel hastanenin tup bebek bolumunde yaptirdik.iki test arasında 5 ay var ama sonuc arasinda cok buyuk fark var.insan ozelede guvenemiyor acaba para icin mi değerleri dusuk gosteriyorlar diye insanin aklina gelmiyor degil
özelde sonuç hemen veriliyor mu?Ankara düzen laboratuvarında yaptırmak istiyoruz ama fiyatlar nasıl acaba?

Canim biz gazi mustafa kemalde yaptridik sonuclar guzel cikti ama lokosit cok cikinca doktor düzen laboratuarinda yaptirin bide dedi.orda yaptirdik süper cikti sonuc.düzen yada dengede yaptir bence.ayrica wcde yapmamis hic eşim devlette bile.olurmu ya wc de hic.
canım düznde de kaça yaptırdınız ve fiyat neydi acaba?bir de sonuç hemen çıkıyor mu?

Sor canım ne demek.bizde bilmiyoduk öğrendik mecburen :) morfolojide ayrıntılı bakiliyo yani yapısına bakiliyo spermin baş kuyruk gövde diye yapısı düzgünmu diye
anladım canım çok teşekkür ederim ilgine. Rabbim hayırlı ve sağlıklı evlat versin inş bizlere

Merhaba arkadaslar

8 aydir bebek dusunuyoruz ama henuz olmadi.esime sperm testi yaptirmistik koru hastanesinde korunmayi biraktiktan 3 ay sonra sonuclar soyle

Miktar 5ml
Ph 7,8
Likefikasyon suresi 15dk
Viskosite normal
Lokasit 2-3
Spermatozoa Sayisi 30 milyon
Toplam spermatozoa satisi 150 milyon
Hareket degerlendirilmesi 85
A progresif hareketli %20
B yavas ileri hateketli %40
C yerinde hateketli %25
D hareketsiz %15
Normal sperm orani %12
Anomalli sperm orani %88
Toplam kuyruk amonalli sperm orani %6
Kivrik %6

Sol testiste varikosel tespit edildi.

Doktor sonuçların iyi oldugunu söyledi.hala gebelik olmayinca bi tanidik araciligiyla tup bebek doktoruna gittik medicana hastanesine esime sperm testi yapildi.sonuclar cikinca doktor aradi

Sperm sayisi 6 milyon
İleri hateketli 0 ve
Sperm sekillerinde fazla bozukluklar oldugunu soyledi.normal yolla olmayacagini tup bebek yapmamiz gerektigini soyledi.

Biz esimle cok celiski icinde kaldik iki test arasinda ucurim var resmen.farkli 2 yerde test yaptirmak istiyoruz ama nerede yaptiracaimizi bilmiyoruz yani nereye guvenecegimizi hangisi en dogru sonucu verecek bize bilmiyoruz.

Ankarada esine sperm testi yaptiranlar yardimci olursa cok sevinirim.
Düzen labaratuarlarında yaptırın. Bizim doktorumuz aynı zamanda arkadaşımız en sağlıklı sonuçları oradan aldıklarını söylemişti.

X