ANKARADA SSK lılarada bakan diş kliniği

moneta

sincerity&honesty
Kayıtlı Üye
4 Kasım 2008
1.330
1
ssk lılarada bakan diş kliniği tavsiye edebilirmisiniz?arkadaşlar.... ilgili,hijyene dikkat eden yerler olursa iyi olur tabiki,ilgili olması benim için önemli(dişçi FOBİM var),,,,,,,,,,şimdiden teşekkür ediyorum

Ankarada Etimesgut Hava hastanesi bakıyor orası çok hijyenik hem askeri hastane ssklılara bakıyor,randevu alman gerekli canım ...

Etlik te osmanoğlu iş merkezinde ssk diş hastanesi var.Orada ücretsiz muayene ve diş bakımınızı yaptırabilirsiniz.

ssk lılarada bakan diş kliniği tavsiye edebilirmisiniz?arkadaşlar.... ilgili,hijyene dikkat eden yerler olursa iyi olur tabiki,ilgili olması benim için önemli(dişçi FOBİM var),,,,,,,,,,şimdiden teşekkür ediyorum
merhaba canım,
bu sektörün içinde biri olarak sana şunu söyleyebilirim; kaliteli ,hijyenik, bilgili ve ilgili birisini arıyorsan mutlaka işinde uzman bir kliniğe gitmen gerekiyor. türkiye şartlarında sskların ve hastanelerin durumu ortada. çok sayıda hastaya ve hızlı bir şekilde hizmet verdikleri için hijyen ve kalite konusunda çok problemleri var. eğer güvenilir bir hekime ihtiyacın varsa sana bu konuda yardımcı olabilirim.

hepinize ilgili olduğunuz için teşekkür ediyorum,soruna şimdilik çözüm buldum galiba,,,,,ayrıca 2009 sizlere mutluluk getirsin inş,,,,,saygılarımlaa.s.a.s.a.s.

X