Tüp Bebek Merkezleri Ankara'da tedavi olanlar

Arkadaşlar 3.ve 4. tüp bebek denemelerimi yaptırdığım doktorum Prof.Dr.Murat Sönmezer'i ben de tavsiye ederim.3.de negatif sonuç aldım,4.de beklemedeyim.Negatif sonuç almama ragmen ilgisi,alakası,bilgisi ve verdiği güvenle biz bu çok sıkıntılı dönemi daha rahat atlattık.Kendisini tüm tedavim boyunca en az 20 kez aramışımdır.Hiç bir sorumu cevapsız bırakmadığı gibi face den, telden msj larıma dahi cevap aldım.O da diğer doktorlar kadar yoğun ama en ufak bi sinir görmedim..Her defasında bizzat kendisiyle görüştüm,muayeneleri o yaptı.O işini severek yapıyo ve bu da hastaya çok güven veriyor.Tedavim olumsuz olsa bile biliyorum ki O da,biz de elimizden gelen herşeyi yaptık..Gerisi Allah a kalmış..Rabbim herkesin tedavisini hayırlarla sonuçlandırsın inşallah. Değerli doktorlarımızı da başımızdan eksik etmesin..

merhaba bende ilk tüp bebek tedavimi ankara tıpta yapmıştım cem atabekoğluydu doktorum ama hiç görmedim.hiçbir soruma cevap alamadım kimse bişey söylemedi protokolü uyguladılar sadece.siz murat hocanın özel hastasımıydınız?nasıl oldu biraz anlatırmısınız belki tekrar oraya gidebilirim çünkü dondurulmuşlarımız orda kaldı.

merhaba bende ilk tüp bebek tedavimi ankara tıpta yapmıştım cem atabekoğluydu doktorum ama hiç görmedim.hiçbir soruma cevap alamadım kimse bişey söylemedi protokolü uyguladılar sadece.siz murat hocanın özel hastasımıydınız?nasıl oldu biraz anlatırmısınız belki tekrar oraya gidebilirim çünkü dondurulmuşlarımız orda kaldı.

devlet hakkımız bittiği için özel hastasıydık canım.tahlil ultrason ankara tıpta oldu.toplama transfer genartta..3500 doktora verdik(bu bizim 4. denememiz olduğu için olabilir,normal ücretini sorun çok kolay ulaşırsınız müsait değilse bile en kısa zamanda döner) ilaçlar cocultur falan 6000 i buldu.çikolata kisti ameliyatımı ve 2 tüp.ü o yaptı..bakalım inşallah olumlu sonuç alırız..

Mrb esrabrret murat sonmezer a.tip fakultesinde diye biliyorum.ama anlasmali tup bebek nerde yaptirdin ve sana kaca mal oldu.bende ikinci tup bebek denememi yaptircam suan baskentteyim ama murat beyinde ununu cok duydum iyi bi doktormus

canım son sayfaya yazdım..

devlet hakkımız bittiği için özel hastasıydık canım.tahlil ultrason ankara tıpta oldu.toplama transfer genartta..3500 doktora verdik(bu bizim 4. denememiz olduğu için olabilir,normal ücretini sorun çok kolay ulaşırsınız müsait değilse bile en kısa zamanda döner) ilaçlar cocultur falan 6000 i buldu.çikolata kisti ameliyatımı ve 2 tüp.ü o yaptı..bakalım inşallah olumlu sonuç alırız..

vav bayağı pahalıymış ,genartın labaratuvar koşulları nasıldı?inşallah canım tontişini kucağına alırsın.çok zorluklar yaşadığını biliyorum ama stres yapmamak için de galiba transfer yaptırmamış gibi rahat davranmak gerekiyor.

genartın labaratuarını baya övüyolar bilemem tabi..co cultur,5. gün embriyosu,genetik tannı iyi bi lab gerektirir..bir çok baarılı sonuçları var..güvenilir bence..

nasip olursa 5. kez tüp bebek deneyeceğim inanılmaz yoruldum yılıkdım her defasında son bir kez imkanlarımı zorlayıp deneyeceğim

Arkadaşlar 3.ve 4. tüp bebek denemelerimi yaptırdığım doktorum Prof.Dr.Murat Sönmezer'i ben de tavsiye ederim.3.de negatif sonuç aldım,4.de beklemedeyim.Negatif sonuç almama ragmen ilgisi,alakası,bilgisi ve verdiği güvenle biz bu çok sıkıntılı dönemi daha rahat atlattık.Kendisini tüm tedavim boyunca en az 20 kez aramışımdır.Hiç bir sorumu cevapsız bırakmadığı gibi face den, telden msj larıma dahi cevap aldım.O da diğer doktorlar kadar yoğun ama en ufak bi sinir görmedim..Her defasında bizzat kendisiyle görüştüm,muayeneleri o yaptı.O işini severek yapıyo ve bu da hastaya çok güven veriyor.Tedavim olumsuz olsa bile biliyorum ki O da,biz de elimizden gelen herşeyi yaptık..Gerisi Allah a kalmış..Rabbim herkesin tedavisini hayırlarla sonuçlandırsın inşallah. Değerli doktorlarımızı da başımızdan eksik etmesin..
biraz bilgi verirmisin arkadaşım muayenehanesi mi var hastanede mi?ücret vs. nasıl oluyor

biraz bilgi verirmisin arkadaşım muayenehanesi mi var hastanede mi?ücret vs. nasıl oluyor

05335572921 cep telefonu canım..direkt kendinden randevu alıyoruz..çok uzun çaldırmayın o musait olunca en kısa zamanda arar..İnşallah o sebep olur Rabbim tez zamanda kavuşturur meleğinize inşallah..

05335572921 cep telefonu canım..direkt kendinden randevu alıyoruz..çok uzun çaldırmayın o musait olunca en kısa zamanda arar..İnşallah o sebep olur Rabbim tez zamanda kavuşturur meleğinize inşallah..
çok sağol canım ücreti ne kadar bi de tahlil film vs hastanede mi yapılıyor açıkcası ücret önemli bi de benim muayene korkum var anlayışlı bi dr arıyorum yani:)

Son düzenleme:
çok sağol canım ücreti ne kadar bi de tahlil film vs hastanede mi yapılıyor açıkcası ücret önemli bi de benim muayene korkum var anlayışlı bi dr arıyorum yani:)

üniversite hastanesinde çalışıyor ama özel muayenehanesi de var canım.. özel hastası olursan daha ilgili ama hastanede yoğunluktan o kadar ilgilenemeyebilir..üniv hastanelerinin doktorları profesyonel davranıyolar..pek korku falan dinlemezler heralde..ama içlerinde yine e vizdanlısı Murat Bey..
Genartta Aysun hanım çok tatlı dillidir bi de onla görüş istersen..çok nazlar insanı moral verir..bayan olduğu için daha rahat edersin..

üniversite hastanesinde çalışıyor ama özel muayenehanesi de var canım.. özel hastası olursan daha ilgili ama hastanede yoğunluktan o kadar ilgilenemeyebilir..üniv hastanelerinin doktorları profesyonel davranıyolar..pek korku falan dinlemezler heralde..ama içlerinde yine e vizdanlısı Murat Bey..
Genartta Aysun hanım çok tatlı dillidir bi de onla görüş istersen..çok nazlar insanı moral verir..bayan olduğu için daha rahat edersin..
özel hastası olmak daha mantıklı hastanede olmasının avantajı da olur belki tahliller falan açısından.sağol detaylı bi biçimde yazmışsın.ben çikolata kisti hastasıyım açıkcası psikolojik açıdan tedavi için kendimi hazır hissetmiyorum ama yaz sonu başlarım işallah.şimdiden bakıyorum nereye gidebilirim diye. bu arada bebeğini güle güle büyüt Allah kucağına almayı nasip etsin bizlere de dua et:)

Ben de cikolata kisti hatasiyim. Forumda genelde iyi olarak bahsedildigi icin Murat Beyin ozel klinigne gittim ama hic memnun kalmadim, siz Murat Beye mi gittiniz yoksa yeni bir doktor bulabildiniz mi

Ben de murat sönmezer hastasıyım
21 agustosta kendı girdiği sezeryan ameliyatım ile çok şükür ikizlerii kucagıma aldım
Kendısıne cok minnettarız ve karı koca çoook sevıyoruz
Hem tedavi sırasında hem hamileliğim sırasında benim stresımı bendencok çekti bır kere sinirli ya da ilgisiz görmedim
Dogumum ani oldu gece 3 te gelş ben zaten uyumuyorum sizi bekliyorum demiş eşie o anki psikoloji ile cok duygulandık
Zten hocamı görünce tüm korkuar gecıyor :))
Ben transferdn sonra bır de apse ameliyatı oldum kendısı yaptı ve yine bana moral verdi
Bizim için yaptıklatını unutamayız
Herkese tavsiye ediyorum
Mutlaka bir kez de olsa görüşün

Ben de murat sönmezer hastasıyım
21 agustosta kendı girdiği sezeryan ameliyatım ile çok şükür ikizlerii kucagıma aldım
Kendısıne cok minnettarız ve karı koca çoook sevıyoruz
Hem tedavi sırasında hem hamileliğim sırasında benim stresımı bendencok çekti bır kere sinirli ya da ilgisiz görmedim
Dogumum ani oldu gece 3 te gelş ben zaten uyumuyorum sizi bekliyorum demiş eşie o anki psikoloji ile cok duygulandık
Zten hocamı görünce tüm korkuar gecıyor :))
Ben transferdn sonra bır de apse ameliyatı oldum kendısı yaptı ve yine bana moral verdi
Bizim için yaptıklatını unutamayız
Herkese tavsiye ediyorum
Mutlaka bir kez de olsa görüşün

skyline ikizlerin olmuş ne güzel allah sağlıkla büyütmeyi nasip etsin seni çikolata kisti formunda görmüştüm seninde sorunun bumuydu büyklükleri ne kadardı ameliyat olduktan sonra mı tüp bebeğe geçildi bende şu an dr araştırıyorum ama evliliğim 3sene dolmadığı için masrafları kendim karşılayacağım senin devlet katkısı varmıydı ne kadar ücret ödedin ilaç+klinik çok soru sordum kusura bakma cevaplarsan sevinirim

Son düzenleme:
skyline ikizlerin olmuş ne güzel allah sağlıkla büyütmeyi nasip etsin seni çikolata kisti formunda görmüştüm seninde sorunun bumuydu büyklükleri ne kadardı ameliyat olduktan sonra mı tüp bebeğe geçildi bende şu an dr araştırıyorum ama evliliğim 3sene dolmadığı için masrafları kendim karşılayacağım senin devlet katkısı varmıydı ne kadar ücret ödedin ilaç+klinik çok soru sordum kusura bakma cevaplarsan sevinirim

canım benımkı 3 cm dı sag tarafta bir tane
ben bir kez normal yolla hamıle kalmıstım ama bbek gelişmedi kürtaj oldum sonra bır sene bekledık olmadı
murat hoca 3 ay normal deneyın dedı denedık olmadı
asılama yapalım dedı
ben de ilaçlar kisti büyütür korkusuyla tüp yapalım dedim sans daha yüksek çünkü
da olur dedi tüp tedavisine gectik canım
benım de 3 senem dolmamıstı
rahım fılmı cekınmemiştim filan. o yüzden ilaçlarla birlikte 5000 bulmuştu
hocaya 9 ay önce 4000 tl verdık o genartta yapıyor işlemleri genarta bız para vermedık hoca verdiğimiz 4000 içinden verdi biz karışmadık orasına
ilaçlar d ayaklaşık 1000 tl tutmustur
ben ameliyat olmadım ama transferden sonra benım kist ilaçlardan dolayı büyümüş apse yapmıs transferın 3. günü ameliyat oldum murat hoca yaptı ameliyatımı nadir görülürmüş
çok şükür bebeklerim beni bırakmadı

kızlar güven hastanesinde tüp bebek tedavisi olan var mı? ya da iyi kötü ne duydunuz yazabilir misiniz?

ben de sanırım gürgan kliniği tercih edicem

özellikle araştırmanızı tavsiye ederim, Hacettepe tüpbebek merkezinin kurucusu Prof.Timur Gürgan. Arkadaşım da orada tedavi olmuş1 embriyo ile hamiş olmuş şimdi kızı 7 yaşında hayırlıısı bakalım

birinci denememi dr.murat sönmezer le yapmıştık.yalnız ikinciyi timur gürgan hocayla düşünüyorum.iyi olduğunu duydum.malesef ilkinde ilgi alaka olmadan yapıldı.o da olumsuz oldu zaten.

Timur gurganin adı cok duyulmus gercekten. Ama ben gittim kendisi hic ilgilenmedi. Baska doktorlar bakiyor surekli ve göya timura danisiyorlar. Ama timur 3 saat bekletti beni ve benden sonra gelen ama orada tanıdığı olan birini benden once aldilar. Bekletmek en dogal hakkiymismis gibi davraniyor adam. Diger doktorun yazdiklari onunde bana okuyordu. Onlar zaten soylendi bana. O ne ise yaradı ki? Sinir oldum. Adını tum dunya bilse bile ulasamadigim doktor benim degildir diyip ayrıldım. Hic umursamadilar. Murat hoca dayım simdi. Cok ta memnunum...

X