Ankara’da ücretsiz burun estetiği

Merhaba ben de uzun süre burun estetiği için araştırma yapmıştım.

Deviasyon gibi sorunlarım da vardı ama özele yaklaşık 6 bin tl verecek param da yoktu. Bi risk aldım bir tavsiye ile keçiören eğitim ve araştırma hastanesine gittim. Kbb uzmanı ile görüştüm eğrilik olduğu ve et büyümesi olduğunu doktorum da onayladı.

Estetik de yapabileceğini söyledi doktorum. Hem de ücretsiz.. yaptığı burunlara baktım gayet iyiydi ve doktorun tavrı verdiği güven faln çok olumluydu. Zaten tavsiye üzerine gitmiştim. Yaklaşık 2 ay sonrasına gün verdi doktorum o süreçte kontrollerim ameliyat anestezi hazırlıklarım yapıldı vee birkaç gün önce ameliyat oldum.

1-2?gece kalırsın demişlerdi ama 1 gece kaldım. Morarmam yok denecek kadar az oldu. Şişlik ilk 3 gün yoğun oldu tüm yüzümde ama sonra geçti. Sürekli buz koyduk falan. 3 güne de tamponlar alınacak.

Doktorun tavsiyesi üzerine termal splint alçıyı dışardan kendim aldım. Sıhhiyeden elektron medikalden termal splint alçımı aldım. Her yerde yoktu. Fiyatı 65tl falan. Genelde 20-30 tl lik alçılar satılıyo piyasada ama onlar pek iyi değilmiş. Bu baya iyi. Silikon tampon almadım zaten hastanem onu kullanıyormuş.

Anlatacak cok sey var sorularınızı yanıtlayabilirim.
hangi doktora ameliyat oldunuz acaba

X