ankarada uzman diş hekimi tavsiyesi

fesuphanallah

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Şubat 2015
21
2
43
merhabalar 5 yaşındaki oğlumun dişleri çürüyünce ankarada diş hekimi arayışına girdim.İnternette çok işe yarar bişey bulamadım. Kendim Ankarada cok bilinmiş bikaç yere gittim biri Ankara Üniversitesi diğeri Miadent.İkisinden de istediğim sonucu alamadım, tabi herkesin kriterleri ve beğeni durumları değişir ama ben yaşadıklarımı size aktarıyım siz kendiniz karar verin.Çünkü ben zor buldum istediğim gibi ve arayanlara bi fikir olmasını istiyorum çünkü herkes aynı yolları deniyo hemen hemen önce etrafa soruluyo sonra internetten bakılıyo.Ankara üniversitesi etrafın en çok tavsiye ettiği yerdi.Sabah erken gittik öğleye kadar çocukla sevimsiz bir ortamda bekledikten sonra öğleden sonra çekime karar verildiği için aldılar bizi ordaki pekçok öğrenciden herhangi bir tanesi geldi (hiçbir sıralama vs. bişeyleri yokmuş kim denk gelirse)çocuğuma ben önceden anlatmıştım çok hazırdı gülerek oturdu öğrenci biraz daha sabırlı ve anlayışlı olsa idi sorun olmadan işlemi yapıp kalkacaktık belki ama iyiki öyle olmamış çünkü boşuna dişini çekeceklerdi çocuğun, ağzına önden bişey sürdü tabi tadı kötü çocuk ağladı tükürmek istedi falan öğrenci hemen çocuğu azarlayıp aayy sen çok yaramazsın böyle yapılmaz bu işlem deyip kaldırdı çocuğu.ben bir anne olarak hertürlü yaramazlığını görüp yaramaz kelimesini kullanmadığım çocuğumun duygu durumunu bi kenara koyuyorum bu işi yapacak olan kişi pedodonti olacak yazık.böylece ankara üniversitesi elendi.Miadente gittik tabi Ankara Üniversitesinden çok farklı bir ortam ilgi alaka güzel tamam(hatta biraz fazla abartılı asansörde tek başımıza çıkabiliyoz okuma yazmamızda var bunlar için bir refakatçiye gerek yok bence) doktorda iyiydi biraz coçukla iletişim kurmaya çalıştı ama orasıda aslında normal olması gereken gibi davrandıkları için olsa gerek astronomik bir rakam ortaya koydular ve orasıda elendi.Sonra yine bir tanıdık vasıtasıyla Mukadder Orhan Gür ile tanıştık Çukurambarda muayenehanesi var uzman dişhekimi ama şuana kadar gördüğüm pedodontilerden çok daha başarılı bir iletişime sahip çocuklarla,zaten muayenehanede öyle çok sevimli doktor hanımın içinin güzelliği muayenehaneye yansımış resmen çok komplekssiz ve iyi bir hekim benim gibi ortasını arayanlar için tavsiye ederim,normalde ben sedasyonla yaptırmak istemiyordum.Ama doktorun uğraşlarını kendi gözümle gördükten sonra sedasyonsuz olamayacağına kendim karar verdim.doktora güvendik iyi güzel ama bu sefer anestezi uzmanı takıldı kafamıza aceba o nasıl işlemde bi aksilik olurmu sonuçta bi anestezi çeşidi falan diye düşünürken anestezi uzmanıyla tanıştık oda bir okadar şeker bir insandı kartını verdi bize 24 saat arayabilirsiniz dedi aklınıza takılan bişey varsa sorun arayın dedi bizi çok rahatlattı ve biz gönül rahatlığıyla karar verip sedasyonla yaptırdık.sonuçtanda gayet memnun kaldık.hiç korktuğumuz gibi olmadı.bu durumda olan varsa Mukadder hanımı şiddetle tavsiye ederim.

X