Ankarada veya istanbuldaki güvenilir tüp bebek merkezleri

Merhaba bende Şişli Memorial Yücel Şahin ile şu anda 8 haftalık Hamileyim 😊 İzmir de 2 negatif 1 de gelismedigi için kürtajla sonuçlanan 3 tüp bebek tedavim oldu. Geliş gidiş zor olmadı sadece taksi sıkıntısı yaşadık.Opu zamanı 17 gün kaldım transferde 3 gün. Transfer dış takip ile yapıldı İzmir de istenilen kan testlerini yaptırıp gönderdik yine istedikleri tarihlerde muayenelerimi yaptırdım.Çarşamba transfer oldum Cuma uçak ile İzmir e döndüm. Ben laboratuvarı için tercih ettim ama öyle iyi bir doktora denk geldim ki 🙏 🙏🙏 inşallah sizin için de hayırlısı olur.
RABBIM sağlikla kucağiniza almayi nasip etsin 🤲🌹 Gidiş gelişleriniz nasil oldu cok zorlandiniz mi bende aslinda ankaradayim istanbuluda değerlendiriyorum artik en merak ettiğim gidiş gelişti

RABBIM sağlikla kucağiniza almayi nasip etsin 🤲🌹 Gidiş gelişleriniz nasil oldu cok zorlandiniz mi bende aslinda ankaradayim istanbuluda değerlendiriyorum artik en merak ettiğim gidiş gelişti
Amiiiin darısı isteyen bekleyen herkese inşallah 😊🙏 hep randevularimdan 1 gün önce İstanbul da oldum. Belki trafik olur uçak rötar yapar( ki opudan dönerken 3 saat yaptı ama Allah tan İzmir e dönüş uçağıydı). Evimden havaalani ulaşımı çok kolay hiç zorlanmadim ama İstanbul un taksileri 😑 tek zorlandigimiz konu o oldu resmen. Havaalanina gitmek sorun olmuyor anlaşıp götürüyorlar ama şehir içi imkansız. Opu dan sonra taksiler almadi 2 saat yollarda süründük otele otobüsle dönmek zorunda kaldık. Böyle olunca transferde hastaneye yürüyüş mesafesinde olan bir otelde kaldık sorun çözüldü ☺ en büyük tavsiyem bu.
Bu arada ablam Ankara da oturuyor bizim için hem otel hem yemek masrafı sıfır demekti orada da Memorial var ama Şişli bence tüp bebek konusunda çok ileride.. doktorum 🤍🥲 kendimi çok şanslı hissediyorum öyle kötü tecrübeler yaşamıştım ki rabbim karşıma kendisini çıkardı 🙏

Merhabalar aslında 3 kez tüp bebek yaptirdim 3 de pozitifti ama malesef bebeklerimi kaybettim gittiğim yerden memnundum ama artik bi fobi haline geldi oraya gitmek bu yüzden ankarada ya da istanbulda güvenilir bi tüp bebek merkezi araştiriyorum tabi doktorda laboratuvarda çok önemli önerilerinize ihtiyacim var bide başka şehirde tedavi yaptirmak zormu gidiş geliş
İSTANBUL TÜP BEBEK MERKEZİNE GİDEBİLİRSİNİZ

Amiiiin darısı isteyen bekleyen herkese inşallah 😊🙏 hep randevularimdan 1 gün önce İstanbul da oldum. Belki trafik olur uçak rötar yapar( ki opudan dönerken 3 saat yaptı ama Allah tan İzmir e dönüş uçağıydı). Evimden havaalani ulaşımı çok kolay hiç zorlanmadim ama İstanbul un taksileri 😑 tek zorlandigimiz konu o oldu resmen. Havaalanina gitmek sorun olmuyor anlaşıp götürüyorlar ama şehir içi imkansız. Opu dan sonra taksiler almadi 2 saat yollarda süründük otele otobüsle dönmek zorunda kaldık. Böyle olunca transferde hastaneye yürüyüş mesafesinde olan bir otelde kaldık sorun çözüldü ☺ en büyük tavsiyem bu.
Bu arada ablam Ankara da oturuyor bizim için hem otel hem yemek masrafı sıfır demekti orada da Memorial var ama Şişli bence tüp bebek konusunda çok ileride.. doktorum 🤍🥲 kendimi çok şanslı hissediyorum öyle kötü tecrübeler yaşamıştım ki rabbim karşıma kendisini çıkardı 🙏
Içim rahatladi eşimde bende bu durumu düşünüyoduk istanbulda başlasak nasil yapicaz diye çok teşekkür ederim :KK68: ALLAHIN c.c. izniyle bu zor süreci en güzel sekilde atlatip mucizelerimizi kucağimiza almayı nasip etsin 🤲🌹

En iyi embriyologlarla çalışıyor bahçeci diye biliyorum on görüşmesi ücretsiz isterseniz bi gidip görüşün insallah guzel sonuç alırsınız
Iki seçenek oldu şuanda aklimda biri bahçeci biri istanbul memorial ikisiylede yüzyüze görüşmek istiyorum İNŞAALLAH 🌹

Ben mega medipol Gonca hanıma gidiyorum medipol İstanbul’da en iyi hastanelerden biri çarşamba günü sonucumu öğreneceğim inş
Merhaba hayırlı olsun

Süreç ile ilgili bilgi verir misiniz ? Bende orada yaptırmayı düşünüyorum. Doktor nasıl süreç nasıl ilerliyor ucreti nedir yazabilir misiniz

Basladiniz mi tedaviye bilmiyorum ama acıbadem maslak Çağlar Yazıcıoğlu ile mutlaka görüşün

Basladiniz mi tedaviye bilmiyorum ama acıbadem maslak Çağlar Yazıcıoğlu ile mutlaka görüşün
Merhaba
Başlamadım henüz. Aralik ayında dis gebelik geçirdim. Sonrasında adetlerim duzensizlesti. 45 gün geçiyor olamıyorum ilacla oluyorum. Hsg cektirmem lazım onu da anestezili istiyorum ama bulamadım anesteziyle çeken bir hastane. Kan verdim. Amh değerim 0.32 fsh da kötü. Ya menopoza girdim ya da giriyorum 😔 kan sonuçlarımı gösterip hemen tüp bebek tedavisine baslicam

Merhaba
Başlamadım henüz. Aralik ayında dis gebelik geçirdim. Sonrasında adetlerim duzensizlesti. 45 gün geçiyor olamıyorum ilacla oluyorum. Hsg cektirmem lazım onu da anestezili istiyorum ama bulamadım anesteziyle çeken bir hastane. Kan verdim. Amh değerim 0.32 fsh da kötü. Ya menopoza girdim ya da giriyorum 😔 kan sonuçlarımı gösterip hemen tüp bebek tedavisine baslicam
Allah yardimciniz olsun gonlunuzce olur insallah

Merhaba hayırlı olsun

Süreç ile ilgili bilgi verir misiniz ? Bende orada yaptırmayı düşünüyorum. Doktor nasıl süreç nasıl ilerliyor ucreti nedir yazabilir misiniz
Süreç güzel geçti benim hiç bir sıkıntı yaşamadım ama ücretleri şuan bilemiyorum malum herşey zamlandı

X