Ankarada veya Urfa çevresinde iyi revizyon burun ameliyatı yapan fiyatı uygun doktor önerisi

Ykkdnz

Üye
Kayıtlı Üye
8 Aralık 2021
35
2
27
Merhaba arkadaşlar. 6 yıl kadar önce bi burun ameliyatı oldum. Maalesef başarısız geçti. Doktor çok ilgisizdi.Öyleki biz burnuna ne yapmıştık diye bana sordu. Yaptırdığıma bin pişman oldum. Şimdi revizyon yaptırmak istiyorum. Ankara veya urfa çevresinde tanıdığınız iyi doktor var mı ? Bayadır doktor arıyorum. Ankarada iyi yapanlar çok fazla ücret istiyor. Aklımda bi özmen kara var. İyi yapıyor gibi ama henüz fiyat bilgisi almadım. Furkan karalaoğluna yazdım. Ama onunda sonuçtan memnun olmayan hastaları varmış. Malatyada yüksel toplu adında bi doktor buldum. O da revizyonda iyi gibi. Fiyatıda piyasaya göre uygun geldi bana. 4 yıldır takip ettiğim bir doktor var. Recai mazlumoğlu. Ona yaptırmak istiyordum ama istanbul uzak olduğu için gidemiyorum. Çok kararsızım. Revizyon yaptırıp memnun olan varsa lütfen doktorunu yazsın. İkincidede aynı sonuçla karşılaşmaktan çok korkuyorum.

Urfa’da çok ekstrem doktor sayısı yok maalesef. Servet Gençağa var bildiğim Kadir Özdamar var. Bir kaç isim daha var. Duymuşsunuzdur bu isimleri muhtemelen. Geçmiş olsun tekrardan

Urfa’da çok ekstrem doktor sayısı yok maalesef. Servet Gençağa var bildiğim Kadir Özdamar var. Bir kaç isim daha var. Duymuşsunuzdur bu isimleri muhtemelen. Geçmiş olsun tekrardan
Servet gençağayı ilk defa duydum. Bi bakayım. Kadir özdamara sordum ama pek içime sinmedi. Çok teşekkür ederim.

Yaptırdın mı? Ben de ona ameliyat oldum ve hiç memnun değilim çökükler var burnumda törpüyle düzeltecekti daha da çöktü burun kanadım falan çökük böyle birkaç hastasıyla karşılaştım

Son düzenleyen: Moderatör:
Yaptırdın mı? Ben de ona ameliyat oldum ve hiç memnun değilim çökükler var burnumda törpüyle düzeltecekti daha da çöktü burun kanadım falan çökük böyle birkaç hastasıyla karşılaştım
Ameliyat gününden önce rahatsızlandığım için ameliyatı iptal etmek zorunda kaldım. Allahtan iptal olmuş diyorum şu an. İlk ameliyatım zaten başarısız geçmişti. Gerçekten sıkıntılı bir durum. Sizin adınıza da çok üzüldüm. Revizyon yaptıracak mısınız?

Yaptığı işlere baktım..gerçekten zevk meselesi tabi ama benim hiç içime sinmedi.. ben de aylardır arıyorum.. biraz tuzlu ama değecek gibi.. biraz daha düşüğüne volkan tayfur da çok güven veriyor..kbb düşünürseniz de ali kavuzlu bana güven verdi..
Ankarada özmen karaya yaptıracağım

Volkan Tayfuru kesinlikle ama kesinlikle tavsiye etmiyorum hem psikolojinizden hem paranızdan hem zamanınızdan olmayın. Sosyal medyada yaptığı işin arkasında durduğunu söylüyor. İnanın olumsuz geçen operasyonlarda her hekimin yaptığı gibi yaptığı işi kabulllenmiyor. Hastanın zafını bildiği için psikolojisi bozuk muamelesi yapıyor hastaya.. kendisine 2 işlem yaptırdım memnun kalmadım. Bu doktor da mantık tamamen ticaret bazlı hastanın parasını alayım birdaha yüzünü hiç bir şekilde görmüyüm tavrı takınıyor operasyondan sonra. Şikayetlerinizi dile getirdiğiniz zamanda birşey yok deyip bu durumu size kabullendiriyor.

Volkan Tayfuru kesinlikle ama kesinlikle tavsiye etmiyorum hem psikolojinizden hem paranızdan hem zamanınızdan olmayın. Sosyal medyada yaptığı işin arkasında durduğunu söylüyor. İnanın olumsuz geçen operasyonlarda her hekimin yaptığı gibi yaptığı işi kabulllenmiyor. Hastanın zafını bildiği için psikolojisi bozuk muamelesi yapıyor hastaya.. kendisine 2 işlem yaptırdım memnun kalmadım. Bu doktor da mantık tamamen ticaret bazlı hastanın parasını alayım birdaha yüzünü hiç bir şekilde görmüyüm tavrı takınıyor operasyondan sonra. Şikayetlerinizi dile getirdiğiniz zamanda birşey yok deyip bu durumu size kabullendiriyor.
Öncelikle çok geçmiş olsun. Volkan tayfur dediğiniz gibi sosyal medyada hep işimin arkasındayım vs diyor. Ben aradığımda da garanti veriyoruz demiştiler. Yapamayacakları şeyleri söyleyip insanları ümitlendiriyorlar böyleleri. Doktoru gerçekten iyi araştırmak lazım. Tekrardan çok geçmiş olsun.

Siz kime ameliyat oldunuz?

X