Ankara’da yada mezoterapi

liliberal

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Ekim 2013
23
4
34
Arkadaşlar Ankara’da mezoterapi yada Prp yaptıran var mı? Doktor Hayriye Karabulut’un muayenehanesine giden var mı?

Özellikle Prp yaptıranlar tecrübelerini paylaşabilir mi acaba? Gerçekten bir fayda sağlıyorlar mı?

Arkadaşlar hiç Prp deneyimi olan da mı yok. Gerçekten bu forum ne kadar enerjisini kaybetmiş.

Hayriye hanımı tanımıyorum ben yaptırdım ama Mehmet Akgün'e oda 2 sene kadar olmuştur. Saç için düşünüyordum ama daha gelişmiş tedavi çıkmış onu düşünüyorum ayarlama yapıp. Prp yaptırdım yüzüme etkisini de gördüm. Uzadıkça daha da ışıl ışıl oluyor cildiniz. Siz ne için düşünüyorsunuz.?

Hayriye hanımı tanımıyorum ben yaptırdım ama Mehmet Akgün'e oda 2 sene kadar olmuştur. Saç için düşünüyordum ama daha gelişmiş tedavi çıkmış onu düşünüyorum ayarlama yapıp. Prp yaptırdım yüzüme etkisini de gördüm. Uzadıkça daha da ışıl ışıl oluyor cildiniz. Siz ne için düşünüyorsunuz.?
Cilt için. Bir arkadaşım ciltle ilgili olarak diğer yöntemlerin Prp kadar etkili olmadığını söyledi. Ben de araştırıyorum ama bir elim değmedi ki gidip yaptırayım. Bir de herkes yaptırıyor gerçekten o kadar faydalı mı bilemiyorum. Yoksa modası olan birşey mi?

Teşekkür ederim cevabınız için...

Bir de ne sıklıkta yaptırmak gerekiyor acaba?

ankarada tanıdığım bir iki güvenilir doktor var burda isim söylemem çok doğru olmaz iletişim numaralarını isterseniz veririm özelden yazarsanız size dönüş yapmaya çalışırım.

Cilt için. Bir arkadaşım ciltle ilgili olarak diğer yöntemlerin Prp kadar etkili olmadığını söyledi. Ben de araştırıyorum ama bir elim değmedi ki gidip yaptırayım. Bir de herkes yaptırıyor gerçekten o kadar faydalı mı bilemiyorum. Yoksa modası olan birşey mi?

Teşekkür ederim cevabınız için...
Faydasını gözle görüyorsunuz zaten ayda 1 yaptırmanızı öneririm bu yılda kez gidicem ben.

X