Ankara'da Yaşayan Fıstıklarım Gelin Sohbet Edelim :)

hımm ne kadar güzel bende finans sorumlusuyum.evden çalışmak güzel olmalı : )

Tabiki de artısı eksisi mevcut , ama hareket özgürlüğünün olması güzel. Bakalım bende Ankara'ya alışmaya çalışıyorum ama çok zor olacak gibi . Sen neler yapıyorsun Ankara'da?

Tabiki de artısı eksisi mevcut , ama hareket özgürlüğünün olması güzel. Bakalım bende Ankara'ya alışmaya çalışıyorum ama çok zor olacak gibi . Sen neler yapıyorsun Ankara'da?

ben de iş dışında kızılay ya da tunalı da yemek yemeye gidiyorum.kahve içmek için kızılayda hacı baba adlı cafe var oraya gidiyorum.eğer türk kahvesi seviyorsan tavsiye ederim.onun dışında evli olduğum için iş-ev arası geçiyor..

bende esatda 14 yıl oturdum tek terim tunalıydı :)

sen neden bıktın ankaradan ne oldu:KK30:

bende esatda 14 yıl oturdum tek terim tunalıydı :)

sen neden bıktın ankaradan ne oldu:KK30:

bazen cok sevıyorum bu sehrı bazen boguldugumu hıssedıyorum...cok kısır bır dongu ama aslında bagımlısıyım o da ayrı:))) ankarayla ben sureklı dıdısen yaslı karı kocalar gıbıyız:) ayrı hıc yapamayız ama dıdısmeden de duramayız:) suan nerde oturuyosun?

bazen cok sevıyorum bu sehrı bazen boguldugumu hıssedıyorum...cok kısır bır dongu ama aslında bagımlısıyım o da ayrı:))) ankarayla ben sureklı dıdısen yaslı karı kocalar gıbıyız:) ayrı hıc yapamayız ama dıdısmeden de duramayız:) suan nerde oturuyosun?

evlendikten sonra öveçler 4. cad. taşındım.ankara bana da aynı hissiyatı yaşatıyor.bazen boğuluyorum ama azıcık uzaklaşınca özlüyorum. :)

evlendikten sonra öveçler 4. cad. taşındım.ankara bana da aynı hissiyatı yaşatıyor.bazen boğuluyorum ama azıcık uzaklaşınca özlüyorum. :)

aynı hallerdeyız sanırım:) işte ankara kısır bıraz eger sevdıklerın yanında deılse guzel bır arkadas ortamın yoksa daral getırıyor kı aslında heryer ıcın bı gecerlı:KK43:

Hoşbuldum canım doğma büyüme ankaralıyım yeimahalle tarafındayım resmi dairede çalışıyorum evli ve 1 çocuk annesiyim :)

Allah bağışlasın canım.bende evliyim.finans sorumlusuyum özel bir şirketde..

X