Ankara'daki Falcılar

Dikkat ettim de şurada yorum yapan bikaç kişiyiz herkes maşallah okuyup bilgi alıyor ama yorum yapmıyor .biz de artık özelden yazışalım bence , bi saf biz kaldık

aynen katılıyorum foruma çıkan fal haberlerini yazmayalım özelden yazışalım ben fallar çıkarsa şu ara mesajlaştığım kişilere haber veririm herkesin her şeyi bilmesine gerek yok bence

Bencede kimse yazmıyor, yazanlarıda reklam yapmakla suçluyorlar

Aynen kuzum yaaa biz kek gibi yazıyoruz yorum yapıyoruz, üstüne de bir de reklamcı damgası yiyoruz hatta bana sıla dediler düşünebiliyormusun :KK70: geçen şahit oldum hatun falları çıkmıyor dediği kadına koştura koştura fala geldi :KK70: :KK70: :KK70:

kızlar sıla hakkında bilgisi olanlar cevap verebilirse sevinirim.... sılanın anı bilme konusunda yanıldığı olur mu?

kızlar sıla hakkında bilgisi olanlar cevap verebilirse sevinirim.... sılanın anı bilme konusunda yanıldığı olur mu?

an konusunda muhteşem adam arayacak dedi akşamına aradı o an adam aramaya karar vermiş demek ki :KK70: ama sakın ha sakın zaman isteme, anı ve geçmişi sana okuyor zaten :KK66:)))

Kızlar merhaba, son zamanlardaki deneyimlerimi ben de yazabilirim artık. Öncelikle imparatoriçe vadedeki kimdi Gülşen miydi hatırlamıyorum bile. Berbattı:)
Nisanı denedim bu süreçte, evet cok cok pahalı ama malesef dedikleri %100 doğru mu bilmem ama kısa Zaman için basarılı, gerçekten. İlerisini Zaman gösterecek
Gelelim Sıla'ya. İlk falı mükemmeldi, dediği Zaman'da dediği çıkan tek falcı olmuştur. Sonra Bi daha gittim ama planladıgımız bişe olmadı. Sonrası için de cok pembe bir tablo çizdi, inanın kafam çorba. Napmaşıyım ki inanım mı bir daha mı gidin bilemedim:KK43:

En s
Kızlar merhaba, son zamanlardaki deneyimlerimi ben de yazabilirim artık. Öncelikle imparatoriçe vadedeki kimdi Gülşen miydi hatırlamıyorum bile. Berbattı:)
Nisanı denedim bu süreçte, evet cok cok pahalı ama malesef dedikleri %100 doğru mu bilmem ama kısa Zaman için basarılı, gerçekten. İlerisini Zaman gösterecek
Gelelim Sıla'ya. İlk falı mükemmeldi, dediği Zaman'da dediği çıkan tek falcı olmuştur. Sonra Bi daha gittim ama planladıgımız bişe olmadı. Sonrası için de cok pembe bir tablo çizdi, inanın kafam çorba. Napmaşıyım ki inanım mı bir daha mı gidin bilemedim:KK43:
en son gittiğinde dediklerinin olmasına çok yoksa bekle biraz çıkacak mı Nasıl diye. Eğer içinde kalırsa son kez tekrar denersin yoksa sallarsın

bu diyeceğimi yanlış anlama ama ya dediği daha sonra çıkarsa? yani plan bugün olmaz da 1 ay sonra olur gibi. ben de nesliş in dediği birçok şeyi yaşadım ama dediği zamanda olmadı da bilmem ne zaman oldu ama oldu. bu kadın da haşa tövbe Allah değil ya belki de kaza geçirecektiniz o yolda iyi ki gitmediniz vardır her işte bir hayır. bemce sıla yı kestirip atma ama zaman da isteme zaman verdiği olaylar zamanında olmuyor ya da gecikiyor. ben sıla ve nesliş den şaşma derim benim favorilerim nisan ı önceden de duydum ama o kadar veremem o kadına kusura bakmasın. en azından şu anda veremem. ben şuna karar verdim artık kafamı karıştırmayacağım herkesle. bana çıkan kim sıla ile neslihan mı tamam 1 3. süne ne gerek var. sen bilirsin ama kestirip atma derim...

Bir Ankarali olarak silayi denememekle hata ettim galiba. Kizlar bu madonun olsugu bina degil mi? Birkac kere niyet edip gittim ne tabela gordum ne bisey tum binayi da dolanamadim. Ben mi yanlis gidiyorum ? Tam yeri ve fiyatini rica etsem, eserse gideyim ona. Bir de randevusuz aliyor mu ?

Bir Ankarali olarak silayi denememekle hata ettim galiba. Kizlar bu madonun olsugu bina degil mi? Birkac kere niyet edip gittim ne tabela gordum ne bisey tum binayi da dolanamadim. Ben mi yanlis gidiyorum ? Tam yeri ve fiyatini rica etsem, eserse gideyim ona. Bir de randevusuz aliyor mu ?
Bence cok bir sey kaybetmedin. Bana hic cikmadi sila, ilk gittigimde cok da begenmemistim zaten. Buranin etkisiyle tekrar gittim sonuc daha da kotuydu. Uzun vade verdigi seylere gelirsek hic dedigi gibi de olmadi

Bence cok bir sey kaybetmedin. Bana hic cikmadi sila, ilk gittigimde cok da begenmemistim zaten. Buranin etkisiyle tekrar gittim sonuc daha da kotuydu. Uzun vade verdigi seylere gelirsek hic dedigi gibi de olmadi

sıla nın enerjisini çalmayın DERMİŞİM :KK70:

bana takır takır çıkıyor valla zaten artık sabit müşterisini alacakmış yenileri nadiren alacak sabiti yetiyor zaten ona

Arkadaşlar inş diyim o Zaman çnkü nisana 200 verecek benim de gücüm yok:KK43: keşke ama keşke sıla gerçekleşse. Ben galiba hatayı bir anda cok sık gitmekle yaptım. Şubat'a kadar gitmicem Sıla'ya. Neslişi de denemek bir türlü kısmet olmadı normalde cok ısrar ederim bir falcıyı denemekte ama hep Bi engel çıktı. Pikacım ne diyosun Bi de katina dinleyim mi?

Arkadaşlar inş diyim o Zaman çnkü nisana 200 verecek benim de gücüm yok:KK43: keşke ama keşke sıla gerçekleşse. Ben galiba hatayı bir anda cok sık gitmekle yaptım. Şubat'a kadar gitmicem Sıla'ya. Neslişi de denemek bir türlü kısmet olmadı normalde cok ısrar ederim bir falcıyı denemekte ama hep Bi engel çıktı. Pikacım ne diyosun Bi de katina dinleyim mi?

tatlım özelden yazıcam takipte kal

X